Profile cover photo
Profile photo
INTERPLASTIC
3 followers -
Producent sprzętu sportowego, wyposażenie hal sportowych, produkcja, cięcie laserem
Producent sprzętu sportowego, wyposażenie hal sportowych, produkcja, cięcie laserem

3 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Program Klub to rządowy program wsparcia małych i średnich Klubów. Dowiedz się jak zdobyć dofinansowanie i skorzystaj z porad ekspertów na www.programklub.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszy dzień wiosny - a my już marzymy o aktywnym, letnim wypoczynku. Przyłączycie się?
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferką na bramki do unihokeja
Add a comment...

Post has attachment
Cieszymy się ze zdobycia SUPERPERŁY KASZUB! To kolejne wyróżnienie, jakie spotyka naszą firmę.
Add a comment...

Post has attachment
Wyposażenie Muzeum II Wojny Światowej - koniecznie zobaczcie jak poradziliśmy sobie z tym wspaniałym zadaniem :)
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiałeś się kiedyś, jakie wymiary mają bramki do piłki nożnej? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!
Add a comment...

Post has attachment
Bramki do piłki ręcznej - hit w ofercie Interplastic

Add a comment...

Granulat SBR w ofercie Interplastic!

Nasza szeroka oferta obejmuje także sprzedaż granulatu SBR. Materiał ten otrzymywany jest z recyklingu opon samochodowych.
Oferowany przez nas granulat SBR posiada atest higieniczny.
Granulat gumowy SBR sprzedajemy w workach „Big Bag” o wadze 1 tony, jednak na życzenie Klienta, granulat może być sprzedawany w workach 25kg
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na www.interplastic.pl
Add a comment...

Post has attachment
Interplastic - Ambasadorem Polskiej Gospodarki!
Tytuł przyznawany jest przez największą w Polsce organizację indywidualnych pracodawców; Business Centre Club.
Ambasador Polskiej Gospodarki promuje Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspiera dobry wizerunek polskiego przedsiębiorcy, przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedziemy na Igrzyska Olimpijskie!

Igrzyska Olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami. Cały Świat powoli wstrzymuje oddech w oczekiwaniu na to wielkie, sportowe święto.
Z całą pewnością, gdy tylko zabrzmi ostatni gwizdek na rozgrywanych Mistrzostwach Europy we Francji, cała uwaga kibiców zwróci się w stronę Rio de Janeiro.
W tym roku Polska ma szczególne powody do dumy. Nie tylko sportowcy będą reprezentować nasz kraj w Rio. Zobaczymy tam również sprzęt do piłki ręcznej wyprodukowany w firmie Interplastic z Trójmiasta.
Interplastic to wiodący polski producent profesjonalnego sprzętu sportowego. Firma z przeszło trzydziestoletnią tradycją dostarcza sprzęt na największe obiekty sportowo-widowiskowe na których odbywają się imprezy najwyższej rangi, takie jak: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, Igrzyska Olimpijskie oraz inne wydarzania kulturalne.
- Procedura ubiegania się o dostawę sprzętu na Igrzyska Olimpijskie rozpoczęła się w sierpniu 2015 r. Właśnie wtedy Interplastic został zarejestrowany w oficjalnym portalu dla dostawców – Informuje Jan Żółtowski, Dyrektor zarządzający firmy - Cały proces, począwszy od rejestracji do wysyłki bramek, trwał blisko 10 miesięcy. W międzyczasie wysłaliśmy 1 parę bramek do Brazylii na tzw. „Test Event”, który odbył się w dniach 29 kwietnia – 1 maja 2016 roku na głównej arenie Igrzysk: „FUTURE ARENA” w Rio de Janeiro.
Dzięki unikatowej i opatentowanej konstrukcji bramek, możliwe było ich wysłanie ekspresową przesyłką lotniczą. Odbiór z magazynu Interplastic, nastąpił w dniu 22 kwietnia, a dokładnie tydzień później bramki były już zainstalowane na hali w Rio. Kilka dni później polski producent otrzymał informację, iż zarówno jakość wykonania jak i sposób montażu w 100% spełnia oczekiwania Organizatora, a co za tym idzie, firma zostaje wybrana na dostawcę bramek oraz pozostałych elementów wyposażenia, które obejmuje bramki, siatki, łapacze oraz siatki piłkochwytów zabramkowych.
- Pomysł na stworzenie konstrukcji, która pozwoli na umieszczenie kompletnej bramki wraz z siatką w jednym kartonie, zrodził się w 2014 roku – kontynuuje Dyrektor Żółtowski - Zostało nam wtedy postawione, mogłoby się wydawać niewykonalne zadanie, dostawy i montażu w ciągu 7 dni, pary profesjonalnych bramek na Stadion Narodowy w Rwandzie.
Kilka innowacyjnych zmian konstrukcyjnych, pozwoliło na przygotowanie i wysłanie drogą lotniczą bramek w wymaganym terminie. Był to początek swoistej rewolucji. Od tego momentu zaczęliśmy zastanawiać się nad kolejnymi produktami, które dały by się w tak łatwy sposób magazynować i transportować. W ten sposób powstały wersje „BOX” dla młodzieżowych bramek piłkarskich oraz bramek do piłki ręcznej.
Kolejnym etapem było uzyskanie patentu na przyjęte rozwiązania, a także rozszerzenie posiadanej przez nas aprobaty Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) o bramki nowego typu.
W chwili obecnej Interplastic posiada w ofercie blisko 40 wariantów bramek w wersji „BOX”. Dostępne są one w różnych opcjach kolorystycznych oraz wymiarowych.
Dostawa wyposażenia do piłki ręcznej na Igrzyska Olimpijskie, to dla trójmiejskiego producenta duży prestiż i wyróżnienie.
Z całą pewnością polscy kibice mają powód aby z dumą oglądać i mocno wspierać naszych reprezentantów, trzymając kciuki aby wyprodukowane w Polsce bramki przyniosły zawodnikom upragniony medal.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-24
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded