Profile cover photo
Profile photo
Fundacja Dzieci Wuja Toma
About
Posts

Post has attachment
Zakrętka to klacz rasy huculskiej z linii Redy. Jest bardzo inteligentna, uwielbia sport, ma rozwinięty instynkt opiekuńczy i co ważne, uwielbia dzieci, a dzieci ją! Klacz znakomicie sprawdza się podczas hipoterapii. Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie: http://dzieciwujatoma.pl/strona/nasze-zwierzeta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominajka FaniMani to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć potrzebujących. Przypominajka umożliwia bezpłatne pomaganie podczas zakupów online. Aplikacja jest bezpieczna i wolna od reklam, nie wymaga logowania. Po instalacji przypominajki w wynikach wyszukiwania zobaczysz informację, który sklep bierze udział w akcji i będziesz mógł przekazać datek, na przykład 2,5% kwoty za zakupy dla wybranej organizacji. Wszystkie szczegóły na ten temat dostępne są na: https://fanimani.pl/aplikacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdjęcia naszego ogrodu robią duże wrażenie! Szerokie alejki z kolorowymi, oddziałującymi na wzrok, dotyk i węch roślinami, huśtawka dla dzieci na wózkach, hamak terapeutyczny, ściana dźwięków i wiele innych, bardzo ciekawych i pomocnych w terapii dzieci niepełnosprawnych elementów. Sami zobaczcie: http://dzieciwujatoma.pl/galeria/zdjecia/ogrod-sensoryczny-realizacja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy wszystkich do obejrzenia zdjęć ogrodu sensorycznego. Ideą projektu jest stworzenie bezpiecznego i wyjątkowego miejsca dla dzieci niepełnosprawnych. Znajdujące się w ogrodzie rośliny i różnego typu urządzenia mają charakter edukacyjny, ale też bawią i pełnią funkcję relaksacyjną. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://dzieciwujatoma.pl/galeria/zdjecia/ogrod-sensoryczny-realizacja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Opowiadaliśmy już Wam o Korku? To kolejny ulubieniec dzieci. Długowłosy owczarek niemiecki jest bardzo przyjazny i każdego dnia razem z nami otacza opieką każdego z podopiecznych. Więcej na temat naszych zwierząt przeczytacie na: http://dzieciwujatoma.pl/strona/nasze-zwierzeta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kochani! Lato się skończyło, więc czas na krótką relację! Z radością informujemy, że tego lata odbyły się pierwsze zajęcia terapeutyczne w naszym ogrodzie sensorycznym. Dzieci były bardzo zadowolone, a na łonie przyrody czuły się znakomicie.
Pani Ada miała mnóstwo pomysłów na aktywizowanie dzieciaków, które bawiły, ale też uczyły i rozwijały umiejętności.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć: http://dzieciwujatoma.pl/laravel-filemanager/photos/2/integracja%20sensoryczna%20w%20ogrodzie/DSC_0415%20(Copy).JPG
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mona to czarna, bardzo przyjazna sunia – labrador retriever z Góralskiej. Mona uwielbia zabawy i ćwiczenia, chociaż choruje na dysplazję i to ogranicza trochę jej możliwości.
Co więcej, Mona sama przynosi zabawki i zachęca do aktywności – nie ma mowy o nudzie! Więcej o Monie przeczytacie na: http://dzieciwujatoma.pl/strona/nasze-zwierzeta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz ośrodek terapeutyczny dla dzieci to spokojne, otoczone lasem miejsce, w którym na naszych podopiecznych czekają przyjazne i bardzo sympatyczne zwierzęta – pies Korek,
klacze Zakrętka, Z-Waderka, Petra, Wistalka, Patka, Zara, Zetka oraz Wiesia, osły - Kapsel i Tosia oraz sunia Mona. Terapia z udziałem naszych zwierzaków sprawia mnóstwo radości i przynosi bardzo dobre efekty.
Więcej na ten temat na: http://dzieciwujatoma.pl/strona/nasze-zwierzeta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded