Profile cover photo
Profile photo
Greensender
About
Posts

Post has attachment
Omnichannel Retailing Forum za nami, dziękujemy za liczne przybycie!

#omnichannel #investinpoland #b2b #b2c #bazydanych
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ze współracą z DBMS wprowadziliśmy nowe roziwazanie - sprawdz-baze.pl Możesz teraz w łatwy sposób zweryfikować swoją baze klientów lub zaktualizować ją o nowe dane.

Add a comment...

Post has attachment
Na naszym blogu opublikowaliśmy artykuł na temat jak segmentacja klienta wpływa na strategie integracji kanałów sprzedaży. Użyteczna wiedza która przyda się każdemu. Życzymy miłej lektury!
Add a comment...

Post has attachment
60 milionów wysłanych wiadomości, średni CTR 13,57%.... Wszystko o greensender znajdziecie tutaj!
Add a comment...

Post has attachment
Jak alarmują nasi użytkownicy wielu z nich otrzmuje maile do domniemanym nalocie GIODO. Nasza obsługa sprawdziła, iz Bądźmy Legalni”, „Legalni z Prawem” i „Kancelaria Liberty” zastraszają przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem na stronach urzędu.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza autorska platforma Greensender.pl - zbudowana przez firmę DBMS Sp. z o.o. została rozbudowana o nowy interfejs oraz udoskonalony kreator graficzny, który nie tylko ułatwi wysyłanie ale i przyśpieszy proces kreowania efektywnych kampanii e-mailowych!

Greensender.pl to platforma przeznaczona do budowania skutecznych kampanii e-mailowych umożliwiająca śledzenie zachowań wszystkich użytkowników oraz pozwala na budowanie relacji z potencjalnymi klientami!

Czy brzmi to za dobrze aby było prawdziwe?! Tak wiemy - ale to nie koniec naszych dobrych nowin - każdy użytkownik otrzymuje 500,000 wysyłek za jedyne 500zł! (Promocja trwa do końca czerwca!)

Platforma Greensender.pl pozwola:
- Korzystać z naszej lub własnej bazy,
- Personalizować mailingi,
- Realizować kampanie hybrydowe: mail/SMS, mail/mail,
- Uzyskać raporty w czasie rzeczywistym.

Greensender.pl w 3 krokach
Zbuduj szablon mailingu – Określ odbiorców – Wyślij Twoją pierwszą kampanie

„Bądź jak Gabi! Gabi ma 10 lat i prowadzi bloga dla opiekunów zwierząt PetBondCare.com. Tworzy newslettery i dba o komunikację ze swoimi użytkownikami poprzez publikację treści na swoim blogu.” #Gabiogarniagreensender

PS. To jest przecież dziecinnie proste!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded