Profile

Cover photo
Interface Poland Sp. z o.o.
12 followers|29,505 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Internetowy translator Google będzie bardziej precyzyjny dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji i sieci neuronowych. Machine Neural Translation ma analizować całe zdania, w przeciwieństwie do obecnego translatora, który dzieli zdania na poszczególne słowa i tłumaczy każde z osobna. Dotychczasowe rozwiązanie było bardzo zawodne, o czym miał okazję przekonać się chyba każdy, kto z niego korzystał. Wg zapowiedzi Google nowy translator ma popełniać o 80% mniej błędów niż ten obecny.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-udoskonali-swoj-translator-dzieki-sztucznej-inteligencji-bedzie-o-80-proc-mniej-bledow-w-tlumaczeniach
 ·  Translate
Koncern Google tworzy nowy mechanizm tłumaczenia tekstów w swoim internetowym translatorze. Rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji i sieciach neuronowych ma przekładać teksty na inny język z dokładnością zbliżoną do zawodowych tłumaczy.
1
 
Business Insider prezentuje 17 nieudanych projektów Google. Nie wszystko, czego dotknie się internetowy gigant z Mountain View, zamienia się w złoto – przykładem choćby Google Answers, Buzz, Wave, Orkut i inne. Pamiętacie je jeszcze?

http://businessinsider.com.pl/technologie/17-nieudanych-projektow-google-tych-produktow-i-uslug-juz-nie-ma/8crwprr
 ·  Translate
1
 
Trafny dobór słów kluczowych to pierwszy krok do sukcesu pozycjonowania – na co zwrócić uwagę i jakie są najczęstsze błędy z tym związane przeczytacie na naszym blogu:

http://www.interfacepoland.pl/od-czego-zalezy-sukces-w-pozycjonowaniu-cz-1-trafny-dobor-slow-kluczowych/
 ·  Translate
INTERFACE POLAND blog: Dlaczego dobór słów kluczowych ma istotne znaczenie dla efektów pozycjonowania strony?
1
 
Polska na 3. miejscu w rankingu programistów na świecie. Pierwsze miejsce zajęli Chińczycy, a drugie Rosjanie. Wyniki opublikowano na platformie HackerRank na podstawie przeprowadzonych testów – Polacy okazali się najlepsi w kategorii Java, świetnie radzili sobie także z algorytmami i językiem programowania Python.


http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20633865,polska-na-trzecim-miejscu-rankingu-krajow-z-najlepszymi-programistami.html#MTstream
 ·  Translate
Obiegowa opinia o tym, że polscy programiści są jednymi z najzdolniejszych na świecie znalazła właśnie swoje potwierdzenie. Jesteśmy w ścisłej czołówce.
1
 
Szalony rozwój Internetu – w ciągu sekundy przepływa w nim tyle danych, ile liczyła cała globalna sieć 2 dekady temu: internauci pobierają 800 aplikacji, 51 tys. razy szukają czegoś w Google, dokonują ponad 100 tys. odsłon na YouTube itd. Specjaliści mówią o „cyfrowym potopie” i ogromnej ilości produkowanych danych, a także możliwościach ich wykorzystania np. w marketingu i biznesie. Wg Oracle obecnie rozmiary sieci to ponad 8 ZB (Zettabajtów). Więcej ciekawostek na ten temat tutaj:

http://nt.interia.pl/internet/news-co-sie-dzieje-w-internecie-przez-sekunde,nId,2259173
 ·  Translate
1
 
17 sierpnia obchodziliśmy 25-lecie polskiego internetu. Ćwierć wieku temu wysłano z Polski pierwszą wiadomość elektroniczną. Zrobili to administratorzy uczelnianej sieci z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, a wiadomość została wysłana do Hamburga.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/media/25-urodziny-polskiego-internetu/25t7vz
 ·  Translate
17 sierpnia polski internet obchodzi swoje urodziny, Tego dnia w 1991 roku, jak wspomina "Puls Biznesu", z niepozornego pawilonu przy ulicy Hożej 54 w Warszawie, zajmowanego przez informatyków Wydział...
1
 
