Profile cover photo
Profile photo
Radio Taxi 919 Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Dla przedsiębiorstw mamy specjalną ofertę. Proponujemy współpracę w zakresie bezgotówkowego przewozu osób. Klientom wydajemy specjalne karty, które służą do bezgotówkowych rozliczeń. Oferujemy także możliwość korzystania z jednorazowych opcji rozliczeń bezgotówkowych np. za pomocą eVoucherów. Zachęcamy do kontaktu - http://radiotaxi919.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się również transportem grupowym autobusami. Oferujemy przewóz osób w celach turystycznych, przewozy okolicznościowe, przewozy pracowników, a także przewozy uczniów do kin czy teatrów. Usługi transportu świadczymy na terenie całego kraju i zagranicą. Zapraszamy - http://radiotaxi919.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz jak najszybciej dostarczyć przesyłkę lub dokumenty? Skorzystaj z naszej oferty! Radio Taxi 919 w Krakowie oferuje przewóz przesyłek i dokumentów. W naszych rękach Twoje przedmioty i dokumenty są w 100% bezpieczne. Zadbamy też o to, by zostały dostarczone na czas. Zachęcamy do współpracy - http://radiotaxi919.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta krakowskiego Radio Taxi 919 obejmuje także transport bagażowy. Usługi świadczymy przez cały tydzień, także w niedziele, święta oraz w nocy. Jeśli zależy Ci na tym, by szybko i bezpiecznie przewieźć przedmioty, to zachęcamy do współpracy. Szczegółowy cennik usług transportu bagażowego znajdziesz tutaj - http://radiotaxi919.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza korporacja taksówkarska oferuje wykupienie usługi przewozu z wyprzedzeniem! Wówczas nie będziecie Państwo podróżowali w obawie, że spóźnicie się na ważne spotkanie. Załóżmy, że jesteście z innego miasta i docieracie do Portu Lotniczego, następnie musicie szybko dotrzeć do centrum Krakowa, by zdążyć na spotkanie. Zamówcie usługę przewozu w Radio Taxi na kilka dni wcześniej, a nasz taksówkarz będzie na Was czekał w Porcie, by następnie szybko Was dowieźć do miejsca docelowego :) http://radiotaxi919.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obawiacie się Państwo, że zamawiając taksówkę nie wystarczy Wam gotówki, by zapłacić za podróż? Z naszymi kierowcami nie spotka Was ta niemiła sytuacja, bowiem wszyscy nasi taksówkarze posiadają czytniki do kart płatniczych :) Zapraszamy http://radiotaxi919.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy, aby numer do naszych taksówkarzy zapisać sobie w telefonie – 800 19 19 19, albo 12 191 91, czy też 12 419 00 00. Możemy się przydać w każdym momencie! Np. o 2, 3 czy 4 nad ranem, gdy będziecie Państwo kończyć właśnie spotkanie z przyjaciółmi ;) Zapraszamy serdecznie http://radiotaxi919.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Staramy się zrobić wszystko, by uprzyjemniać podróżowanie pasażerom naszej korporacji taksówkarskiej z Krakowa. Jeśli macie Państwo ochotę pomilczeć, pomilczymy z Wami, jeśli chcecie porozmawiać, na pewno podejmiemy rozmowę :) Z nami podróż będzie naprawdę komfortowa. Zapraszamy http://radiotaxi919.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybraliście się Państwo na zakupy? Czasem tak bywa, że kupimy więcej, aniżeli planowaliśmy. Czym kończy się taka wycieczka? Koniecznością zamówienia taksówki, bowiem komunikacją miejską byłoby Wam trudno dotrzeć w nienaruszonym stanie do domu, prawda? ;) W takich i wielu innych przypadkach polecamy gorąco nasze usługi taksówkarskie w Krakowie http://radiotaxi919.pl/! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabrakło Państwu czegoś do zrobienia obiadu? Nie przebierajcie się i nie biegnijcie do sklepu, bo przecież może to za Was zrobić nasz taksówkarz :) Zadzwońcie Państwo do nas, złóżcie zamówienie, a w kilka chwil doczekacie się brakujących produktów http://radiotaxi919.pl/ :)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded