Profile cover photo
Profile photo
Interface Poland Sp. z o.o.
12 followers
12 followers
About
Interface Poland Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Mapy Google z nową funkcją dla zapominalskich – w aplikacji Android i iOS będzie można zapisać miejsce parkowania samochodu. Dodatkowo zapisaną lokalizację można uzupełnić o notatkę np. z numerem miejsca czy piętrem na wielopoziomowych parkingach oraz informacją o wykupionym czasie postoju. Przyda się zwłaszcza, gdy nie znamy dobrze miejsca, w którym zostawiamy samochód.


http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/mapy-do-gps-ow/2017/04/mapy-google-przypomna-ci-gdzie-zaparkowales-auto


Post has attachment
Fact Check to nowa funkcja dostępna w wyszukiwarce Google. Jej zadaniem jest walka z nieprawdziwymi informacjami (tzw. fake news), publikowanymi w internecie. Czy rzeczywiście pozwoli odróżnić prawdę od fikcji?

http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/nowa-funkcja-google-do-walki-z-falszywymi-informacjami/q7f1l2


Post has attachment
Ciekawe uwagi dotyczące technicznych aspektów SEO, czyli co może skutecznie zaszkodzić pozycjonowanej stronie (m.in. wolne ładowanie strony, częste awarie serwisu czy zagraniczny hosting).

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/techniczna-strona-seo-zle-czy-wolno-dzialajaca-strona-psuje-efekty-pracy-pozycjonerow-255178


Post has attachment
Photo

Post has attachment
Nowy wpis na naszym blogu – 2 część cyklu „Od czego zależy sukces w pozycjonowaniu”. Tym razem mówimy o odpowiedniej treści na stronie, jej niezbędnych cechach i ciekawych sposobach na rozbudowę. Zapraszamy do lektury!

http://www.interfacepoland.pl/odpowiednia-tresc-na-stronie-czyli-od-czego-zalezy-sukces-w-pozycjonowaniu-stron-cz-2/


Post has attachment

Post has attachment
W zeszłym tygodniu obchodzony był Światowy Dzień Backupu, przypominający o konieczności tworzenia kopii zapasowych oraz strategii odzyskania danych. To jedno z najważniejszych zagadnień dotyczących bezpieczeństwa informatycznego firm.

http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/swiatowy-dzien-backupu-co-zrobic-aby-nie-stracic-wszystkiego/sly2xt


Post has attachment
Komisja Europejska wezwała portale społecznościowe do wprowadzenia rozwiązań chroniących użytkowników przed wyłudzaniem pieniędzy. Chodzi o nieuczciwe oferty publikowane w serwisach Facebook, Twitter i Google+. Internetowi giganci mają miesiąc na przedstawienie projektów zmian.

http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/komisja-europejska-bierze-sie-za-oszustwa-w-mediach-spolecznosciowych/rhs6j6


Post has attachment
Nowy algorytm Google – Guetzli będzie kompresował zdjęcia JPEG bez widocznej utraty jakości. Rozwiązanie ma być znacznie wydajniejsze od poprzedników, ale też będzie potrzebowało większej mocy obliczeniowej. Zapewni szybsze ładowanie stron w przeglądarce oraz mniejsze zużycie transmisji danych.

http://nt.interia.pl/news-google-pracuje-nad-genialnym-algorytmem-kompresujacym-zdjeci,nId,2370135


Post has attachment
Wait while more posts are being loaded