Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka
About
Posts

Post has attachment
Drodzy Państwo oferujemy pomoc w rozpoczęciu nietypowej działalności. Zapraszamy na konsultacje w trakcie których wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Nasza kancelaria pomoże Państwu w różnych sprawach. Na naszej stronie znajduje się formularz kontaktowy: http://www.adwokattczew.pl/porady-on-line.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Kancelaria, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, udziela porad prawnych także online. Dzięki temu pomoc jest natychmiastowa. Oferujemy staranność w działaniu i wysoki standard świadczonych usług. Aby się z nami skontaktować online, zapraszamy na stronę: http://www.adwokattczew.pl/porady-on-line.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy usługi w różnych sferach prawa. Poczynając od reprezentowania naszych klientów przed sądami powszechnymi różnych instancji i sądami administracyjnymi po wszelkiego rodzaju obsługę prawną bieżących problemów. Nasze usługi prowadzimy na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje o naszej Kancelarii znajdą Państwo na stronie: http://www.adwokattczew.pl/prawnicy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informacji dotyczących kosztów danej sprawy mogą Państwo zaczerpnąć wypełniając specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej pod warunkiem, że siedziba właściwego Sądu znajduje się na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do korzystania z tej usługi za pośrednictwem strony: http://www.adwokattczew.pl/wycena-sprawy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy Państwa na oficjalnym profilu Google+ Kancelarii Adwokackiej Sebastiana Pestki w Tczewie. Prowadzimy działalność w zakresie świadczenia usług prawnych o szerokim spektrum działania. Istniejemy na rynku od 2011 roku. Reprezentujemy przed sądem zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Więcej informacji na stronie: http://www.adwokattczew.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded