Profile

Cover photo
تجارت الكترونيك پرداخت
Lives in bagh honar,tehran, tehran iran
235 followers|74,869 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
براساس جدول رتبه بندی ترافیکی شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی شرکت پست شرکت تجارت الکترونیک پرداخت (ایران گیت) در رتبه نخست این جدول قرار گرفته و بار دیگر عنوان پرترافیک ترین شرکت ارائه دهنده سرویس خرید پستی در ایران را به خود اختصاص داده است
 ·  Translate
براساس جدول رتبه بندی ترافیکی شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی شرکت پس
1
Add a comment...
 
پست به همه واحدهای تابعه خود دستور داده تا با اطلاع رسانی به متصدیان سرویس خرید و فروش اینترنتی هنگام جمع آوری مرسولات خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی، محصولاتی را که احتمال می رود محتوی این قبیل محصولات باشند را به دقت بررسی و در صورت تشخیص موارد ممنون به ویژه دارو و وسایل بهداشتی فاقد برچسب وزارت بهداشت و درمان از قبول مرسوله جهت توزیع خودداری کنند و مراتب را گزارش نمایند.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
اگر واقعا می خواهید رویای خود را درباره راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق جامه عمل بپوشانید باید عاقلانه و از صمیم قلب عمل کنید. در اینجا9 گام برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی می کنیم:
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
به مناسبت روز جهانی پست، در آیین تجلیل از یاران همیشه همراه شرکت پست که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، شرکت تجارت الکترونیک پرداخت به عنوان شرکت برتر خدمات نوین پستی و تجارت الکترونیکی از سوی شرکت پست انتخاب شد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 

با مراجعه حضوری مدیریت تجارت الکترونیک پرداخت از برگزیدگان نخستین جشنواره برترین های پرداخت تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 ·  Translate
با مراجعه حضوری مدیریت تجارت الکترونیک پرداخت از برگزیدگان نخستین جشنواره برترین هاÛ
1
Add a comment...
 
فروشگاه اینترنتی آلمانی bol.com تغییرات بزرگی در ظاهر وبسایت خود داده است تا نگاهی به آینده داشته باشد. به نظر می رسد به عنوان یک وبسایت فروشگاهی بزرگ تغییرات صورت گرفته یکباره رخ نداده است و این فروشگاه اینترنتی از مدت ها پیش برای این تغییرات برنامه ریزی منظمی انجام داده بود.
 ·  Translate
فروشگاه اینترنتی آلمانی bol.com تغییرات بزرگی در ظاهر وبسایت خود داده است تا نگاهی به آیÙ
1
Add a comment...
 
در جشنواره وب ایران شرکت کرده و از پرداخت حمایت کنید...
برای ثبت رای روی لینک زیر کلیک کنید:
http://directory.iranwebfestival.com/website/pardakht.ir
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بر پایه اطلاعات ثبت شده در سامانه مدیریت الکترونیکی حمل کالا (گیت وی) رتبه بندی ترافیکی شرکت های واسط پستی را اعلام نمود که بر این اساس شرکت تجارت الکترونیک پرداخت (ایران گیت) توانست در صدر جدول برترین شرکت های واسط پستی قرار بگیرد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
آمارها و پیش بینی های انجام شده از گزارش تجارت الکترونیکی اروپا بدست آمده است که در بخشی از گزارش صنعت تجارت الکترونیکی بنگاه به مشتری (B2C) اروپای جنوبی را بررسی نموده است. این گزارش بیان می کند در سال 2013 حجم فروش اینترنتی کالا و خدمات  در جنوب اروپا رقمی نزدیک به 40/8 میلیارد یورو بوده است که 11% از کل فروش اینترنتی اروپا را تشکیل می دهد و برای سال جاری نیز رشد 47/8 میلیارد یورویی برای آن پیش بینی شده است.
 ·  Translate
تجارت الکترونیکی کشورهای منطقه جنوبی اروپا از سال 2010 میلادی رشد متوسط سالانه 22% را برØ
1
Add a comment...
 
به اشتراک گذاشتن پست های تبلیغاتی روی شبکه های اجتماعی Facebook و pintersest به نوعی یک بازاریابی شبکه ای را در دنیای مجازی به وجود آورده است به نحوی که هر کاربر این شبکه های اجتماعی خود می تواند یک بازاریاب فعال برای فروشگاه های اینترنتی باشد.
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
بزرگ ترین پایگاه اینترنتی پرداخت و جابه جایی پول در جهان گزارش داده است مصرف کنندگان چینی از نظر میانگین ساعت خرید اینترنتی در هفته در جایگاه نخست جهان قرار گرفته است.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Introduction
تجارت الکترونیک پرداخت - پرداخت نخستین سامانه تجارت الکترونیک ایران و بنیان گزار سرویس خرید و فروش اینترنتی با بیش از 9 سال تجربه در راه اندازی و گسترش فعالیت بیش از 2000 فروشگاه اینترنتی و دارا بودن ...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
bagh honar,tehran, tehran iran
Contact Information
Work
Phone
+98 21 88491612
Email
Fax
+98 21 88491613
Address
تهران، خ كريم خان زند،خ ايرانشهر شمالي، خ بهشهر، پلاك 7، واحد 6
Work
Occupation
ارائه دهنده سرويس هاي تجارت الكترونيك: خريد و فروش اينترنتي، طراحي سايت، بازاريابي اينترنتي، سرويس خريد پستي، بازاريابي اينترنتي، تبليغات اينترنتي
Basic Information
Gender
Decline to State
Other names
تجارت الكترونيك