Profile cover photo
Profile photo
Державна служба геології та надр України
11 followers
11 followers
About
Державна служба геології та надр України's posts

Post has attachment
Станом на зараз немає офіційного розпорядження Кабінету Міністрів України про нове призначення т.в.о. голови Держгеонадр чи його заступників. Тому працівникам не зрозуміло, на яких юридичних підставах у приміщенні знаходяться Олег Кирилюк та Микола Фощій.

У зв’язку з великою кількістю запитів від журналістів щодо запису камер відеоспостереження вчорашнього проникнення у Держгеонадра, надаємо відео.

Просимо звернути увагу, що на камерах чітко видно, як напередодні, 25 травня, невідомі особи разом з Олегом Кирилюком зранку проникають у приміщення Держгеонадр через чорний хід о 06:44 годині.

#Держгеонадра #geogov

Post has attachment
Правоохоронці зобов'язали усіх працівників покинути приміщення Служби, обгрунтовуючи це повідомленням про замінування приміщення. Однак жодних представників вибухотехнічної служби на місці немає. Натомість у приміщенні Держгеонадр досі залишаються група людей на чолі з Олегом Кирилюком та Миколою Фощієм.

#Держгеонадра #geogov
Photo

Post has attachment
Ми продовжуємо оперативно інформувати щодо останніх подій в Держгеонадрах. Щойно до відділу з управління персоналом надійшло розпорядження Кабінету міністрів про призначення нового т.в.о. голови Служби, однак офіційного документу на Урядовому порталі немає. Люди, які захопили Держгеонадра, стверджують, що є представниками нового т.в.о. голови Служби Олега Кирилюка. Також щойно в установу з групою людей зайшов Микола Фощій. Останній представляється як новий перший заступник голови. Всередині розпочалась колотнеча. Працівники в дуже напруженому стані. Поліція починає виводити співробітників з приміщення.

#Держгеонадра #geogov
PhotoPhotoPhotoPhoto
25.05.17
4 Photos - View album

Post has attachment
Невідомі особи захопили кабінет голови Держгеонадр України. Працівники Служби у паніці, наразі їх не допускають до робочих місць. До Держгеонадр також приїхали народні депутати. Відомство оточене громадськими активістами та правоохоронцями.

Працівники Служби дуже занепокоєні ситуацією. Вже є інформація, що невідомі особи намагалися отримати доступ до документів, печаток та сейфу.

Ми оперативно інформуватимемо про розвиток подій.

Нагадаємо, конкурс на посаду голови Держгеонадр відбувся безрезультатно. 16 травня Комісія з питань вищого корпусу державної служби на конкурсі не змогла зібрати кворуму для проведення конкурсу. А 23 травня Комісія не змогла вибрати переможця.

#Держгеонадра #geogov
Photo
Photo
25.05.17
2 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Держгеонадра долучилася до міжнародної акції «Всесвітній день вишиванки». Сьогодні колектив Служби прийшов на роботу у вишиванках і в одязі із етнічними малюнками. Нагадаємо, це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

«День вишиванки – важливе свято, це своєрідний день об’єднання. Зараз, як ніколи, Україна цього потребує. І не дивлячись на те, що традиція ще молода, вона дуже швидко увійшла в наше життя. Це знаково, що сьогодні зранку кожен українець, від малечі до головних менеджерів країни, одягнули наш національний одяг. Таким чином ми виказуємо повагу до своєї історії та культури, і водночас показуємо світу свою самобутність», – каже керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

#Держгеонадра #geogov #день_вишиванки

Post has attachment
Сьогодні Комісія з питань вищого корпусу державної служби прийняла рішення перенести конкурс на посаду голови Держгеонадр. Причина – відсутність кворуму. Не менше 8 з 10 членів комісії мають бути присутні для кворуму, однак сьогодні 3 осіб не з’явилося. Відтак конкурс перенесено на 23 травня.

Зазначимо, процедура конкурсу передбачає, що від моменту оголошення до завершення конкурсу повинно пройти не більше 45 днів. Тобто Комісія зобов'язана провести конкурс на посаду голови Держгеонадр до 26 травня.

#Держгеонадра #geogov #прозорість #конкурс

Post has attachment
Про проблеми з видобутком бурштину, невиконання зобов'язань нафтогазовими компаніями, надходження до бюджету та про конкурс на посаду голови Держгеонадр розповів керівник Служби Микола Бояркін у інтерв'ю для інформаційного агенства "Правда".

#Держгеонадра #geogov #прозорість #бурштин #легальний_бурштин #БурштинУкраїни #законний_видобуток

Post has attachment
Зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами для «Чорноморнафтогазу» відтерміновано до 1 вересня. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Комісії з питань надрокористування. Йдеться про видобування природного газу на Одеському та Штормовому родовищах. Нагадаємо, керівництво «Чорноморнафтогазу» звернулось до Держгеонадр з проханням відтермінувати дію наказу щодо зупинення дії спецдозволів через несплату рентних платежів до держбюджету. Зараз «Чорноморнафтогаз» відстоює свої права на майно в арбітражі за позовом України про порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з морського права 1982 року.

#Держгеонадра #geogov #спецдозвіл #надрокористування

Post has attachment
Держгеонадра закликає ПАТ «Укрнафта» дотримуватись правил надрокористування. Зазначимо, «Укрнафта» заборгувала державі понад 12,5 млрд грн за користування надрами. Станом на 1 квітня компанія має заборгованість майже по всіх спеціальних дозволах, в рамках яких здійснює видобуток корисних копалин. Нагадаємо, ПАТ «Укрнафта» володіє 84 спецдозволами.

У Службі наголошують, що компанія, окрім отримання спецдозволу, укладала угоду з державою про користування надрами. Таким чином, «Укрнафта» взяла на себе зобов’язання дотримуватися умов користування надрами, у тому числі сплачувати ренту.

#Держгеонадра #geogov #надрокористування #спецдозвіл #прозорість
Wait while more posts are being loaded