Profile cover photo
Profile photo
POLSKI PENSJONAT W CENTRUM ALP - PENSION IMBACHHORN
24 followers -
www.imbachhorn.eu - Przyjedź i wyrób własną opinię.
www.imbachhorn.eu - Przyjedź i wyrób własną opinię.

24 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Scrapbook Photos
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kalendarz wolnych terminów
UWAGA-UWAGA- UWAGA

19-go LISTOPADA 2016 ROZPOCZYNAMY SEZON ZIMOWY
W PENSJONACIE IMBACHHORN

Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną ofertę:
w dniach od 19 listopada do 3 grudnia można wybrać dowolny termin pobytu
od CZTERECH  do SIEDMIU i więcej dni
Im dłuższy pobyt tym większe rabaty + karnety w promocyjnych cenach (dostępne w Pensjonacie)

Kolejne wolne terminy:
- 3 - 10 grudnia 2016 - 6 dniowym karnet na region Kaprun-Zell am See + pobyt z wyżywieniem
= w promocyjnej cenie.
- 10 - 17 grudnia 2016 - 6 dniowym karnet na region Kaprun-Zell am See + pobyt z wyżywieniem
= w promocyjnej cenie.
- 7 - 14 stycznia 2017 – ostatnie miejsca - termin z promocyjnym 6 dniowym karnetem,
  uwaga w tym termnie organizujemy bal karnawałowy!

Ceny wyliczamy na zapytanie mailowe,
prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie
http://imbachhorn.eu/formularz-rezerwacyjny
PROSIMY NIE KIEROWAĆ ZAPYTAŃ PRZEZ Facebook czy Google.
Add a comment...

Przywitaj z nami jesień, śledź na bieżąco naszą stronę www - czeka na Ciebie cała masa ciekawych informacji :)
Add a comment...

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www :) informacje, ceny, bieżące wiadomości :) sprawdź naszą witrynę :)
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Stary rok pożegnalismy z honorami-pieczonym prosiakiem i na wesoło-balem przebierańców.
Wszystkim Gosciom obecnym i przyszłym zyczymy wszyskiego najlepszego w Nowym Roku i zapraszamy do nas!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-01-05
7 Photos - View album
Add a comment...

Obecnie podróżujemy coraz więcej i coraz chętniej. Powodów tego jest bardzo wiele,  na pewno przede wszystkim to, iż obecnie mamy znacznie ułatwione zadanie, jak mowa o wyjazdach poza granice naszego kraju. Do bardzo wielu krajów możemy wyjechać bez kłopotu, posiadając przy sobie jedynie dowód osobisty, nie ma problemów z przejazdem przez granicę czy wizami. Podróżować możemy na wiele sposobów, jednak na pewno jeżeli mowa o dalekich odległościach, coraz częściej wybieramy samolot. Jest to na pewno najszybsza forma dotarcia na miejsce i zdaniem coraz większej ilości coraz tańsza. Powodem tego, że ceny połączeń lotniczych stają się coraz przystępniejsze jest przede wszystkim coraz większa konkurencja w tej branży, która zazwyczaj wymusza obniżanie cen usług.  Jednak jeżeli decydujemy się na loty samolotem, bardzo często musimy się zastosować do wymogów firm oferujących takie usługi. Przede wszystkim chodzi o to, iż musimy być na lotnisku zazwyczaj godzinę lub dwie przed planowanym odlotem, aby można było bez problemu poddać się odprawie,  i często jeszcze załatwić ostatnie formalności. 
Obecnie rezerwacja biletów na połączenia lotnicze coraz częściej odbywa się online. Powodem tego jest to, iż nie każdy mieszka blisko lotniska, aby móc podjechać i kupić lub zarezerwować bilety osobiście.  Jednakże jeżeli decydujemy się na rezerwację biletów online, na pewno możemy liczyć na to, że przebiegnie to bardzo szybko. Jednakże musimy podczas niej uważać, gdyż często cena, jaka nam się pokazuje, nie jest ceną ostateczną jaką musimy zapłacić. Istotne jest także to, z jakiej wyszukiwarki korzystamy do znalezienia idealnych dla nas połączeń lotniczych. Bywa że w momencie gdy chcemy po wyszukaniu połączenia dokonać jego rezerwacji, okazuje się że koszt zwiększa się o pewną sumę, i dopiero po wczytaniu się w informacje które często trudno na tych stronach znaleźć możemy się dowiedzieć, iż są to opłaty dla tego serwisu za korzystanie z jego usług. Dobrym wyjściem jest więc rezerwacja nie z poziomy wyszukiwarek połączeń, lecz bezpośrednio na stronie internetowej firmy oferującej loty. Wszystkie dają taką możliwość i na pewno będzie to dla nas znacznie tańsze, poza tym mamy pewność, że nasza rezerwacja została wykonana jak najbardziej odpowiednio. 
Zazwyczaj także rezerwacje dokonywane dla większej ilości osób są o wiele tańsze, dlatego dobrze jest popytać znajomych czy nikt z nich nie wybiera się w tym samym kierunku co my. Mamy bowiem możliwość zaoszczędzenia często sporych sum, poza tym w wielu firmach w takiej sytuacji limit bagażowy może być podzielony na wszystkie osoby które dokonywały rezerwacji.  Poza tym na pewno ceny biletów lotniczych są niższe, jeżeli od razu rezerwujemy bilety w obie strony. Warto więc przemyśleć, kiedy będziemy wracać i od razu wykupić bilety na podróż powrotną. 
Poza tym ceny biletów, jak mowa o połączeniach lotniczych nie zawsze są stałe. Zależą od pory roku, dnia tygodnia i wielu innych czynników. Gdy więc nie mamy sztywno określonego terminu, kiedy mamy wyjechać za granicę, warto sprawdzić koszty połączeń  kilka dni przed i po interesującym terminie. Może się bowiem okazać, iż wylot dzień wcześniej lub dzień później będzie dla nas sporą oszczędnością.  Na pewno jednak należy pamiętać o tym, iż zanim zdecydujemy się dokonać rezerwacji musimy przede wszystkim sprawdzić dostępność połączeń. Warto skorzystać z kilku wyszukiwarek ponieważ bywa, iż nie wszystkie pokazują dostępne połączenia.  To daje możliwość wyboru nie tylko najbardziej odpowiednich ale przede wszystkim tych dostępnych w najniższych cenach. 
Add a comment...

Korzystaj z dobrodziejstw Internetu.

Internet to najpotężniejsze dzisiaj medium, wciąż rosnący w siłę kanał sprzedaży, miejsce budowania wizerunku i zdobywania popularności przez miliony marek, źródło informacji, nauki i poznania świata, a także podstawowe narzędzie pracy wielu ludzi, których działalność opiera się o wirtualną rzeczywistość. Internet jest swoistym dobrodziejstwem XXI wieku i z pewnością jednym z najważniejszych osiągnięć w dziejach ludzkości. Chociaż znajdują się ludzie, którzy walczą z siecią, widząc w niej swoiste zło i próbując ochronić przed możliwymi zagrożeniami swoje dzieci, to jednak większość z nas nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Bardzo popularną diagnozą ostatnimi czasy jest nawet uzależnienie od Internetu. Reakcja uzależnionego na pozbawienie go możliwości surfowania, jest bardzo zbliżona do zachowania trzeźwiejących alkoholików czy narkomanów na odwyku. Internet będzie dobrodziejstwem tylko wówczas, gdy umiemy z niego z rozwagą, odpowiedzialnością i umiarem korzystać. 

Mało który student wyobraża sobie dzisiaj napisanie pracy zaliczeniowej czy dyplomowej bez dostępu do Internetu. Wiele książek, które dotąd dostępne były wyłącznie w dużych bibliotekach i za horrendalne sumy w specjalistycznych księgarniach, znajduje się dzisiaj w sieci. I niekoniecznie musimy posuwać się do nadużyć, ściągając pdf-y z popularnych serwisów, jak chomik, ale można np. zamówić profesjonalnego e-booka. Ceny są symboliczne. E-booki są także dostępne w wirtualnych bibliotekach, do których dostęp jest bezpłatny albo bardzo tani. Książki takie, w przeciwieństwie do różnych informacji w google, encyklopedii, tworzonych przez użytkowników czy notatek znalezionych w sieci, posiadają pełną wartość naukową, co oznacza, że możemy z nich swobodnie korzystać, pisząc publikacje naukowe czy pracę magisterką. 
W wielu domach, Internet zastępuje telewizor i radio. Filmy możemy oglądać online, często w bardzo dobrej jakości. Możemy też słuchać najnowszych przebojów i internetowego radia, dobierając stacje do własnych, aktualnych upodobań. Kiedy chcemy, obejrzymy ostatnie wydanie wiadomości. Wystarczy wejść na ulubiony portal informacyjny. 

Internet kochamy dzisiaj przede wszystkim ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo wirtualnych transakcji – zarówno zakupów internetowych, jak i przelewów bankowych. Internet to także możliwość nawiązania i podtrzymywania wielu interesujących znajomości, dzięki licznym portalom społecznościowym (wiodące to Facebook, Nasza-klasa, Twitter) i serwisom randkowym (m.in. Sympatia, eDarling). 

Bez względu na wiek, coraz więcej osób docenia Internet, jako niewyczerpalne źródło dobrodziejstw, o bezcennym wpływie na naszą wiedzę, rozwój osobisty, samopoczucie, komfort życia i karierę zawodową. Pobyt w wirtualnej rzeczywistości potrafi zaspokoić nie tylko podstawowe potrzeby człowieka, o których pisał dawno temu Maslow, ale także te wyższe. 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded