Profile cover photo
Profile photo
Coletto s.c.
9 followers -
Przedstawiamy Państwu kolekcję bezpiecznych i komfortowych wózków dziecięcych marki COLETTO.
Przedstawiamy Państwu kolekcję bezpiecznych i komfortowych wózków dziecięcych marki COLETTO.

9 followers
About
Posts

Post has attachment
Oferowane przez nas wózki dziecięce odznaczają się niesamowitym stylem i elegancją. Zastosowane w nich nowoczesne technologie i tkaniny sprawiają, że produkty Coletto są także bezpieczne i komfortowe, zarówno dla dziecka, jak i prowadzącego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie: http://www.coletto.pl/#.
Photo

Post has attachment
Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się kolejna nowość! Komfortowy, bezpieczny wózek spacerowy Maya. Ten produkt o ciekawym designie dostępny będzie aż w 4 różnych kolorach! http://www.coletto.pl/#
Photo

Post has attachment
Zapoznaj się z naszą ofertą fotelików samochodowych. Podczas ich tworzenia staramy się łączyć nowoczesny design z odpowiednimi parametrami zapewniającymi dziecku komfort i bezpieczeństwo. Katalog produktów pobierzecie ze strony: http://www.coletto.pl/materialy-reklamowe.
Photo

Post has attachment
Nadchodzi czas dłuższych spacerów z dziećmi! Niektóre już biegają i jeżdżą na rowerkach i hulajnogach, a niektórym trzeba zapewnić podróż w komfortowym wózku wielofunkcyjnym lub spacerowym! Zapoznajcie się z naszą ofertą na stronie: http://www.coletto.pl/#.
Photo

Post has attachment
Mokka Isofix to śliczny fotelik samochodowy z możliwością obrotu o 360 stopni. Urzeka swoją formą i gatunkiem. Przeznaczony jest dla dzieci do 4 roku życia. Szczegóły techniczne poznacie na stronie: http://www.coletto.pl/produkt/60/mokka-isofix.
Photo

Post has attachment
Dziś jest ostatni dzień, by spotkać się z nami na VIII Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka. Zapraszamy do Kielc! Nasi przedstawiciele czekają na Was przy stoisku F26. http://www.coletto.pl/

Post has attachment
Tworząc wózki dziecięce staramy się połączyć funkcjonalność z ciekawym designem, wygodę dziecka z wygodą rodzica. Sądząc po stale rosnącej liczbie klientów jak dotąd udaje nam się to całkiem dobrze! Zapoznajcie się z naszą ofertą wózków wielofunkcyjnych i spacerowych na stronie: http://www.coletto.pl/.
Photo

Pobierz najnowsze materiały reklamowe Coletto prosto na swój komputer lub telefon! Na stronie: http://www.coletto.pl/materialy-reklamowe znajdziecie katalogi oraz instrukcje do poszczególnych produktów. Mamy nadzieję, że ułatwi to zakup wózka lub fotelika dla Waszego dziecka!

Staramy się, by nasze produkty łączyły w sobie wysoką jakość i ciekawą, modną estetykę. Przy produkcji wózków i fotelików wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały, kładziemy także nacisk na komfort i bezpieczeństwo. Serdecznie zachęcamy do zakupów! http://www.coletto.pl/

Post has attachment
Coletto to doceniany producent wózków wielofunkcyjnych i wózków spacerowych. Nasze produkty spełniają europejskie standardy jakości i zapewniają dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.coletto.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded