Profile cover photo
Profile photo
Ośrodek Terapii Behawioralnej SUKCES
About
Posts

Post has attachment
W naszej poradni dla dzieci skorzystają Państwo z wielu różnorodnych terapii grupowych oraz terapii indywidualnych. W ofercie doszukacie się Państwo między innymi treningu kontroli złości, terapii dla dzieci z zespołem Aspergera, terapii grupowej dla dzieci nieśmiałych, zajęć rozwijających zdolności intelektualne. http://terapia-adhd.waw.pl/dladzieci/poradnia-dla-dzieci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chociaż za oknem wciąż zima, my już myślimy o ciepłych i słonecznych wakacjach. Na obóz Mazurskie Safari w Okrągłym 2018 zapraszamy dzieci z ADHD, z autyzmem i z problemem moczenia się. Na wyjeździe zastosowana zostanie dogoterpia! http://terapia-adhd.waw.pl/2017/12/mazurskie-safari-w-okraglym-2018/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy dzieci z ADHD, z zespołem Aspargera , ADD oraz wiele innych na obóz na Mazury do Ośrodka Syrenka. Zaplanowaliśmy go na 5-12 sierpnia 2018 roku. Dzieci wraz z wychowawcami będą wykonywać specjalne doświadczenia, a następnie obserwować reakcje. Zapewniamy fantastyczną zabawę. Zapraszamy serdecznie!
http://terapia-adhd.waw.pl/2017/12/eksperymenty-mazurach-2018/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uważasz, że obóz żeglarski to doskonałe rozwiązanie dla Twojego dziecka? Oferujemy dwa turnusy w czerwcu i w lipcu. Zapewniamy, że Wasze dzieci będą się bawić doskonale. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą! Szczegóły dostępne na http://terapia-adhd.waw.pl/2017/12/zeglarze-z-wajka-i-poszukiwacze-przygod/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowujemy także przyjemny turnus 20-27 sierpnia 2018 roku. Tym razem wybieramy się na Mazury. Będziemy realizować specjalny program terapeutyczny: codzienne treningi umiejętności społecznej, treningi kontroli złości, socjoterapia oraz dogoterapia. Zajmiemy się Waszymi dziećmi i pomożemy zaaklimatyzować. Zapraszamy serdecznie!
http://terapia-adhd.waw.pl/2017/12/mazurskie-safari-w-okraglym-2018/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy specjalny obóz połączony z psychoterapią przeznaczony dla młodzieży. Turnus trwa od 1-8 lipca 2018 roku. Zabierzemy dzieci do Ośrodka Wajk na Pojezierze Drawskie. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
http://terapia-adhd.waw.pl/2017/12/oboz-psychoterapia-dla-mlodziezy-lato-2018/
Add a comment...

Post has attachment
Twoje dziecko notorycznie moczy się w nocy? Martwi Cię ta sytuacja i boisz się, że nie uda Ci się samodzielnie zwalczyć tego problemu? Zapraszamy na specjalną terapię dla dzieci moczących się. Zdrowe pięcioletnie dziecko już nie powinno mieć takich problemów! Zapraszamy serdecznie!
http://terapia-adhd.waw.pl/project/terapia-dzieci-moczacych-sie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy specjalne treningi umiejętności społecznych przeznaczonych dla dzieci z autyzmem. Trenujemy wtedy zachowania trudne, pracujemy także nad pojawianiem się zachowań pożądanych. Staramy się także wygaszać objawy ADHD.
http://terapia-adhd.waw.pl/project/trening-umiejetnosci-spolecznych-dla-dzieci-z-autyzmem/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszej poradni dla dzieci. Znajdziecie tutaj sporo ciekawych zajęć i treningów. Zostały opisane na naszej stronie internetowej! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nimi!
http://terapia-adhd.waw.pl/dladzieci/poradnia-dla-dzieci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziadkowie to niezwykle ważne osoby w naszym życiu. Życzymy Wam szczęścia i szczerego uśmiechu. Życzymy Wam, byście byli spokojni i zdrowi. Spełnienia marzeń!
http://terapia-adhd.waw.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded