Profile

Cover photo
Interface Poland Sp. z o.o.
10 followers|30,376 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Zapraszamy do lektury nowego wpisu na naszym blogu. Tym razem omawiamy temat jednoczesnego pozycjonowania strony przez dwie agencje SEO
 
 ·  Translate
INTERFACE POLAND blog: Czy zlecanie dwóm agencjom pozycjonowania tej samej strony równocześnie ma sens?
1
 
Wykorzystywanie swojej pozycji i szkodzenie konkurencji – wyciekł raport dotyczący działań Google
 
 ·  Translate
Właśnie obiega świat informacja o ujawnionych monopolistycznych praktykach Google. Dziennikarze Wall Street Journal przypadkowo otrzymali raport od Federalnej Komisji Handlu, z którego wynika, że Google sztucznie ustawiało wyniki w wyszukiwarce, promując swoje usługi, a obniżając pozycje swoich konkurentów oraz kopiowało informacje od swoich rywali.
1
 
Niepokojąca korelacja między intensywnym użytkowaniem smartfonów a obniżoną inteligencją
 ·  Translate
Bez wątpienia smartfony są bardzo przydatnymi narzędziami - możemy skontaktować się dzięki nim z całym światem, znaleźć drogę w obcym mieście i wyszukać informacji na każdy temat. Jednak najnowsze badania wskazują, że mogą się one także stać przyczyną naszego lenistwa.
1
 
Nadchodzą kolejne zmiany w sposobie prezentacji wyników wyszukiwania w Google?
 ·  Translate
Local pack to nowy sposób prezentowania wyników wyszukiwania testowany przez koncern Google. Internetowy gigant oprócz podstawowych informacji chce prezentować logo firmy, mapę jej położenia oraz zdjęcia siedziby.
1
 
Mobilne strony internetowe będą miały przewagę na pozostałymi na smartfonach i tabletach – Google zapowiada dodatkowy czynnik rankingowy w mobilnej wersji wyszukiwarki. Więcej na ten temat na naszym blogu – zapraszamy do lektury!
 
http://www.interfacepoland.pl/mobilnosc-strony-nowy-czynnik-rankingowy/
 ·  Translate
INTERFACE POLAND blog: Jakie zmiany przygotowuje dla nas Google, czy jest się czym przejmować?
1
 
Nowa siedziba Google jak z filmu SF
 ·  Translate
Google zamierza zbudować nową siedzibę. Zaprezentował nagranie, w którym widzimy plany niesamowitych budowli. Po nowym kompleksie będzie można poruszać się za pomocą autonomicznych samochodów, korzystać z inteligentnych soczewek.
1
Have them in circles
10 people
Mariusz Duka's profile photo
Józef Władysław Tabor's profile photo
Baza Firm Business Navigator's profile photo
Karol Wilczek's profile photo
Wojtek Tyluś's profile photo
Spy Shop's profile photo
Marokogust's profile photo
 
Dostęp do internetu na świecie wcale nie jest powszechny
 ·  Translate
Wydawałoby się, że internet jest już prawie wszędzie. Jednak jak się okazuje, wcale nie jest tak dobrze z dostępem do globalnej sieci.
1
 
Śmieszne początki ikon branży internetowej
 ·  Translate
Dziś są ikonami branży, niedoścignionym wzorem, mają status 'guru'. A jak zaczynali swoją przygodę z internetem założycie Google, Facebooka czy Microsoftu? Trudno wam będzie uwierzyć.
1
 
Minister zapowiada start programu Polska Cyfrowa, który ma zwiększyć dostęp do internetu w naszym kraju
 ·  Translate
Rusza program Polska Cyfrowa. Resort administracji i cyfryzacji stawia przede wszystkim na rozbudowę infrastruktury. Obecnie dostęp do internetu ma 70 proc. polskich domów, a 76 proc. aktywnych łączy pozwala na prędkość transmisji większą niż 10 Mb/s. 45 tys. km budowanej sieci światłowodowej pozwoli na szerszy dostęp do internetu i rozwój e-usług w administracji. Może też powstać więcej małych i średnich przedsiębiorstw.
1
 
Futurystyczna wizja wykrywacza prawdy Google
 ·  Translate
To nie gotowa usługa, ale futurystyczna wizja, która może stać się częścią naszej rzeczywistości. Badacze Google uznali, że są w stanie stworzyć komputerowy algorytm, który potrafiłby oceniać prawdziwość informacji zawartych ...
1
 
Google w najbliższym czasie ulepszy wyniki wyszukiwania związane ze zdrowiem
 ·  Translate
Jedno na dwadzieścia zapytań przesyłanych do wyszukiwarki Google dotyczy zdrowia. Największa firma świata ulepszyła właśnie wyniki wyszukiwania związane z tą tematyką.
1
 
Nowy protokół HTTP/2 przyspieszy internet?
 ·  Translate
Już za kilka tygodni możecie mieć dziwne wrażenie, że wasza przeglądarka nareszcie działa tak jak trzeba, a dostawca internetu nieznacznie zwiększył prędkość przesyłu danych. Ta zmiana będzie prawdopodobnie skutkiem największej od piętnastu lat 'modernizacji internetu' - wprowadzenie HTTP/2.
1
People
Have them in circles
10 people
Mariusz Duka's profile photo
Józef Władysław Tabor's profile photo
Baza Firm Business Navigator's profile photo
Karol Wilczek's profile photo
Wojtek Tyluś's profile photo
Spy Shop's profile photo
Marokogust's profile photo
Contact Information
Contact info
Phone
+48 32 249-87-89
Email
Address
ul. Dworcowa 1 41-500 Chorzów