Profile cover photo
Profile photo
Stowarzyszenie SIEMACHA
6 followers
6 followers
About
Stowarzyszenie SIEMACHA's posts

Post has attachment
Siemachowcy z Chopina i Obornickiej we Wrocławiu medalistami Mistrzostw Polski Kids w Tuszynie! Gratulujemy
Photo

Post has attachment
Mistrzostwo osiąga się codziennym wysiłkiem, a my na co dzień koncentrujemy się na osiągnięciach naszych wychowanków. Wspieramy ich dążenia w budowaniu rówieśniczych relacji, odkrywamy talenty i pomagamy rozwijać indywidualne pasje. Załaduj swój 1% dla Stowarzyszenia SIEMACHA. KRS: 0000 20 73 04. Poleca Robert Makłowicz.
Photo

Post has attachment
Gotowanie jest dziecinnie proste. Z takiego założenia wyszli nasi wychowankowie po kilkutygodniowych warsztatach Kulinarnej Akademii SIEMACHY. Jako efekt swojej pracy postanowili stworzyć dla swoich rówieśników 35 przepisów zdrowej kuchni, które zostały zamknięte w książce kucharskiej pt. “Dziecinnie proste, czyli Kulinarna Akademia SIEMACHY”.
Photo

Post has attachment
Wczoraj w SIEMACHA Spot (Kraków, Długa 42) odbyły się warsztaty
z Patryk Kumór. Młody wokalista podzielił się z nami dużą wiedzą na temat świata muzyki i opowiedział o jego kulisach. Wyjaśnił także jak powstaje płyta oraz co zrobić, aby stworzyć hit sezonu. Podczas warsztatów nasi wychowankowie mieli okazję tworzenia od podstaw refrenów do piosenek. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli okazję również wzbogacić swój słownik muzyczny. Dziękujemy Universal Music Polska i Magic Records za pomoc w organizacji spotkania!
Photo

Post has attachment
W miniony piątek nasi Siemachowcy z Kielc wzięli udział w koncercie "Betlejem w Krakowie" podczas którego usłyszeli Natalię Niemen, Kubę Badacha czy Piotra Cugowskiego. Następnego dnia wychowankowie wzięli udział w grze terenowej "Rajd na Bagrach". Dzielnie walcząc, biorąc udział w różnych wyzwaniach, SIEMACHA Spot (Kielce, Galeria Korona) zajęła II miejsce!
Photo

Post has attachment
24 stycznia w placówce SIEMACHA Spot (Kraków, Długa 42) odbyło się spotkanie pracowników placówek dziennych Stowarzyszenia i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie.
Photo

Post has attachment
AS Progres 2004 wygrywa Turniej UHLSPORT Cup!
Miniony weekend był bardzo intensywny dla piłkarzy AS Progres 2004. W sobotę i niedzielę podopieczni Kamila Mrózka fantastycznie zaprezentowali się w Turnieju UHLSport Cup, zajmując 1 miejsce, zaś w niedziele w Lidze Halowej Elity pokonali Pcimiankę Kraków 4:1!
Photo

Post has attachment
Dnia 6 grudnia razem z MPK Tarnów zorganizowaliśmy świąteczną akcję, podczas której pomocnicy Świętego Mikołaja wręczali prezenty podróżnym. Czy Wy dostaliście jakieś upominki?
Photo

Post has attachment
Dziękujemy Mokosh Cosmetics za warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków - olejków do ciała i peelingów!
Photo

Post has attachment
Nadciąga zima i AS Progres szykuje się do rozgrywek halowych. Trzymajcie kciuki za nasze zawodniczki i zawodników!
Photo
Wait while more posts are being loaded