Profile cover photo
Profile photo
Mój storczyk
58 followers -
Moj storczyk powstał dla miłośników tych pięknych kwiatów, którzy chcą się dowiedzieć jak pielęgnować te fascynujące rośliny.
Moj storczyk powstał dla miłośników tych pięknych kwiatów, którzy chcą się dowiedzieć jak pielęgnować te fascynujące rośliny.

58 followers
About
Mój storczyk's interests
Mój storczyk's posts

Post has attachment

Post has attachment
Zdjęcia można przesyłać do środy 1 czerwca!

To już druga galeria naszych storczyków. Myślę, że spokojnie uda nam się stworzyć trzecią. Prosiliście mnie w wiadomościach o przedłużenie możliwości przesyłania zdjęć :)

http://www.mojstorczyk.pl/storczyk-obiektywie-galeria-2/

Post has attachment
Tu powstaje moja i Wasza galeria :) Wszystkie zdjęcia znajdą się na blogu.

Zapraszam do przesyłania zdjęć kjacak@mojstorczyk.pl
http://www.mojstorczyk.pl/zdjecia/

Post has attachment
Oncidium, jest dość ciekawą orchideą. Ma pięknie, drobne rozgałęzione kwiatostany w rożnych odcieniach. Ja mam żółty a Wy?

http://www.mojstorczyk.pl/oncidium/

Post has attachment
Zapraszam na bloga. Wpisujcie ile macie już storczyków w swoich skromnych kolekcjach :)

I invite you to blog. Inscribe if you already have orchids in their modest collections :)
http://www.mojstorczyk.pl/macie-storczykow/

Post has attachment
Mój Storczyk - mój pierwszy e-book specjalnie dla Was!

Moi drodzy! Od dawna o tym marzyłam i w tym roku postanowiłam zebrać swoje doświadczenia i podzielić się nimi z Wam nie tylko na blogu ale i w formie e-booka. Mam nadzieję, że zawartość jak i oprawa graficzna przypadną Wam do gustu. Jeśli tak się stanie będę wdzięczna jeśli podzielicie się linkiem do tego wpisu z rodziną i znajomymi.

My orchid - my first e-book especially for you

My dear! It has long dreamed about it and this year decided to gather their experiences and share them with you not only the blog but in the form of an e-book. I hope that the content and visuals you will enjoy. If that happens I'll be grateful if you share a link to this post with friends and family.
www.mojstorczyk.pl

Post has attachment
Mój Storczyk - mój pierwszy e-book specjalnie dla Was
Moi drodzy! Od dawna o tym marzyłam i w tym roku postanowiłam zebrać swoje doświadczenia i podzielić się nimi z Wam nie tylko na blogu ale i w formie e-booka.

Mam nadzieję, że zawartość jak i oprawa graficzna przypadną Wam do gustu. Jeśli tak się stanie będę wdzięczna jeśli podzielicie się linkiem do tego wpisu z rodziną i znajomymi.

www.mojstorczyk.pl

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Wielokwiatowe, cętkowane storczyki nie są już rzadkością, choć nie ukrywam, że szybko znikają ze sklepowych półek. W swojej kolekcji mam jednego młodego nakrapianego storczyka, którego kupiłam na przecenie pół roku temu. Od tamtej pory kwitł już dwa razy i jestem przekonana, że to był dobry wybór.

Multifloral, spotted orchids are no longer a rarity, although I admit that quickly disappear from the shelves. In my collection I have one young spotted orchid, which I bought at the devaluated half a year ago. Since then flourished twice already and I am convinced that it was a good choice.
http://www.mojstorczyk.pl/storczyki-nakrapiane/
Wait while more posts are being loaded