Profile cover photo
Profile photo
Galeria Pępowo Hotel
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy nie tylko do Muzeum Volkswagena, lecz także do Galerii Pępowo – prowadzonego przez nas ośrodku wypoczynkowego położonego w malowniczej okolicy pod Gdańskiem. Do rezerwowania noclegów zachęcamy fanów motoryzacji, jak i miłośników pieszych wędrówek. Szczegóły na naszej stronie: http://vwmuseum.pl/pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Muzeum Volkswagena powstało z pasji do samochodów marki Volkswagen, pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Pierwszy garbus pojawił się w naszej rodzinie w latach 60. XX wieku, z czasem pojawiły się kolejne auta, które naprawialiśmy i odrestaurowywaliśmy, a w latach 90. zaczęliśmy myśleć o stworzeniu odpowiednich warunków do ich kolekcjonowania…. Takie są początki Muzeum Volkswagena. Więcej mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące usług świadczonych przez Muzeum Volkswagena? Są Państwo zainteresowani zarezerwowaniem noclegu w Galerii Pępowo? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie: http://vwmuseum.pl/pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję. Otóż, zabytkowe auta Volkswagen Garbus mogą Państwo nie tylko oglądać w naszym Muzeum Volkswagena, lecz także wynająć je na specjalne okazje, np. wesela, imprezy okolicznościowe. Dokładne informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/oferta/wynajem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Życzymy spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Przy okazji serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Volkswagena w 2017 roku. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urodziny w Muzeum Volkswagena to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Zorganizujemy niezapomnianą zabawę dla Jubilata i jego Gości, obejmującą między innymi zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, przejażdżki Ogórkiem, a także snack bar, grill lub ognisko. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/urodziny-z-garbusem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że zajmujemy się organizacją imprez dla firm. Przygotowujemy różnego typu uroczystości, w tym wigilie firmowe. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz szereg dodatkowych atrakcji. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://vwmuseum.pl/pl/imprezy-firmowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Weekend z psimi zaprzęgami to kolejna z atrakcji przygotowanych przez Galerię Pępowo i Muzeum Volkswagena. Proponujemy wycieczkę z psimi zaprzęgami w Kaszubskiej Alasce połączoną z możliwością zwiedzania naszego Muzeum Volkswagena oraz obejmującą zakwaterowanie i wyżywienie w Galerii Pępowo. Dokładne informacje są dostępne na naszej stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/weekend-z-psimi-zaprzegami/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Są Państwo zainteresowani naprawą albo odrestaurowaniem swojego samochodu? Chętnie pomożemy! Czekamy w naszym profesjonalnie wyposażonym serwisie samochodowym. Szczegółowe informacje zamieszczamy na stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/oferta/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że w naszym muzeum motoryzacji czekają nie tylko różne modele samochodów Volkswagena, lecz także ich miniatury? Nasza kolekcja malutkich aut, wykonanych w skali od 1:64 do 1:18, obejmuje ponad 1000 eksponatów. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej: http://vwmuseum.pl/pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded