Profile

Cover photo
Interface Poland Sp. z o.o.
12 followers|29,026 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Nowa platforma Google Arts & Culture to gratka dla amatorów sztuki, zainteresowanych także kulturą światową. Dzięki nowym narzędziom internauci mogą zagłębić się w dziedzictwo kultury z ponad tysiąca muzeów z 70 krajów. Ciekawostki na temat dzieł sztuki, wirtualne wycieczki, wyszukiwanie artystów, nurtów w sztuce, wydarzeń i postaci historycznych, miejsc to tylko niektóre z możliwości platformy. Google Arts & Culture dostępne jest także w formie aplikacji na iOS i Androida.

http://googlepolska.blogspot.com/2016/07/przedstawiamy-platforme-google-arts.html
 ·  Translate
1
 
Nowa polityka prywatności Google zachęca użytkowników do zwiększenia ilości udostępnianych informacji na temat swojej aktywności w sieci – na szczęście zmiana ustawień jest opcjonalna. Google chce podobno jeszcze lepiej dopasowywać reklamy…

http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20386597,google-chcialoby-wiecej-waszych-danych-oferuje-cos-w-zamian.html
 ·  Translate
W ramach nowej polityki prywatności użytkownicy usług Google zaczynają dostawać powiadomienia zachęcające do zmiany ustawień dotyczących śledzenia ich aktywności. Jednak tym razem mogą sami zdecydować czy chcą je zmodyfikować. Jest również pewien ważny czynnik przemawiający za wprowadzeniem zmiany.
1
 
Google znowu zmienia linki sponsorowane AdWords. Tym razem chodzi o zmianę koloru linków na zielony, czyli taki, jaki mają linki w wynikach organicznych. Czyżby internetowy gigant chciał zmylić internautów, którym trudniej będzie odróżnić reklamę od normalnych wyników?

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-wprowadza-zielone-oznaczenia-linkow-sponsorowanych-moga-byc-mylone-z-wynikami-organicznymi
 ·  Translate
Google wprowadził w swojej wyszukiwarce nowe oznaczenia linków sponsorowanych, które teraz będą mieć kolor zielony. To może wprowadzać w błąd niektórych użytkowników, ale Google twierdzi, że internauci potrafią odróżnić wyniki promowane od organicznych.
1
 
Od niedawna Facebook wyświetla reklamy nie tylko w serwisie, ale także poza nim – na różnych stronach i portalach. Na szczęście nową funkcję można wyłączyć. Instrukcja, jak to zrobić dostępna jest tutaj:

http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20192958,jak-wypisac-sie-z-reklam-facebooka-wyswietlanych-poza-serwisem.html
 ·  Translate
Jak już pisaliśmy Facebook stał się niedawno lepszym partnerem dla sieci reklamowych - wyświetla je nie tylko w swoim serwisie, ale i poza nim. Użytkownicy mogą nową funkcję wyłączyć. O ile nie przeoczą ważnego ustawienia.
1
 
Facebook i Microsoft zbudują wspólnie podwodny światłowód o długości ponad 6,4 tys. km. Będzie on łączył Hiszpanię ze stanem Virginia w USA i przebiegał na dnie Oceanu Atlantyckiego. Wspólny projekt Marea ma przyspieszyć transfer danych i obniżyć koszty obu podmiotów, a planowany światłowód będzie najszybszym istniejącym tego rodzaju połączeniem.

http://nt.interia.pl/internet/news-facebook-i-microsoft-zbuduja-swiatlowod-na-dnie-oceanu-atlan,nId,2210275
 ·  Translate
1
 
Infografika na temat rozwoju rynku reklamy mobilnej – w zeszłym roku zanotowano wzrost wydatków na ten segment reklamy aż o 259%. Wg badań codziennie spędzamy na smartfonach ok. 2,5 godziny. Coraz chętniej korzystamy z aplikacji mobilnych, a reklamy w aplikacjach generują wyższą sprzedaż niż na stronach mobilnych – to bardzo istotne informacje dla reklamodawców.

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/mobile/jak-rynek-mobilny-rozwija-sie-w-polsce-infografika-253252
 ·  Translate
1
Have them in circles
12 people
UX-DAY Mannheim's profile photo
Marokogust's profile photo
Joanna Kawka's profile photo
Karol Wilczek's profile photo
Mariusz Duka's profile photo
Baza Firm Business Navigator's profile photo
Wojtek Tyluś's profile photo
Spy Shop's profile photo
 
Firma Zenith Optimedia opublikowała raport, z którego wynika rosnący udział urządzeń mobilnych w konsumpcji wideo w sieci. W tym roku aż 15 minut średnio spędzi każdy Polak codziennie, oglądając filmiki na tabletach i smartfonach. Analitycy przewidują dalsze wzrosty w tym zakresie, wynikające z ogromnej popularności urządzeń przenośnych także w mniej zamożnych krajach, lepszej jakości wyświetlaczy oraz coraz większej dostępności szybkiego internetu.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/urzadzenia-mobilne-najwazniejszym-kanalem-odbioru-wideo-w-sieci-wzrost-wydatkow-reklamowych-o-20-proc
 ·  Translate
Z raportu Zenith Optimedia wynika, że główną platformą konsumpcji wideo w internecie stają się urządzenia przenośne. Polacy spędzą w tym roku 15 minut dziennie oglądając wideo w sieci na smartfonach i tabletach.
1
 
Prognozy dotyczące korzystania z internetu mobilnego mówią o sporym wzroście w tym roku – niemal 28%. Raport Media Consumption Forecasts został opublikowany przez ZenithOptimedia. Wynika z niego, że konsumpcja mobilnego internetu rośnie kosztem wszystkich innych mediów. Mobile dominuje w Azji Pacyficznej (73%) i Ameryce Północnej (72%).


http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-i-badania/w-2016-roku-czas-korzystania-z-mobilnego-internetu-wzrosnie-o-28-253405
 ·  Translate
1
 
Facebook zamierza zapobiegać samobójstwom poprzez wprowadzenie nowych narzędzi. Zostały one stworzone przy współudziale organizacji zajmujących się osobami, mającymi doświadczenia autodestrukcyjne. Użytkownicy zyskają możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą publikującą niepokojące treści w serwisie, a także poinformowania o tym administratorów Facebooka.

Nową szansę zyskają także osoby, które publikują tego rodzaju treści. Będą mogły skontaktować się z kimś bliskim, linią wsparcia lub znaleźć porady dla osób w podobnej sytuacji.

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/social-media/facebook-chce-zapobiegac-samobojstwom-253410
 ·  Translate
Użytkownicy mogą teraz skontaktować się z kimś bliskim, linią wsparcia, bądź wyświetlić porady dotyczące sytuacji, w jakiej się znaleźli.
1
 
Ciekawostki wyszperane w Google Maps – coś dla amatorów zagadek: tajemnicze miejsca, symbole, cuda natury

http://next.gazeta.pl/next/56,150860,20121693,cmentarzysko-samolotow-kosmiczne-symbole-na-pustyni-i-wyspa.html
 ·  Translate
Mapy Google są pełne zaskakujących niespodzianek. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę, pełną tajemniczych miejsc, cudów natury oraz zagadkowych symboli.
1
 
Twitter zapowiada zmiany – wprawdzie pozostanie limit 140 znaków, ale zdjęcia, GIFy i materiały wideo nie będą już do niego wliczane. Można powiedzieć – dobre i to!

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zmiany zostaną wprowadzone w życie. Czekamy z niecierpliwością.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/twitter-potwierdza-do-limitu-140-znakow-nie-beda-wliczane-zdjecia-czy-gify-bedzie-tez-mozna-retweetowac-wlasne-tweety
 ·  Translate
Twitter oficjalnie zapowiedział, że już niedługo poluzuje słynny limit 140 znaków. Za kilka miesięcy zdjęcia, GIFy czy materiały wideo zostaną wyłączone z restrykcyjnego ograniczenia objętości tweetów. To nie koniec nowości - będzie można również... podawać dalej własne posty.
1
 
Czym był dla pozycjonerów PageRank i dlaczego Google usunął go w cień? Tego i wiele więcej dowiecie się z naszego artykułu na blogu - zapraszamy do lektury!

http://www.interfacepoland.pl/pagerank-przeszedl-do-historii/
 ·  Translate
INTERFACE POLAND blog: Kończy się pewien rozdział w historii Internetu - nie sprawdzimy już wartości PageRank dla danej domeny.
1
People
Have them in circles
12 people
UX-DAY Mannheim's profile photo
Marokogust's profile photo
Joanna Kawka's profile photo
Karol Wilczek's profile photo
Mariusz Duka's profile photo
Baza Firm Business Navigator's profile photo
Wojtek Tyluś's profile photo
Spy Shop's profile photo
Contact Information
Contact info
Phone
+48 32 249-87-89
Email
Address
ul. Dworcowa 1 41-500 Chorzów