Profile cover photo
Profile photo
NOVA Grzegorz Mazur
About
Posts

Post has attachment
Naszym Klientom zapewniamy pełen zakres usług geodezyjnych świadczonych w Krakowie i okolicach. Dzięki już kilkunastoletniej obecności na rynku i szerokiemu doświadczeniu naszych specjalistów możemy podjąć się realizacji nawet skomplikowanych zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mapy do celów projektowych są rodzajem dokumentacji geodezyjnej, niezbędnej do wykonania projektu budowlanego i związanego z tym uzyskania pozwolenia na budowę. Są to mapy sytuacyjno-wysokościowe powstające na bazie mapy zasadniczej. Na mapie do celów projektowych znajdują się takie elementy jak linie rozgraniczające tereny o różnym przeznaczeniu, linie zabudowy oraz osie ulic, dróg, zieleń wysoka i pomniki przyrody oraz inne obiekty wskazane przez projektanta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomiary przemieszczeń i odkształceń wykonuje się w celu zapewnienia bezpieczeństwa budowy obiektu oraz bezpieczeństwa jego utrzymania. Badanie przemieszczeń i odkształceń wykonuje się cyklicznie w ustalonym okresie czasu a wyniki pomiarów porównuje się ze sobą w procesie interpretacji inżynierskiej. W przypadku zaobserwowania przekroczenia przemieszczeń ustalonych jako graniczne wnioski z interpretacji służą do podjęcia decyzji związanych z wykluczeniem czynników powodujących zmiany na obiekcie, które mogą doprowadzić do katastrofy budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Geodezyjne pomiary kontrolne są istotnym źródłem informacji o aktualnym stanie technicznym konstrukcji budowli i budynków. Dzięki takim pomiarom mamy możliwość sprawdzenia wytrzymałości konstrukcji, a także, w pewnych przypadkach, oceny stopnia zagrożenia bezpieczeństwa zarówno dla budowli, jak i ludzi przebywających na tym terenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z pierwszych kroków zmierzających do rozpoczęcia budowy domu lub innego obiektu budowlanego jest sporządzenie przez geodetę mapy sytuacyjno wysokościowej do celów projektowych. Jest to dokument niezbędny w trakcie ubieganiu się o pozwolenie na budowę, przy tworzeniu projektu architektoniczno-budowlanego, a także projektu zagospodarowania działki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdarza się, że znaki graniczne, które od zawsze wyznaczały zasięg Twojego prawa własności są trudne do zlokalizowania w terenie, a nawet ulegają zniszczeniu. Ponadto, w przypadku nowo zakupionej działki gruntu, której stan prawny został określony w trakcie badania księgi wieczystej, nie wiemy dokładnie gdzie kończy się, a gdzie zaczyna granica naszej nieruchomości. Niezbędne jest wtedy wznowienie granic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy sprawną, doświadczoną firmą prowadzącą usługi geodezyjne na terenie całego kraju od kilkunastu lat.Nasza firma oferuje pełen zakres usług z zakresu geodezji i kartografii oraz inne prace inżynierskie związane z procesem projektowania i powstawania inwestycji.Realizujemy zarówno duże zlecenia, jak również i mniejsze prace. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy ugruntowaną renomę, którą zdobyliśmy dzięki najwyższej jakości usług oferowanych w przystępnych cenach. Zapewniamy krótkie terminy wykonywania prac i najwyższą, gwarantowaną jakość usług.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podział ewidencyjny to zmiana struktury parceli lub parcel wchodzących w skład nieruchomości w skutek czego zmienia się numeracja działek ewidencyjnych oraz powstaje nowy przebieg linii granicznych. Nieruchomość może składać się z jednej działki ewidencyjnej, a wówczas granice nieruchomości są tożsame z granicami działki ewidencyjnej. W skład nieruchomości może również wchodzić większa ilość działek ewidencyjnych sąsiadujących ze sobą. W takiej sytuacji działki te mają swoje odrębne granice ewidencyjne, natomiast granicami nieruchomości są zewnętrzne granice ewidencyjne wyznaczające zasięg wykonywanego prawa własności do nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego poświęcamy czas każdemu inwestorowi i służymy dobrą radą. Tanio, szybko i profesjonalnie to nasze główne założenie w dążeniu do uznania w oczach klienta. Dzięki naszym atrakcyjnym cenom jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z innymi firmami. Nie boimy się wyzwań. Chętnie podejmiemy się ciekawego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.novageodezja.pl/zakres-uslug.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded