Profile cover photo
Profile photo
Siedlecki Andrzej. Ubezpieczenia
About
Posts

Post has attachment
W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę ubezpieczeń mieszkań i domów. Przygotowaliśmy polisy zarówno dla lokali mieszkalnych, jak i domków letniskowych, domów w budowie czy sprzętu elektronicznego. Ponadto ubezpieczamy również szyby, a także inne przedmioty szklane na wypadek stłuczenia. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://ubezpieczeniaboleslawiec.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdego dnia staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy m.in. dokumenty niezbędne do wypowiedzenia ubezpieczenia OC i złożenia w agencji ubezpieczeniowej. Znajdziecie tam Państwo zarówno umowę kupna – sprzedaży samochodu, jak i wypowiedzenie OC nabywcy czy w przypadku podwójnego ubezpieczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://ubezpieczeniaboleslawiec.pl/do-pobrania/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń dla rolników. Oferujemy zarówno te obowiązkowe, jak i od ognia czy innych zdarzeń losowych. Ponadto ubezpieczamy od kradzieży oraz włamań, a także żywiołów. Jeżeli prowadzicie Państwo gospodarstwo rolne i szukacie solidnej, a przede wszystkim uczciwej polisy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie pomożemy w wyborze optymalnego wariantu.
http://ubezpieczeniaboleslawiec.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. ubezpieczenia komunikacyjne. Dysponujemy zarówno tymi OC, jak i AC czy od kradzieży. Ponadto oferujemy Assistance na samochody osobowe czy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://ubezpieczeniaboleslawiec.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Planując zagraniczny urlop szukamy przede wszystkim tanich biletów lotniczych, komfortowego miejsca noclegowego oraz przewodnika, dzięki któremu nie zgubimy się w nowym miejscu. Warto jednak wiedzieć, że te przygotowania nie zapewnią nam bezstresowego wypoczynku. Wybierając się poza granice kraju koniecznie powinniśmy zapoznać się z ofertą ubezpieczeń wakacyjnych – okażą się one nieocenione w nagłych przypadkach losowych. Po więcej informacji zapraszamy na: www.ubezpieczeniaboleslawiec.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Statystyki pokazują, że około ¾ polskich domów i mieszkań objęte jest ubezpieczeniem. To dobrze, że Polacy chcą chronić się przed wpływem nieoczekiwanych sytuacji losowych. Rośnie też tendencja ubezpieczania wnętrz, czyli przedmiotów znajdujących się w środku domów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty: www.ubezpieczeniaboleslawiec.pl.
Photo
Add a comment...

W ofercie naszej agencji znajdą Państwo szeroki wybór ubezpieczeń dla rolników i firm. Jesteśmy przekonani, że u nas każdy znajdzie to, czego szuka. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać: www.ubezpieczeniaboleslawiec.pl.
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy doświadczonym biurem ubezpieczeniowym. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od ’99 roku. Siedzibę agencji znajdą Państwo w województwie dolnośląskim, w Bolesławcu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale poznaliśmy oczekiwania klientów, a nasza oferta jest na nie odpowiedzią. Po więcej informacji zapraszamy na: www.ubezpieczeniaboleslawiec.pl.
Photo
Add a comment...

Do podstawowego zakresu polisy możemy dorzucić także takie dodatki jak NNW, pakiet Assistance, czy ubezpieczenie szyb lub opon. Warto zapoznać się z ofertą w całości, aby wiedzieć co możemy jeszcze dobrać. www.ubezpieczeniaboleslawiec.pl
Add a comment...

Nie wszystkie polisy casco obejmują podstawowe elementy ochrony. Jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić na składce to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajduje się w niej m.in. ubezpieczenie typu minicasco. www.ubezpieczeniaboleslawiec.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded