Profile cover photo
Profile photo
wygodnebuty.com
Najwiekszy sklep z butami Emu w Polsce - pełna oferta Producenta
Najwiekszy sklep z butami Emu w Polsce - pełna oferta Producenta
About
Posts

Post has attachment
Dzisiaj kolejna część serii "Czy wiecie, że...?"

… buty Emu pochodzą tylko z Australii. W latach 70 narodził się pomysł aby stworzyć buty, które ogrzewały by zmarznięte stopy australijskich surferów po długim treningu. Surferzy marzli w wodzie o temperaturze 17 stopni, a więc takiej, w której w Polsce wszystkie dzieci siedzą w Bałtyku. Do produkcji butów Emu wykorzystuje się wełnę Merynosów, to krzyżówka owiec, które żyją jedynie w Australii, tylko w tych określonych warunkach klimatycznych. Ich wełna ma niezwykłe właściwości: niczym najnowsze syntetyczne materiały, chłodzi, kiedy jest gorąco, a ociepla, kiedy jest zimno. Skóra z merynosów, którą wykorzystuje Emu, jest tak technologicznie udoskonalona, że firma otrzymała na nią międzynarodowy patent. Dzięki unikalnym właściwościom tej wełny, buty przepuszczają powietrze, stopy nie pocą się, izolują od zimna w zimie i wypuszczają nadmiar ciepła w lecie. Charakteryzują się podwyższoną odpornością na wodę i wyjątkową trwałością. Utrzymują piękny wygląd przez długi czas i są bardzo łatwe w pielęgnacji.
Photo
Photo
2014-01-30
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zimy nie widać ale czy wiecie, że buty Emu są nie tylko na zimę?

Otóż buty i pantofle EMU są wykonane wyłącznie i w całości z australijskiej owczej skóry, w przeciwieństwie do wyrobów konkurentów, którzy łączą (mieszają) niskiej jakości rasy z innych krajów. Skóra owcza EMU jest krzyżówką Border Lester i merynosów ze słynnego zachodniego rejonu Victoria w Australii, znanego na całym świecie jako najlepszy światowy rejon hodowlany. Skóra z tej hodowlanej krzyżówki promuje zbite (gęste) wykończenia, dzięki którym buty są usztywnione ale mają również luksusowe miękkie wykończenia.

Kożuszek w butach EMU ma grubość od 15 do 17 mm. Buty EMU, gdy są dobrze dobrane, dopasowują się do stopy już po pierwszym założeniu i pasują idealnie do kształtu stopy. Buty i pantofle EMU są najwygodniejszym obuwiem na świecie. Skóra EMU jest światowym naturalnym izolatorem, naturalnie przepuszczając powietrze. Skóra EMU usuwa 70 % wilgoci co zapobiega poceniu się stóp. Skóra EMU pochłania 30 % swojej własnej wilgoci w przeciwieństwie do syntetyków które pochłaniają tylko 2%. Skóra EMU zapewnia przyjemny chłód latem oraz gwarantują ciepło zimą. Skóra EMU utrzymuje stałą temperaturę ciała przez cały rok. Dla tego właśnie w butach Emu można chodzić przez cały rok, nie zależnie czy jest zimno czy ciepło.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Firma zajmuje się sprzedażą obuwia marki Emu Australia od ponad 8 lat. Możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów w tym wielu polskich gwiazd.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór modeli obuwia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w bardzo ciekawym wzornictwie i wielu kolorach. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie o czym świadczy liczba zadowolonych kupujących :D
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Czy zima do nas zawita w tym roku?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded