15 stycznia 2015 Frycz Mistrzem Warszawy w piłce ręcznej dziewcząt!!!

Po wspaniałej wygranej z Andersem w finale Śródmieścia (16:8), przyszedł czas na Warszawę. Już w grudniu, w pierwszych meczach dziewczyny pokazały, że w tym roku również pokażą na co je stać, w końcu przyszły tutaj, aby podbić stolicę. Jak burza przeszły przez fazę grupową, a w kolejnych meczach także nie pozwalały przeciwniczkom na wiele. Zadziwiały kibiców efektownymi "kontrami", celnością rzutów karnych oraz wypracowanymi i przemyślanymi akcjami.

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany czwartek - 15 stycznia 2015, kiedy na halę sportową przy ulicy Geodetów na Ochocie zjechali się kibice najlepszych drużyn Warszawy: XVII LO Frycza Modrzewskiego ze Śródmieścia i LXX LO Kamińskiego z Ursynowa. Od pierwszych minut nasza drużyna pod wodzą prof. Elżbiety Pstrokońskiej pokazała nam swoje możliwości. Po pierwszej połowie prowadziły 8:4, najbardziej punktowała Karolina Podgórska (kapitan zespołu) oraz Katarzyna Kozłowska, która zachwycała widzów dobrze wyprowadzonymi kontratakami. Duża grupa kibiców przybyła na mecz i dodawała dziewczynom sił, a reszta szkoły, która nie mogła pojawić się na finale słuchała na bieżąco telefonicznej relacji prof. Mirosława Zimy. Dwie ostatnie minuty były bardzo stresujące, różnica zaledwie 2-3 bramek dzieliła nas od historycznego zwycięstwa. Ostatecznie dziewczyny wygrały 12:11, zostając tym samym Mistrzem Warszawy. Ogromne gratulacje dla dziewczyn i podziękowania dla kibiców!