Profile cover photo
Profile photo
KMG. Zabudowy samochodowe, zabudowa skrzyni ładunkowej
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Belki, czyli tzw. orurowanie samochodu zaczęto stosować przed laty w samochodach z napędem na cztery koła. Początkowo miało tylko zabezpieczać nadwozie, dziś nadają przede wszystkim niesamowitego wyglądu. Poznaj naszą ofertę na http://www.kmgbielsko.pl/.

Photo

Interesujesz się wykończeniem lub dodatkową konstrukcją do swojej terenówki? Chcesz nadać jej indywidualnego, niespotykanego nigdzie indziej wyglądu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą KMG Bielsko! Zapraszamy na http://www.kmgbielsko.pl/.

Post has attachment
W KMG Bielsko uwielbiamy amerykańskie pick-upy, ale cenimy też samochody terenowe. Zajmujemy się produkcją elementów konstrukcyjnych oraz wykończeniowych właśnie do samochodów terenowych. Więcej informacji na http://www.kmgbielsko.pl/.


Photo

Post has attachment
W KMG Bielsko do zakupu naszych produktów dołączamy montaż gratis! Wszystkie produkty są objęte dwunastomiesięczną gwarancją, a nowe samochody nie stracą gwarancji po montażu naszych produktów. Więcej odpowiedzi na pytania znajdziesz na http://www.kmgbielsko.pl/o-nas/najczesciej-zad-pytania/.

Post has attachment
Oferujemy szeroki asortyment pokryw do pick-upów, zarówno do demontażu, jak i niedemontowalnych. Sam zdecyduj, w jaki sposób ma odkrywać się Twoja pokrywa. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie http://www.kmgbielsko.pl/.

Photo

Post has attachment
Relingi dachowe są montowane obecnie niemal we wszystkich rodzajach samochodu. Jest to jednak wyposażenie opcjonalne. Kiedyś w USA pozwalały one na przewożenie zwartych ładunków bezpośrednio na samochodach. Na naszym kontynencie są typowo dekoracyjnym elementem. Możesz je założyć w KMG Bielsko! Znajdziesz nas na http://www.kmgbielsko.pl/.

Photo

Post has attachment
Potężna skrzynia ładunkowa w pickupach pozwala na transport naprawdę ciężkich towarów. Jednocześnie może być używana jako ogromny bagażnik lub skrzynia do transportowania akcesoriów sportowych. Przyjdź do nas, a my dostosujemy Twoją skrzynię wedle Twoich potrzeb! Zapraszamy na http://www.kmgbielsko.pl/.
Photo

Post has attachment
Samochody typu pickup są stworzone do pracy w ciężkich warunkach. Ich najczęstszymi użytkownikami są budowlańcy, weterynarze oraz rolnicy. Coraz częściej są jednak alternatywą dla SUV-ów oraz crossoverów. My wiemy wszystko o pickupach! Jeżeli Ty również chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na http://www.kmgbielsko.pl/.

Photo

Post has attachment
Pickupy charakteryzują się swoim specyficznym, masywnym i silnym wyglądem. Można je jednak jeszcze bardziej wzmocnić i zindywidualizować poprzez chromowane orurowanie. Twój pickup może wyglądać jeszcze lepiej! Zapraszamy po więcej informacji na http://www.kmgbielsko.pl/product-category/orurowania/.

Photo

Jeżeli nie możesz zdecydować się na rodzaj pokrywy do swojego pick-upa to może warto zapoznać się z cennikiem poszczególnych rodzajów pokryw. Pokrywa standardowa niedemontowana to koszt 2660 złotych, natomiast pokrywa do szybkiego demontażu będzie kosztować 3200. Cały cennik znajdziesz na http://www.kmgbielsko.pl/cennik/.

Wait while more posts are being loaded