Profile cover photo
Profile photo
GRUBNER LEGAL - JUDr. Martin Grubner, advokát
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Víte, jak jak dlouho trvá rozvodové řízení, když máte dítě? Je možný rozvod dohodou? Musím se k soudu na rozvodové stání dostavit osobně? Rádi vám poradíme ve všem, co se týká rozvodu.

Post has attachment
Nabízíme poradenství ve všech fázích insolvenčního řízení. Zastoupíme vás při vymáhání vašich pravomocně přiznaných pohledávek v rámci exekučního řízení.
http://www.grubnerlegal.cz/firmy-a-podnikatele/insolvence-a-restrukturalizace
Photo

Post has attachment
Nabízíme poradenství poskytovatelům, dodavatelům i zákazníkům informačních technologií a právní pomoc v oblastech počítačového a internetového práva.

Post has attachment
Nabízíme právní poradenství v oblasti vymáhání pohledávek a dluhů. Spolupracujeme s renomovanými exekutorskými úřady i bezpečnostními agenturami.

Post has attachment
Poskytujeme komplexní poradenství v oblasti rodinného práva. Pomůžeme vám vyřešit otázky týkající se rozvodu manželství, svěření dětí do výchovy a další.

Post has attachment
Nepokoušejte se řešit některé životní situace bez právní pomoci. Dopřejte si kvalitního poradenství pro rodinné právo a získejte jistoty prověřené dlouholetými zkušenostmi.

Post has attachment
Tým právníků Grubner Legal má četné zkušenosti s vedením pracovněprávních sporů a zastupování zaměstnanců i zaměstnavatelů.

http://www.grubnerlegal.cz/firmy-a-podnikatele/pracovni-pravo-hr-a-socialni-zabezpeceni
Photo

Post has attachment
Rozsah společného jmění manželů může být měněn dle vůle manželů, tzn. může být zúžen či rozšířen. Na základě dohody manželů může být dále vznik společného jmění manželů zcela či zčásti vyhrazen až ke dni zániku manželství.

Post has attachment
Pokud není možné uzavřít dohodu o rozvodu manželství, nastává druhý typ rozvodu - sporný. Jedná se o spor mezi manžely vedený před soudem.

Post has attachment
Rozhodl správní orgán ve váš neprospěch a vy nevíte co dál? Byl vám zadržen řidičský průkaz? Tým právníků advokátní kanceláře Grubner Legal vám dokáže pomoci a navrhnout pro vás nejvhodnější řešení.

http://www.grubnerlegal.cz/soukrome-osoby/spravni-pravo
Photo
Wait while more posts are being loaded