Profile cover photo
Profile photo
اندیشه پویان AndishePuyan
180 followers -
http://andishepuyan.de
http://andishepuyan.de

180 followers
About
Posts

Post has attachment
🏊 باز شدن زود هنگام استخرهای فضای آزاد در آلمان 🇩🇪

هوای آفتابی و دمای ۲۶ درجه باعث شد تا استخرهای فضای آزاد در آلمان یک هفته زودتر از موعد مقرر باز شوند.

درهای استخر "فلوسن وگ" در شهر دوسلدورف، مرکز ایالت نوردراین وستفالن روز چهارشنبه (۱۸ آوریل/ ۲۹ فروردین) راس ساعت ۱۳ و ۵۷ دقیقه بر روی همگان باز شد و تنها چند دقیقه بعد محوطه آن از علاقه‌مندان پر بود.


🔜 https://telegram.me/joinchat/Blh_uzwRzIxhfQiM52IMqQ
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔴 بهترین کارفرمای سال ۲۰۱۸ آلمان 🇩🇪 انتخاب شد

شرکت مشاوره‌ای "ترندنس" (Trendence) بهترین کارفرمای سال ۲۰۱۸ را معرفی کرد.

برای این کار ۲۷ هزار دانشجوی سال آخر در رشته‌های مهندسی و اقتصاد در ۱۲۵ دانشگاه آلمان مورد سئوال قرار گرفتند.

ب‌ام‌و، بنز و آئودی بترتیب در رتبه‌های اول تا سوم جای گرفته‌اند.

در میان دانشجویان رشته اقتصاد آدیداس، پورشه، گوگل و در میان دانشجویان رشته‌های مهندسی نیز پورشه، بوش و ایرباس بترتیب در رتبه‌های سوم تا ششم بهترین‌کارفرمایان قرار گرفته‌اند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💥 نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس تهران
☝️اولین دوره، از تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت 97

نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) اولین و معتبرترین رویداد تخصصی در حوزه اشتغال ، کاریابی، مدیریت منابع انسانی و ارتقا برند کارفرمایی در کشور می باشد. برگزار کننده این نمایشگاه مرکز کار ایران با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

🔷 این نمایشگاه با محور قرار دادن اشتغال، کاریابی داخلی و بین المللی و حمایت از مشاغل داخلی می کوشد کارجویان و کارفرمایان ایرانی را در یک فضای مناسب به هم نزدیک کند. اولین نتیجه قابل پیش بینی این نزدیکی بکارگماری افراد مختلف در شرکتهای ایرانی است که در سالی که مزین به حمایت از تولید داخلی و ملی شده است نقطه شروع مهمی قلمداد خواهد شد.

🔷 شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی داخلی، استارت آپ ها، رسانه ها،شرکتها و سازمانهای معتبر خارجی، و همه کسب و کارهایی که به نحوی با نیروی کار در ارتباط هستند اضلاع حاضر در این نمایشگاه می باشند.

✅ تهران - اتوبان چمران- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

🔜 https://telegram.me/joinchat/Blh_uzwRzIxhfQiM52IMqQ
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔷 Black Creek Pioneer Village
🔹 History Museum

🔶⁠ ⁣اینجا روستای بلک کریک پایونیر، یک روستا در تورنتوی کانادا 🇨🇦 است. این آدمها با لباسهای قرن نوزدهمی‌شان سکنه‌های این روستا نیستند. اینها بازیگرانی‌اند که هر صبح تا عصر مثل یک کارمند به روستا می‌آیند و نقش اهالی را بازی می‌کنند. یکی نانواست، یکی معلم، یکی زن خانه‌دار، یکی آهنگر و یکی مزرعه‌دار.
می‌توانید از نانواها نان بخرید، بچه‌تان را دست معلم‌ بسپارید تا به شیوه‌قرن نوزدهمی درس بخوانید یا در طویله در دوشیدن گاو‌ها به خانم خانه کمک کنید.
این روستا امروز یکی از موزه‌های مهم کانادا 🇨🇦 محسوب می‌شود.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
✅ اهمیت دانستن زبان رسمی کانادا 🇨🇦 پیش از ورود به این کشور

💯 چرا فراگیری زبان انگلیسی یا فرانسه مهم است؟💯

دو زبان انگلیسی و فرانسه ، زبان های رسمی کانادا 🇨🇦 هستند. شما برای تمام کارهای اداری خود نیازمند آگاهی به یکی از این دو زبان هستید. در مواردی همچون انجام امور بانکی، مصاحبه کاری، گرفتن گواهینامه رانندگی ، تحصیلات و خرید های روزانه و ....همه و همه به این زبان ها نیاز دارید. حال خودتان سناریویی برای هر یک از این موارد در نظر بگیرد و تصور کنید که چگونه بدون دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه از عهده کار برمی آیید.