Google kończy dziś 18 lat, o czym informuje nas dzisiejszy Doodle
 ·  Translate
1
 
Według specjalistów z Kaspersky Lab współczesne miasta narażone są na cyberataki ze względu na szerokie zastosowanie cyfrowych elementów infrastruktury, takich jak różnego rodzaju terminale. Ich zadaniem jest zwiększenie wygody mieszkańców, ale dane w nich przechowywane i przetwarzane mogą nie być dostatecznie chronione. Chodzi m.in. o lotniskowe systemy rezerwacyjne, kioski e-administracji czy terminale umożliwiające wypożyczenie roweru. W większości przebadanych urządzeń wykryto spore luki bezpieczeństwa, które pozwalają osobom niepowołanym dotrzeć do naszych danych.

http://nt.interia.pl/raporty/raport-inteligentne-miasto/smartcity/news-wiele-elementow-wspolczesnych-metropolii-jest-podatnych-na-c,nId,2277041
 ·  Translate
1
 
First Draft Coalition to organizacja powołana przez Google w 2015 roku, której celem jest opracowanie kodeksu dobrych praktyk w social media oraz walka z zamieszczaniem fałszywych informacji oraz materiałów propagujących terroryzm. W skład koalicji zrzeszającej wydawców i platformy społecznościowe wchodzą m.in.: CNN, „The New York Times”, Agence France-Presse – a obecnie dołączyły do nich także Facebook i Twitter.

Eksperci wskazują na szlachetne pobudki projektu, jednak sceptycznie podchodzą do jego skuteczności.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/facebook-i-twitter-razem-z-wydawcami-chca-walczyc-z-falszywymi-newsami-w-internecie
 ·  Translate
Facebook i Twitter dołączyły do koalicji First Draft zrzeszającej wydawców i platformy społecznościowe w walce z zamieszczaniem w sieci nieprawdziwych informacji oraz proterrorystycznej retoryki. - Facebook czy Twitter dają za zero złotych turbodoładowanie fałszywym informacjom. Nie wiem jak giganci social media będą na tym panować. Wydaje mi się, że nie jest to możliwe - ocenia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Filip Cieślak, social media manager w...
1
 
Zmiany w wynikach mobilnych - strony z pełnoekranowymi reklamami zasłaniającymi treść będą karane przez Google obniżeniem pozycji. Zmiana ma wejść w życie 10 stycznia 2017 roku i podnieść komfort korzystania z sieci na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo z wyników znikną oznaczenia stron przyjaznych dla urządzeń mobilnych.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-bedzie-karal-strony-z-agresywnymi-reklamami-rezygnuje-z-oznaczania-witryn-mobilnych-w-wyszukiwarce
 ·  Translate
1
 
Z badania przeprowadzonego przez Uniwersytet w Würzburgu i Uniwersytet Nottingham Trent na zlecenie Kaspersky Lab wynika, że mężczyźni szybciej sięgają po smartfona czekając na spotkanie, wizytę u lekarza itp. niż kobiety. Ogólna średnia wyniosła tylko 44 sekundy. Naukowcy wiążą wyniki badania z syndromem FOMO, czyli częstym sięganiem do telefonów z obawy, że coś nas ominie.

http://www.chip.pl/news/wydarzenia/trendy/2016/08/faceci-nie-moga-wytrzymac-bez-swoich-telefonow

 ·  Translate
Ile czasu minie, zanim posiadacz smartfona sięgnie po niego, gdy musi na coś poczekać – czy to na jakieś spotkanie, czy na wizytę u lekarza: dwie minuty, trzy?
1
 
Ciekawa wizja przyszłości e-commerce przygotowana wspólnie przez firmy Criteo i Ovum, które zapytały kluczowych graczy na rynku o ich prognozy. Czy w 2026 roku zamówione towary będą dostarczać drony? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tekście:

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/e-commerce/przyszlosc-e-commerce-co-nas-czeka-do-roku-2026-253738
 ·  Translate
1
Contact Information
Contact info
Phone
+48 32 249-87-89
Email
Address
ul. Dworcowa 1 41-500 Chorzów