Profile cover photo
Profile photo
Kruszywa Polskie
About
Kruszywa Polskie's posts

Post has attachment
Podstawowym założeniem producenta chemii budowlanej Sandberg jest wdrażanie proekologicznych rozwiązań. Chodzi nie tylko o skład naszych mieszanek i zapraw, lecz także o przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne, np. minimalizację zużycia energii, czy optymalne wykorzystanie zasobów i surowców. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://sandberg.com.pl/index.php/ekologia/.
Photo

Post has attachment
Prace murarskie wymagają dużego doświadczenia. W dużej mierze to właśnie od umiejętności ekipy budowlanej zależy ostateczny kształt Państwa inwestycji. Ogromne znacznie mają również materiały i zaprawy budowlane. Dlatego warto skorzystać z oferty sprawdzonych dostawców, jak SANDBERG (http://sandberg.com.pl/).
Photo

Post has attachment
W Polsce nadal królują murowane domy. Ten tradycyjny sposób budowy konstrukcji niesie za sobą ryzyko popełnienia błędów. Grożą one łuszczeniem się ścian, zawilgoceniem elementów murowanych lub zalewaniem elementów konstrukcji. Dlatego warto dokładnie wykonać prace betonowe. Warto wykorzystać do tego materiały najwyższej jakości. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://sandberg.com.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Nie ma złych tynków wewnętrznych. Są jedynie te, które zostały źle dobrane do rodzaju pomieszczenia. Jeśli wybierzecie dobrej jakości zaprawę tynkarską i zostanie położona prawidłowo, gwarantujemy, że będzie trwała przez wiele lat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zapraw tynkarskich, dostępną na stronie http://sandberg.com.pl/index.php/oferta/.
Photo

Post has attachment
W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem 2017 chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia, szczęścia i pomyślności, wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Wszystkiego dobrego życzą pracownicy firmy Kruszywa Polskie (http://sandberg.com.pl/)!
Photo

Post has attachment
Wylewka betonowa jest konieczna by wyrównać strop i stworzyć stabilną podbudowę pod terakotę, podłogę drewnianą, panele, kafelki, wykładzinę czy mozaikę. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jakość materiału, jakiego użyjemy do ustabilizowania podłoża. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszanki, które spełniają najwyższe standardy, mają wysoką wytrzymałość oraz są łatwe w aplikacji. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie http://sandberg.com.pl/index.php/wylewki-betonowe/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W produkcji naszych wyrobów stosujemy własną politykę jakościową. Działamy zgodnie z wymogami międzynarodowych standardów, uzupełniając je i stosując ścisłe przywiązanie do celów ekonomicznych i ekologicznych. Z nami zbudujesz naturalnie! Szczegóły oferty na http://sandberg.com.pl/. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie materiały, które pozwolą na zrobienie najwyższej jakości wylewki betonowej, zaprawy tynkarskiej a także zaprawy murarskiej. Na materiałach budowlanych nie ma co oszczędzać, ponieważ ich wysoka jakość gwarantuje Wam bezpieczeństwo. Szczegóły oferty na stronie http://sandberg.com.pl/index.php/oferta/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu firmy Sandberg! Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku jako nowoczesny zakład do produkcji suchych zapraw budowlanych. Od 2014 roku Kruszywa Polskie S.A. wprowadziły na rynek nową markę Sandberg. Szczegóły naszej oferty znajdziecie na stronie http://sandberg.com.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded