Profile cover photo
Profile photo
Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Hematologia to dziedzina kliniczna medycyny zajmująca się schorzeniami krwi i układu krwiotwórczego. Kompleksowa diagnostyka pozwala na szybkie rozpoznanie i podjęcie skutecznego leczenia niedokrwistości niedoborowych, zespołów autoimmunologicznych, chorób szpiku i układu chłonnego, w tym: chłoniaków, białaczek, zepołów mielodysplastycznych i mieloproliferacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://unicardia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dolegają Ci częste i nawracające infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, masz trudności w oddychaniu? Cierpisz na zaburzenia snu, chrapiesz, pojawiły się u Ciebie wada zgryzu lub zaburzenia mowy? Są to jedne z najczęstszych objawów schorzeń laryngologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://unicardia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Twoja praca wymaga od Ciebie nieskazitelnego wyglądu i masy energii, którą przekazujesz swoim klientom, a opadające powieki wcale nie pomagają Ci utrzymać takiego efektu? Zbyt obfity biust przeszkadza Ci w wykonywaniu codziennych czynności, powoduje uciążliwy ból kręgosłupa i utrudnia znalezienie odpowiedniej bielizny? Oferujemy opiekę wybitnych specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej, którzy zadbają o to, aby pacjenci po zabiegu wyglądali naturalnie i młodo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://unicardia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chirurgia naczyniowa jest gałęzią chirurgii zajmującą się patologiami w obrębie naczyń krwionośnych - tętniczych i żylnych. Operacje wykonywane przez chirurgów naczyniowych w Unicardi polegają głównie na udrożnieniu naczynia, poszerzeniu jego światła, usunięciu patologii w jego obrębie, a w razie konieczności przeszczepieniu naczynia lub wstawieniu protez naczyniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://unicardia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszym przyjacielem naszego zdrowia są oczywiście świeże owoce i warzywa. Cóż jednak zrobić, gdy goni nas ciągły brak czasu lub wodzona niechęć do owocowo-warzywnych darów natury? Czy rzeczywiście jesteśmy skazani na ciągły brak witamin i minerałów substytuujących nasz organizm jesienno-zimową porą wyłącznie reklamowanymi pigułkami? Poznaj opinię naszych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.unicardia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hematologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami krwi i zaburzeniami układu krwiotwórczego. Na podstawie wiedzy i osiągnieć związanych z hematologią powstała transfuzjologia (zajmująca się przetaczaniem krwi i preparatów krwiopochodnych) oraz immunologia i serologia zajmujące się odpornością i nieprawidłowościami z nią związanymi. Nieustanny rozwój nauk klinicznych oraz badań naukowych z zakresu hematologii pozwala na osiąganie znacznych postępów i podejmowanie diagnostyki oraz nierzadko skomplikowanego leczenia zaburzeń układu krwionośnego. Hematologia jest bowiem nauką interdyscyplinarną. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.unicardia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kardiologia inwazyjna jest podspecjalnością kardiologii zajmującą się inwazyjną diagnostyką oraz leczeniem przy wykorzystaniu cewnika naczyniowego. W tej dziedzinie medycyny stosuje się dwie techniki: cewnikowanie serca i koronarografię będąca odmianą angiokardiografii. Koronarografia polega na podaniu środka kontrastującego w celu dokładnego zobrazowania naczyń krwionośnych. Zakres kardiologii inwazyjnej obejmuje również zabiegi w obrębie tętnic, zastawek serca, leczenie interwencyjne w przypadku niezastawkowych wad serca oraz innych nieprawidłowości układu sercowo-naczyniowego. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.unicardia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Personel kliniki Unicardia przez cały czas pozostaje do Państwa dyspozycji. Jeśli chcą Państwo umówić się do nas na wizytę, bądź mają Państwo pytania dotyczące działalności naszej kliniki, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Więcej informacji znajduje się na: http://unicardia.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zespół naszej kliniki zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi przypadkami klinicznymi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszym personelu medycznym: http://unicardia.pl/nasi-specjalisci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cechuje nas najwyższy poziom profesjonalizmu, dlatego tak ważne jest stworzenie naszym pacjentom odpowiedniej atmosfery leczenia. Przejawia się to zarówno w naszym podejściu, jak i ogólnych warunkach panujących w naszej klinice. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej galerii oraz na wirtualny spacer po gabinetach: http://unicardia.pl/galeria/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded