Profile cover photo
Profile photo
DEWAX
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Udostępniliśmy galerię zdjęć prezentujących propozycje malowania zniczy naszymi lakierami: Efekt Mrozu oraz Deckolan-Chromal. Efekty dekorowania można obejrzeć na naszej stronie. Zapraszamy.

Post has attachment
Nowy lakier do malowania elementów plastikowych - DECKOLAN CHROMAL. Lakier dostępny jest w kolorach: niebieski jasny, niebieski ciemny, zielony, szary, brązowy jasny, brązowy ciemny, żółty jasny, żółty ciemny i czerwony. Zapraszamy do zapoznania się z produktem na naszej stronie.  

Post has attachment
Na stronie lakieru Efekt Mrozu uaktualniliśmy zdjęcia. Po kliknięciu zdjęcia głównego możecie zobaczyć 9 innych, obrazujących wymalowany efekt mrozu. Polecamy.

Post has attachment
Świece ozdobione lakierem pękającym

Opracowaliśmy nowy lakier pękający do świec, który można stosować do ich ozdabiania. Lakier pękający tworzy na świecy ciekawe wzory i daje wiele możliwości stylizacji. Jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Więcej informacji i przykładów zdobienia na naszej stronie.

Post has attachment
Efekt Mrozu od września w jeszcze lepszej cenie!
Od września 2012 lakierem Candelan 103 Efekt Mrozu można będzie malować o 25% taniej! Więcej informacji na stronie http://www.dewax.pl/efekt-mrozu-lakier-candelan-promocyjnej-cenie.html

Post has attachment
W miarę rozwoju profilu pewnie przybędzie wpisów, póki co zapraszamy na http://www.dewax.pl/
Wait while more posts are being loaded