Profile cover photo
Profile photo
Tomáš Vadovič
203 followers
203 followers
About
Tomáš Vadovič's interests
View all
Tomáš Vadovič's posts

Post has attachment
I discovered Melanie's secret and unlocked the secret chapter #GirlWithAllTheGifts
http://bit.ly/1njgxZu

Post has attachment
Mám rád autorov čo vedia napísať krátky príbeh s dobrou pointou. Pripomenulo mi to zbierku Rychlý jako gepard a řvoucí jako lev (http://www.databazeknih.cz/knihy/rychly-jako-gepard-a-rvouci-jako-lev-82850), stojí tiež za prečítanie.

K tejto konkrétne som sa dostal cez autora, od ktorého práve čítam tiež knihu hodnú pozornosti: Andy Weir - The Martian (http://www.amazon.com/The-Martian-Novel-Andy-Weir-ebook/dp/B00EMXBDMA).

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Dom a záhrada
13 Photos - View album

Post has attachment
In the era of the Kindle, a book costs the same price as a sandwich. 

Trošku dlhšia, ale výborne spracovaná téma, ktorá ma ani chvíľu nenudila čitať. Neviem na ktorú stranu sa postaviť, predávať knihy za minimálnu cenu je asi dobré pre zákazníka, ale mňa ako čitateľa veru neteší, že sa kniha degraduje na úroveň sendviča...predsa len je za ňou trochu viac práce (samozrejme ako za ktorou). 

#amazon   #ebooks   #pricing  

Post has shared content
Zamyslenie sa nad smerovanim žánru.
My new essay "Screaming Toward a Sci-Fi Strange Future" is now up on my Medium.com collection. In the essay I explore who will write the next ground-breaking science fiction novel. Lots of great authors are mentioned in the essay, including +Aliette de Bodard +Ken Liu  +Paolo Bacigalupi +Lavie Tidhar Hannu Rajaniemi +Eugie Foster  Nora Jemisin +Caroline M. Yoachim Nnedi Okorafor, +Rachel Swirsky  +Gareth L Powell and many more.

https://medium.com/sci-fi-strange/dc9ba152a00d

Post has shared content
+Andrej Adamcak, +Juraj Malicek, pozrite, skoro ako v Ready Player One ;-)

Post has attachment
Trainspotting
Animated Photo

Post has shared content
konečne niekto spraví prvý krok, snáď sa to potom rozbehne...už dávno som rozmýšľal nad tým, prečo to pri knihách nemôže fungovať ako s hudbou, kde pri kúpe CD často dostanete digitálnu verziu grátis.

Post has attachment
Photo

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded