Profile cover photo
Profile photo
Hudba Robina Hronka - RHMUSIC.ORG
60 followers -
RHMUSIC.ORG Hudba Robina Hronka - Stránka pro fanouščky hudby Robina Hronka
RHMUSIC.ORG Hudba Robina Hronka - Stránka pro fanouščky hudby Robina Hronka

60 followers
About
Hudba Robina Hronka - RHMUSIC.ORG's posts

Máme za sebou Koncert v Novém Mexiku a z důvodu oslavy narozenin Marie Smaulové pokračujeme v koncertní šňůře o týden později v Nevadě, prostor 51.

Koncert v Los Angeles byl skvělý. Příští týden Roswell New Nexico.

Přemýšlíme o nové verzi našeho webu. Protože si nekupujete hudbu Robina Hronka, nemusíme mít dost peněz na provoz stávajícího webu. Adresa by možná zůstala, ale nebude u nové verze možné mít originální fanouškovský e-mail typu uzivatel@rhmusic.org .zato by měl nový web modernější design. To je ale zatím jen nápad. Co tomu říkáte?

Čeká nás Koncert v St. Francisku dnes večer zemního času. Příští týden Los Angeles.

OK, lidi, rádi bychom vás informovali o největším koncertu na světě, který bude v pátek 19. Května v Houstonu Texas USA.

Zapomněli jsme vás informovat o druhém koncertu v Číně, který byl v pátek v Pekingu. Příští týden již budeme v USA.

Proč zveme dívky a ženy raději než chlapce a může? Protože spolupracujeme se společností PCA Praha na projektu Robinhelp. Aby byl Robin Hronek atraktivní, uveřejňujeme hudební události organizace BATRADIS, jako jsou termíny koncertů světového turné, jako je aktuálně RHMUSIC GrandTour 2017.

Budujeme fsnouškovskou základnu pro Robina Hronka, co by hudebníka. To je důvod k tomu, že zveme nové lidi, aby tuto stránku označili jako "To se mi líbí". Vedle událostí v hudbě u organizace BATRADIS vás chceme informovat také o akcích, kterých se můžete zúčastnit. Tyto opravdové akce zde budou zobrazeny jako události v kalendáři. Je to na vás.

Tak jsme měli včera jeden ze dvou koncertů v Číně. Bylo to v Šanghaji a druhý bude v Pekingu. Víc toho bohužel není protože jsou některé weby a služby z politických důvodů omezeny.

Dnes večer je poslední koncert v Japonsku. Robin Hronek - Živě z Tokia.
Wait while more posts are being loaded