Profile cover photo
Profile photo
"Ogrodzenia z Klasą" Paweł Wróbel
1 follower
1 follower
About
"Ogrodzenia z Klasą" Paweł Wróbel's posts

Post has attachment
Jesteśmy perfekcjonistami. W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie drewno najwyższej jakości. Pracujemy głównie na drewnie olchowym. Jest ono nie tylko niezwykle atrakcyjne wizualnie, ale także po odpowiednim zaimpregnowaniu odporne na działanie czynników atmosferycznych. Jeżeli podobnie jak my cenicie sobie Państwo estetykę i funkcjonalność, zapraszamy do kontaktu.
http://www.ogrodzeniazklasa.pl/ogrodzenia-drewniane-kontakt

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w wykonawstwie i projektowaniu zarówno ogrodzeń panelowych, jak i sztachetowych. Ponadto montujemy również płot, bramę, a także furtkę. Jeżeli szukacie Państwo firmy, która wykona dla Was automatykę do bram przesuwnych czy dwuskrzydłowych, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty oraz przygotujemy indywidualne rozwiązanie.
http://www.ogrodzeniazklasa.pl/ogrodzenia-drewniane-kontakt

Photo

Post has attachment
W ofercie znajdziecie Państwo m.in. ławy fundamentowe, murowania, przęsła, słupki oraz bramy i furtki. Zapewniamy również niezawodną automatykę, a do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zarówno wycena, jak i pomiary realizowane są bezpłatnie. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub zapytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://www.ogrodzeniazklasa.pl/ogrodzenia-drewniane-firma


Post has attachment
Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu, jak i budowie solidnych ogrodzeń drewnianych. Dostarczamy projekty o różnych konfiguracjach, wariantach oraz kolorystyce. Dzięki wysokiej jakości użytych surowców możecie mieć pewność, że oferowane przez nas ogrodzenia, posłużą Państwu przez długie lata. Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie nie tylko szczegóły oferty, ale także cennik, galerię zdjęć oraz komplet danych kontaktowych.
http://www.ogrodzeniazklasa.pl/


Post has attachment
Przed przyjęciem zlecenia wykonamy dla Państwa bezpłatną wycenę. Na koszt ogrodzenia ma wpływ nie tylko planowana długość, ale też zagęszczenie drewna w konstrukcji i wysokość. Dodatkowo informujemy, że ogrodzenia panelowe oraz bramy ogrodzeniowe wyposażane są w nowoczesną automatykę: www.ogrodzeniazklasa.pl.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się produkcją przepięknych ogrodzeń wykonanych z najwyższej klasy drewna olchowego. Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji: osuszamy, zabezpieczamy i impregnujemy drewno, tak aby przez długie lata zachowywało nienaruszony kształt. Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszych przykładowych realizacji: www.ogrodzeniazklasa.pl.
Photo

Miło nam poinformować, że zostaliśmy docenieni przez największą polską telewizje i forum budowlane - MURATOR. To dla nas duże wyróżnienie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć, która przedstawia nasze dotychczasowe realizacje: http://www.ogrodzeniazklasa.pl/ogrodzenia-drewniane-realizacje. 

Post has attachment
Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie oraz budowa estetycznych ogrodzeń drewnianych. Wykonujemy je w różnych wersjach kolorystycznych i konfiguracjach. Każdy projekt poprzedzamy konsultacjami z klientem, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wersja finalna będzie zgodna z Waszymi oczekiwaniami. Po więcej informacji zapraszamy na: www.ogrodzeniazklasa.pl.
Photo

Duży wpływ na cenę budowy ogrodzenia ma także gatunek drewna. Jest to jednak kwestia na której nie warto oszczędzać. W naszych warunkach klimatycznych najczęściej stosuje się ogrodzenia wykonane z drewna dębowego, świerkowego, olchowego lub sosnowego. www.ogrodzeniazklasa.pl 

Koszty budowy ogrodzenia są określane indywidualnie. Wszystko zależy od tego jakie to ogrodzenie ma być. Najważniejsze znaczenie ma także kształt zastosowanego drewna, jego rozmiary, gatunek oraz specyfika. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: www.ogrodzeniazklasa.pl 
Wait while more posts are being loaded