Profile cover photo
Profile photo
Roman Kudyrko
About
Posts

Оновлення встановились без проблем, є зміни в хорошу сторону. Молодці продовжуйте вдосконалюватися.

Вже 4 день працює в мене , жодних нарікань на роботу. Чисте на рівні клін мастера, прискорює і зручно показує після встановлення нових програм чи цей додаток безпечний чи ні. Якщо на якомусь пристрої не працює антивірус або є баги , то це в першу чергу претензії до вашого пристрою і до тих хто його обслуговує. А антивірус працює стабільно , оперативної пам'яті займає не багато. Буду чекати офіційного виходу і буду всім радити для особистого користування.

І ще , коли планшет знаходиться у горизонтальному положенні , то у прискоренні не видно кнопки для початку роботи, а в оптимізації частково видно.

Чомусь не можу додати віджет на робочий стіл, просто запускається програма.

Не має можливості перегляду просканованих файлі та програм

Інтерфейс трохи примітивний , але як для антивіруса так і має бути , все просто і зрозуміло! Добавте можливість в ручному режимі змінювати кольори програми..

В принципі програма працює стабільно , хоча сканування займає досить багато часу так як і оптимізація. А так молодці , продовжуйте розвиватись , а ми будемо вас підтримувати і допомагати!

Post has shared content
Якщо ви прихильник готичної архітектури і у вас поки що немає можливості поїхати до Західної Європи, то сміливо приїжджайте в місто Гнівань, що поруч з Вінницею.
Тут серед павутини залізничних колій та підприємств з видобутку граніту (тут один з найбільших гранітних кар'єрів в Європі) загубився справжній красень - костел Св. Йосипа.
Будівля єдина на Україні, зведена в готичному стилі з червоної оригінальної цегли. Подібного нема в Україні!
Дивно, чому костел досі не зробили архітектурною пам’яткою України ...Знай більше: http://goo.gl/0OqPPL
фото:Максим Ритус
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded