Profile cover photo
Profile photo
فکر آموز
1 follower
1 follower
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
درباره فکرآموز
فکر آموز توسط جمعی از دانش آموختگان برترین دانشگاه‌های این مرز و بوم جهت ارتقاء سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان و آموزش تکنیک‌های نوین آموزشی تاسیس گردید.
https://www.fekramooz.com

هدف فکرآموز
فکر آموز با استفاده از تجهیزات مدرن و استودیو مجهز آموزشی خود اقدام به تولید فیلم‌های آموزشی در زمینه کنکور و دیگر زمینه‌های آموزشی کرده و با همکاری اساتید درجه یک کنکور کشور و جمع‌آوری بهترین کتاب‌ها و جزوات آموزشی، پکیج کاملی را به داوطلبان کنکور آزاد و سراسری و دانشجویان ارائه می‌دهد. از دیگر خدمات می‌توان به برگزاری آزمون‌های آنلاین، مشاوره تحصیلی و روانشناسی تخصصی و آماده سازی کامل دانش آموزان و دانشجویان برای کنکور، ارسال محصولات آموزشی به کل کشور و پوشش کامل اخبار و اطلاعیه‌های مهم آموزش و پرورش در زمینه کنکور اشاره کرد.
https://www.fekramooz.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
مجموعه کامل جزوه زیست شناسی دکتر عمارلو، کنکور ۹۷

شامل بخش‌های درسنامه، تست و نکته و پاسخنامه می‌باشند که طبق آخرین تغییرات، به روزرسانی وگرد آوری شده است .

در بخش درسنامه همانند کتاب های درسی زیست شناسی، در مقابل هر بخش از درسنامه که نیاز به توضیح از روی شکل و تصویرمی باشد به وضوح قابل مشاهده است. همچنین نکات مهم و کلاسی در ادامه قسمت درسنامه جهت یادگیری بهتر و آسان توسط دکتر عمارلو گنجانده شده است.

خرید از طریق وبسایت:
hhtps://www.fekramooz.com


لازم به ذکر است که نکات کلاسی (خط کشی موارد مهم) جهت بهره مندی و یکسان سازی اطلاعات دانش آموزان حضوری و غیر حضوری می باشد.

درپایان هرفصل از درسنامه ها به تعداد لازم تست قرارداده شده است که این امر خود باعث تمرین در پایان هر فصل می‌باشد. پاسخنامه کلیدی تمامی تست ها درانتهای هر جزوه موجود است.جزوه زیست شناسی دکتر عمارلو شامل ۵جلد جزوه درسی و دو حلقه دی وی دی به شرح زیر می‌باشد:

جزوه سال دوم
-جزوه سال سوم :شامل ۲جلد فصل ۱-۷ و فصل۸-۱۱
-سال چهارم (پیش دانشگاهی): شامل پیش ۱و۲ همچنین دو حلقه دی وی دی حل مسائل ژنتیک که مکمل جزوه‌های پیش ۱و۲ هستند.
تمامی جزوات و دی وی دی ها جهت کنکور ۹۷ طبق آخرین تغییرات می باشد.

خرید از طریق وبسایت:
hhtps://www.fekramooz.com


لازم به ذکر است با توجه به مهم و حساس بودن کنکور و همینطور طبق سفارشات جناب دکتر، جزوه زیست شناسی دکتر عمارلو هر سال صرفا جهت کنکور همان سال است. استفاده از جزوات ودی وی دی های سال های گذشته که منقضی نیز شده‌اند و دانلود مطالبی که به عنوان جزوه زیست شناسی دکتر عمارلو در فضای مجازی و سایت‌های موجود قرارگرفته اند، هیچ گونه اعتباری ندارد. همچنین به هیچ وجه رضایت شرعی جهت استفاده جزوات دانلودی، کپی و استفاده جزوات اشخاص دیگر ندارند.

طبق اظهارات دکتر عمارلو جزوات نامبرده شده نه تنها به دانش آموز از لحاظ مطالب کمک نخواهد کرد بلکه به دلیل عدم تغییرات و به روز سانی نشدن موجب گمراهی و عدم موفقیت دانش آموزان در کنکور خواهد شد.

محصولات دیگر اعم از دی و ی دی‌های بخش دوم و سوم و تست نامه های ویژه در طی سال تحصیلی آماده ارائه می‌باشند.

خرید از طریق وبسایت:
hhtps://www.fekramooz.com
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded