Profile cover photo
Profile photo
Požární služby Ústí n.L. spol. s r.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Víte, že je třeba v každé firmě 1x ročně zorganizovat Roční prověrku BOZP? Proč, to zjistíte zde http://www.pozarni-sluzby.cz/clanek/rocni-proverka-bozp Poradíme Vám jak na to na našem semináři.
Více o semináři zde: http://www.pozarni-sluzby.cz/skoleni/seminare
Photo

Post has attachment
Další období údržby zeleně začíná. Jste na něj připraveni? Víte jak bezpečně pracovat se všemi stroji a nástroji ? Rádi vás připravíme na bezpečnou práci.
A připomínáme, že pro zaměstnavatele je povinností takové školení pro své zaměstnance zajistit.
My nabízíme hned 2: Motorové pily
http://www.pozarni-sluzby.cz/skoleni/bezpecnost-a-ochrana-zdravi-pri-praci/kurz-pro-obsluhu-prenosnych-retezovych-pil
a Křovinořezy a další stroje
http://www.pozarni-sluzby.cz/skoleni/bezpecnost-a-ochrana-zdravi-pri-praci/kurz-pro-obsluhu-krovinorezu-sekacek-a-dalsich-stroju-pro-udrzbu-zelene
Obou kurzů se můžete zúčastnit již příští týden !
Photo

Post has attachment
Pro Společenství vlastníků, Bytová družstva i jiné majitele a správce bytových domů máme připraven speciální seminář. Více info zde:
http://www.pozarni-sluzby.cz/clanek/seminar-bezpecnost-bytovych-domu-a-pozarni-ochrana

Post has attachment
Dnešní seminář seznámil účastníky se změnami, které přináší novela zákona o PO. Součástí byla také přednáška věnující se problematice dokumentace zdolávání požáru. Na závěr proběhla nové prezentace revizních dvířek rozváděčů od firmy PROMAT doplněná o základní seznámení s pojmem požární odolnost.
Děkujeme účastníkům za příjemnou atmosféru a přednášejícím za kvalitní přednášky.
Photo
Photo
26.06.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Od 1.8.2017 začne platit novela zákona o požární ochraně. Připravili jsme pro Vás seminář, na kterém se od odborníků HZS ČR dozvíte, co vaší firmě tato novela přináší. Zahájení je v 9:00 v pondělí 26.6. Je nutné se však již nyní přihlásit zaplatit poplatek 1.210,- Kč.
Kliknutím na obrázek se dozvíte více

Post has attachment
Právě probíhá: Speciální kurz pro pracovníky provádějící práci na střeše. Je připraven "na míru" pro konkrétní firmu a pracoviště. Tuto možnost můžete využít i vy a zlepšit tak bezpečnost práce právě u vás !
Photo

Post has attachment
Pro účastníky našich kurzů, kteří to k nám mají dál, jsme připravili nabídku pěkného a levného ubytování....

Post has attachment
Neutrácíte zbytečně za bezpečnost práce ve vaší firmě? Pomůžeme vám to zjistit - poradíme jak na to. Přihlašte se na náš seminář nebo si přečtěte článek. http://www.pozarni-sluzby.cz/clanek/rocni-proverka-bozp

Post has attachment
Účastníci našich školení i zákaznici mají možnost vidět celou naši sbírku. Přípojíte se k nim i Vy?
Photo

Post has attachment
V našem praktickém kurzu pro výškové práce - třída T1 střechy a konstrukce, máme již jen dvě poslední volná místa... 2.února ještě stíháte ! http://www.pozarni-sluzby.cz/skoleni/bezpecnost-a-ochrana-zdravi-pri-praci/kurz-pro-vyskove-prace-trida-1-strechy-a-konstrukce
Photo
Wait while more posts are being loaded