🆔 Telegram👉@infoandishepuyan

⁉️ کدام یک از دو زبان رسمی کانادا 🇨🇦 مهم تر است؟ انگلیسی یا فرانسه؟

⬅️ پاسخ این سوال بستگی به استانی دارد که در آن زندگی می کنید.
✔️ استان نیوبرانزویک New Brunswick تنها استانی از کاناداست که رسما در همه امور دو زبانه است و هر دو زبان در کلیه امور اداری و روزمره افراد حضور جدی دارند.
✔️ استان کبک Quebec تنها استانی از کاناداست که زبان رسمی آن فرانسوی است و در بسیاری موارد در مقابل زبان انگلیسی از خود مقاومت نشان می دهد.
✔️ در سایر استان ها زبان انگلیسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. گرچه در این استان ها گروه های فرانسوی زبان هم حضور دارند ولی در بیشتر جاها انگلیسی تنها زبانی است که اغلب مردم می دانند. در بیشتر نقاط این استان ها کوچکترین نیازی به دانستن زبان فرانسه ندارید.
به طور مثال کلیه خدمات دولتی در سطح فدرال به هر دو زبان ارائه می شوند. شرکت هایی که در سطح فدرال فعالیت دارند هر دو زبان را پشتیبانی می کنند. ادارات استانی هم در خیلی موارد هر دو زبان را پشتیبانی می کنند ولی این همیشگی نیست.

🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦

و یا نمونه دیگر ، بیشتر کسانی که به کبک مهاجرت می کند علت اصلی مهاجرت خود به کبک را فرانسه زبان بودن این استان می دانند. اغلب مردم کبک به زبان فرانسه صحبت می کنند و زبان رسمی این استان نیز فرانسه است. حتی قوانینی وجود دارد که استفاده از زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها را محدود می کند.

💯 دست آخر اینکه در بیشتر نقاط کانادا 🇨🇦 ، تنها دانستن یکی از دو زبان رسمی کانادا کافیست. 👌

✈️ موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا ارائه دهنده مشاوره و انواع خدمات مهاجرتی به کانادا 🇨🇦 زیر نظر وکلای عضو انجمن مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) 👌
🔻🔻🔻🔻🔻🔻

🔜 https://telegram.me/joinchat/Bgw1R0F-MEYrOA-X3qv8Xw
Add a comment...

Post has attachment

📚Die umfunktionierte Telefonzelle und Bücherschrank #Nürnberg
باجه تلفن غیرقابل استفاده در پارک #نورنبرگ به قفسه کتاب تبدیل شده است.

🔜 https://t.me/andishepuyan
Photo
Add a comment...

Post has attachment
⚽️بایرن مونیخ دارای گرانترین لژ استادیوم‌های آلمان 🇩🇪

استادیوم بایرن مونیخ یکصد و شش "لژ" اختصاصی با یک هزار و ۳۷۴ جایگاه دارد که قیمت ارزانترین جایگاه آن برای مدت یک فصل ۱۰۳ هزار و ۵۰۰ یورو و گرانترین جایگاه آن ۳۰۴ هزار یورو بهای آن است.

ارزان‌ترین جایگاه‌های اختصاصی ورزشگاه وردر برمن ۲۰ هزار یورو است که قیمت آن از همه ورزشگاه‌های دیگر پائین‌تر است.
📸 عکس از لژ آلیانس آرنا🔰🔰🔰🔰
Photo
Add a comment...

Post has attachment
✈️ موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا ارائه دهنده مشاوره و انواع خدمات مهاجرتی به کانادا 🇨🇦 زیر نظر وکلای عضو انجمن مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) 👌
🔻🔻🔻🔻

🔜 t.me/come2canada
Photo
Add a comment...

Post has attachment
دنیای علم‏ ‎‏شهر ونکوور کانادا🇨🇦
این ساختمان کره ای شکل که یکی از نمادهای شهر ونکوور به شمار می رود دنیای علم نام دارد .

🔜https://t.me/come2canada
Photo
Add a comment...

Post has attachment


با توجه به درخواست بالای پرستاران در زمینه ی مهاجرت و بدنبال پیگیری های نمایندگان موسسه اندیشه پویان فرصتی ویژه، آینده ای روشن با استقبال بسیار خوب بازار کار کانادا، حقوق بسیار عالی و البته زندگی با کیفیتی بسیار استثنایی در انتظار پرستاران متقاضی اخذ اقامت کانادا می باشد.

@infoandishepuyan || ارتباط با کارشناسان موسسه در تلگرام 👈🏻👈🏻

ممکن است کمی مغرضانه به نظر برسد، اما باید گفت کانادا 🇨🇦 مناسب‌ترین کشور دنیا برای مهاجرت است، مهاجرت بخشی از فرهنگ این کشور بوده و مهاجران به‌سرعت عضوی از جامعه کانادا می‌شوند.

💯 دو شهر ونکوور و تورنتو کانادا در میان شش شهر با بیشترین تنوع فرهنگی در جهان قرارگرفته‌اند و کانادا رتبه اول سلامت و بهداشت را در جهان داراست و یکی از بالاترین استانداردهای زندگی و بهترین خدمات اجتماعی مختص این کشور است.

👌 از این رو موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا با توجه به نیاز این کشور به پرستاران و فرصتهای بسیار خوب شغلی که در سیستم رو به رشد سلامت کانادا بوجود آمده است، شرایطی کم نظیر را از طریق وکلای خود در این کشور برای متقاضیان با مدرک لیسانس پرستاری جهت مهاجرت فراهم نموده است تا با گذراندن دوره استاندارد سازی پرستاری (RN)، در استان کبک کانادا مشغول بکار شوند.

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰

🔗 http://andishepuyan.net/article40/

⬅️ شماره تماس دفتر موسسه در تهران جهت مشاوره :

☎️ +9821-88752376
☎️ +9821-26409630
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded