Profile cover photo
Profile photo
ZUCH próbuje rysować
1,632 followers -
praca grafika w nieco krzywym zwierciadle pasków komiksowych
praca grafika w nieco krzywym zwierciadle pasków komiksowych

1,632 followers
About
Posts

Post has attachment
KOMIKS na poniedziałek. W ciężkiej, tygodniowej przerwie między urlopami nie zapominam o wrzuceniu komiksu! :-)

http://www.zuchrysuje.pl/dzieciecy-smiech/
Add a comment...

Post has attachment
Oglądasz reklamę, słodki bobas, jasne, przestronne mieszkanie, a może nawet dom. W każdym razie na bogato. Dzidzia się śmieje. Mama się śmieje. Tata się śmieje. Wszyscy się śmieją. Ty płaczesz.

Pytasz skąd wiem? Ja tam byłem. Stąd wiem.
Add a comment...

Post has attachment
Małżeństwo to najnudniejszy sposób na przeżycie życia. Na początku – przed sakramentalnym tak – jest magia, jest ogień. Później trochę też. A jeszcze później już mniej. A potem wcale. Potem jest kanapka z masłem, dzień po dniu. A potem się umiera.

Także ten... przeczytajcie bo do wieczora jeszcze kilka godzin.
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest zabawa? Czy to tylko klocki, gry, spacery? Czy to musi być specjalny czas poza prozą życia? Oczywiście, że nie. Podobnie jak ja, Wy też na pewno za dużo czasu nie macie. Łatwo się mówi (wiem bo sam tak mówię), żeby poświęcać dzieciom jak najwięcej czasu, ale często po prostu się nie da. Bywają dni gdy naprawdę harmonogram jest zabójczy, a czasu na zabawę wcisnąć już nie można. W takich dniach, ale nie tylko takich, wykorzystuję codzienne czynności, z pozoru nudne, do wspólnej zabawy. Jedną z takich rzeczy jest wspólne przyrządzanie posiłków.
Add a comment...

Post has attachment
Wystarczy przypomnieć sobie, że w każdym mężczyźnie – więc i w Tobie też – jest chłopiec. A to z kolej wiąże się z tym, że poza takimi cechami jak odwaga czy męstwo, mamy w sobie też szczyptę magii, skłonność do szaleństwa oraz dar improwizacji. Zatem, drodzy ojcowie, zapraszam Was do kolejnego miejsca gdzie możecie dostać +1000 punktów do bycia najlepszym tatą – do kuchni.
Add a comment...

Post has attachment
W najbliższym czasie zamieniam tablet graficzny na deskę do krojenia i będę kucharzył. Monini producent rice&MORE namówił mnie żebym podjął wyzwanie i stworzył 8 ciekawych i szybkich dań dla dzieciaków, a także żebym był jednym z jurorów w konkursie. Konkurs startuje dziś i polega na tym, żebyście na stronę http://www.monini.pl/riceandmore.html wrzucili zdjęcia dań przygotowanych z rice&MORE. Do wygrania będę czadowe KitchenAID i aparaty Fuji. Oceniać będę ja oraz: Fashionelka, AnnaBiega i Coutellerie.

Systematycznie będę prezentował moje wynalazki (całosć w środę i czwartek na zuchpisze.pl). Na dziś polecam Melonowe Pucharki - czas przygotowania 11minut <- serio.

Przepis dla dwóch osób dziecięcej postury:

Gotujemy nieco mniej niż pół paczki rice&MORE Trzy Kolory (gotujemy 10 minut). W tym czasie przecinamy dorodnego żółtego melona. Można przeciąć po prostu w pół, ale można też nieco poszaleć. Wywalamy środek z nasionami, a resztę miąższu wykrajamy do miseczki. Przycinamy delikatnie spód melona, żeby mógł stać. Do miseczki z miąższem melona wrzucamy ugotowane i odcedzone rice&MORE Trzy Kolory, dodajemy cynamon, rodzynki, pokrojone suszone morele, żurawinę i np. kandyzowany ananas. Możemy dolać ze 3 łyżki słodkiej śmietanki. Całość mieszamy i podajemy w pucharkach z melona.

Potrawa błyskawiczna i bardzo smaczna. No a kiedy podaję dzieciom taki obiad dostaje +1000 do bycia zuch tatą 🙂

#monini #riceandmore #moreTIME
Add a comment...

Post has attachment
KOMIKS na wtorek. Komiks rodzinny, autentyk z wczoraj. Pierwszy chyba raz występuje komiksowa Hania :-)
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy murarz kładzie cegłę nie myśli o pieniądzach jakie może zarobić. Myśli o tym, że może uszczęśliwiać innych. Robi to z pasji dlatego jego ściany są lepsze. W zasadzie to nawet nie myśli o tym żeby brać pieniądze za ściany, bo to jakoś tak… bez duszy.
Add a comment...

Post has attachment
KOMIKS na szybko, szybko! Zanim zacznie się Ełro, bo ril tajm markieting sam się nie zrobi!!!
Add a comment...

Post has attachment
Każda konferencja, każda grupowa impreza, to doskonała okazja, żeby przeczekać ją całą przyczajonym w kącie i nikogo nowego nie poznać. Och… chwila… To nie tak.

Kilka przemyśleń na temat znajomości w biznesie. Tak na chwilę przed Blog Conference Poznań, które będzie doskonałą okazją żeby wcielić je w życie.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded