Profile cover photo
Profile photo
Banian Maskan
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
www.banianmaskan.net
پیمانکاری ویلا در شمال از صفر تا صد
https://www.banianmaskan.net/Post.aspx?ID=6149
آشنایی با مراحل پیمانکاری ویلا
نگاهی دقیق به مراحل صفر تا صد ساخت ویلا
ویلا که نامش برایمان جدید نیست، بارها درخصوصش مطلب خوانده‌ایم و مدت‌ها در آن زندگی کرده‌ایم به روم باستان بر می‌گردد. رومیان نخستین کسانی بودند که ویلا را در بزرگ‌ترین باغ‌هایشان احداث کردند و زندگی را در چنین مکان بزرگی تجربه نمودند. این روزها اما نام ویلا و یا خانه‌های ویلایی از تمام نقاط جهان به گوش می‌رسد، همه جا از ویلا می‌گویند و تجربه یک زندگی ناب را در چنین محیطی عملی می‌دانند. به رغم این که سال‌ها پیش ویلاها تنها به سبک ایتالیایی بالا می‌رفتند این روزها معماری ویلا انواع متفاوتی را شامل می‌شود و سازنده بر حسب سلیقه و البته بودجه مالی‌اش قادر است از میان ده‌ها طرح موجود یکی را برگزیند.
مدتی است ساخت و ساز ویلای شمال رونق گرفته و استقبال از ویلا بیش از پیش نمود پیدا کرده، دلیلش شاید افزایش آلودگی‌های شهر باشد، علتش را می‌توان خستگی انسان از دغدغه‌ها و فشارهای کاری دانست. در این میان ساخت ویلا و پیمانکاری آن مراحلی را نیاز دارد و اطلاعاتی را می‌طلبد. بانیان مسکن تصمیم دارد مراحل فوق را تشریح کند، با ما همراه باشید.
شمال و ساخت ویلا
آن زمان که نام شمال به میان می‌آید بی‌تردید تنکابن را به خاطر خواهید آورد و نمک‌آبرود را در ذهن مرور خواهید کرد، هنگامی که از شمال می‌گویند، بدون شک تصویر متل‌قو در ذهن‌تان نقش می‌بندد و رویان را متصور می‌شوید. مازندران استانی است بی‌بدیل برای ساخت ویلا و مکانی بی‌همتا جهت تجربه یک زندگی آرام.
ساخت ویلا آن قدرها هم ساده نیست و با چالش‌هایی دست به گریبان می‌باشد، ویلا همان‌طور که از نامش بر می‌آید ساختمانی است در محوطه باز، خوب می‌دانیم ساخت ویلا در مکانی خشک لطفی ندارد یا احداث ویلا در جایی بدون منظره آتش زدن به مال است. به عبارتی شاید شما یک منزل مسکونی را در هر زمین و هر محلی احداث کنید اما وقتی بحث ویلا به میان می‌آید شرایط کمی فرق می‌کند. نوع زمین، سرسبزی منطقه، دید یا منظره، خاک مناسب برای رشد گیاهان و موارد مشابه اهمیت شایانی دارد.
شمال و ساخت ویلا
مروری بر مراحل پیمانکاری ویلا
اگر با ما همراه بوده باشید حتما نوشته‌های قبلی در خصوص مجوزهای مورد نیاز جهت شروع ساخت ویلای شمال را مطالعه کرده‌اید، به واقع پیش‌تر اذعان نمودیم قبل از آن که بتوان آجری بر زمین قرار داد و ساخت ویلا را استارت زد نیاز است مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه اتخاذ گردد. فرض را بر این می‌گذاریم که چنین مراحلی را پشت سر گذاشته‌اید، نقشه مورد نظر را به تأیید یک مهندس معمار رسانده‌اید و خلاصه این که همه چیز برای شروع فرآیند ساخت ویلا آماده و مهیاست.
مراحل پیمانکاری ویلا
نخست: نشانه‌گذاری
نخستین گام نقطه‌گذاری زمین است، این کار با احتساب جدول خیابان، شرایط ملک همسایه و البته نقشه‌ای که در اختیار داریم صورت می‌گیرد. در این مرحله آن چه نشانه‌گذاری می‌گردد دو نقطه از زمین است. برای این که دو نقطه مذکور مشهود و قابل تشخیص باشند دو میلگرد 30 سانتی‌متری را بر آن‌ها قرار می‌دهیم. با کمک گرفتن از یک ریسمان دو نقطه مزبور را به هم متصل می‌کنیم، آن‌گاه گونیایی بزرگ در دست می‌گیریم و در راستای پیدا نمودن سومین نقطه که به کمک رابطه فیثاغورث تعیین می‌گردد تلاش می‌کنیم. نیاز است نقطه چهارم را بیابیم برای نیل به این هدف از یک متر استفاده می‌کنیم.
مرحله گچ‌ریزی
نقاط را تعیین کردیم و نشانه‌گذاری نمودیم، مرحله بعد گچ‌ریزی است. میان نقاط تعیین شده از مرحله قبل، گچ‌ریزی را شروع خواهیم کرد.
پس از آن که گچ‌ریزی به پایان رسید نیاز است عملیات خاک‌برداری آغاز گردد، نخست ناظر و یا پیمانکار تعیین می‌کند چه نوع خاک‌برداری باید در پیش گرفته شود، سپس به وسیله بیل مکانیکی و یا لودر خاک‌برداری استارت خواهد خورد.
رگلاژ
مرحله بعد، رگلاژ و تسطیح نام دارد، از آن جا که در مرحله خاک‌برداری به سبب نوع شانه بیل، دانه‌های خاک کمی تضعیف شده‌اند مقداری از این خاک، حدود 10 تا 25 سانتی متر از آن، با کمک کارگران و استفاده از بیل رگلاژ می‌گردد.
پس از آن استفاده از بتن مگر ضروری می‌شود، چنان‌چه روش اجرای پی به شکل رادیه ژنرال بوده است، نیاز است بتن‌ریزی را در تمامی قسمت‌های آرماتورگذاری انجام دهیم در غیر این‌صورت، با کمک گرفتن از قالب‌هایی که از جنس چوب و یا فلز هستند در مکان‌های مورد نظر (محل‌هایی که فونداسیون در آن جا عملی خواهد گشت)، با کمک گرفتن از یک بتن مگر که عیار ثبت شده برای آن 150 است 5 تا 10 سانتی‌متر از خاک را در محل‌های مذکور می‌ریزیم.
مرحله قالب‌ریزی
و اما مرحله قالب‌ریزی که تنها بر یک نوع دلالت ندارد، عموما برای قالب‌بندی از آجر، چوب، فایبرگلاس و یا فلز استفاده می‌کنند. لازم به توضیح است که انتخاب آجر به نسبت دیگر گزینه‌ها، منجر به ایجاد تفاوت‌هایی می‌شود.
مرحله رامکا رسیدیم، پس از آن که در محل فونداسیون بتن‌ریزی را به پایان رساندیم زمان آن می‌رسد از میلگردهای عرضی تحت نام رامکا استفاده کنیم، این میلگردها که به تعداد 4 عدد انتخاب می‌شوند می‌بایست به اندازه ابعاد ستون باشند، با این کار محل دقیق ستون‌ها کاملا واضح و مشخص، تعیین می‌گردد.
نوبت به قالب‌گذاری ستون‌ها می‌رسد
در مرحله بعد نیاز است ستون‌ها نیز قالب‌گذاری شوند، قالب‌هایی که در این مرحله مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز جنس‌های متفاوتی را شامل می‌شوند، می‌توانند از جنس چوب، فایبرگلاس و فلز باشند. بتن‌ریزی در چنین قالب‌هایی تحت نظارت‌های دقیق و کنترل‌های ناظر صورت می‌گیرد. به گفته متخصصین این حوزه، از آن جا که این امکان وجود دارد به هنگام بتن‌ریزی شاهد جدا شدن دانه‌های خاک باشیم، بهترین کار این است که بتن‌ریزی را در ارتفاعی کمتر از یک متر انجام دهیم. زمانی که کار بتن‌ریزی آخرین ستون هم تمام شد صبر می‌کنیم تا دست کم 48 ساعت زمان بگذرد، سپس می‌توان قالب‌ها را باز کرد. لازم به توضیح است که چنین قالب‌هایی را می‌بایست پیش از انجام عملیات، روغن‌کاری نمود این کار مانع از آن می‌شود در حین کار، قالب به بتن بچسبد.
استفاده از شمع
پس از آن باید شمع‌گذاری را انجام داد، محل قرارگیری چنین شمع‌هایی که می‌توانند چوبی و یا فلزی باشند در قسمت‌های زیرین پودرهای بتنی است. پس از آن که تعبیه شمع‌ها به پایان رسید، کار قالب‌گذاری در زیر سقف‌ها آغاز می‌گردد، سپس میلگرد گذاری‌ها را انجام می‌دهند و در نهایت پس از بستن خاموت‌ها به کمک سیم‌هایی مفتولی، آویزها را به کار می‌گیرند.
مرحله تیرچه‌گذاری
نوبت به تیرچه‌ها می‌رسد، آن زمان که آویزها به کار گرفته شدند، تیرچه‌ها مطابق با نقشه مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن چه متخصصان حوزه ساختمان‌سازی توصیه می‌کنند لحاظ کردن یک فاصله 48 سانتی متر از اکس تا اکس تیرچه‌هاست، توأمان با تعبیه کردن چنین تیرچه‌هایی در محل‌های موردنظر، یونولیت نیز پیاده‌سازی می‌گردد. فراموش نکنیم استفاده از میلگردهای تقویتی در نهایت، مطابق با نقشه طراحی شده کاملا ضروری است.
و اما قالب‌گذاری سقف
زمانی که کارهای فوق به پایان رسید، می‌بایست قالب‌هایی که در قسمت سقف به کار گرفته شده‌اند را با کمک گرفتن از سیم‌های مفتولی به یکدیگر محکم ببندیم. در کنار این سیم‌های مفتول، سیم‌های دیگری هم از نوع حرارتی وجود دارند که بستن آن‌ها نیز الزامی است، جهت بستن سیم‌های حرارتی می‌توان از میلگردهای 6 و یا 8 استفاده نمود. پس از آن که پاک‌سازی سقف به پایان رسید نیاز است بتن‌ریزی انجام گیرد. به توصیه متخصصان، بهترین کار برای بتن‌کاری سقف این است که بتن‌ها را آماده از کارخانه خریداری و سپس استفاده نمایید. از آن جا که این احتمال وجود دارد بتن‌ها دچار کرم زدگی شوند حتما نیاز است پس از آن که بتن‌ها را صاف کردید، حباب موجود در آن‌ها را با اتکا به دستگاه ویبراتور از میان ببرید. پس از گذشت یک روز از اتمام بتن‌کاری می‌بایست به مدت یک هفته، بتن‌ها مرطوب گردند این کار دست کم به تکرار یک هفته‌ای نیاز دارد. عده‌ای بر این باورند می‌توان با مرطوب نمودن گونی‌های چتایی استفاده شده در سقف، مانع از تبخیر زودهنگام آب بتن شد. پس از گذشت یک هفته می‌توان قالب‌ها را برداشت.
مراحل نهایی
زمانی که کار سقف به پایان رسید عملیات خرپا‌سازی انجام می‌گیرد سپس دیوارچینی استارت می‌خورد. زمانی که دیوارچینی به پایان رسید نازک‌کاری قسمت‌های داخلی را آغاز می‌کنیم. نوبت به @تأسیسات و امکانات داخلی ویلا می‌رسد. لوله‌کشی‌ها در نهایت کیفیت و البته با توسل به تخصص می‌بایست پیاده‌سازی گردند. کاشی‌کاری کف و بخش‌هایی چون سرویس بهداشتی از اقدامات بعدی است. درب و پنجره‌ها را نصب می‌کنند و در نهایت کلید و پریزها را به کار می‌گیرند. چنان‌چه نیاز باشد شروع به رنگ‌آمیزی می‌کنند ضمن این که نمای بیرون ساختمان را هم تکمیل می‌سازند و چنین می‌شود که ویلا آماده استفاده می‌گردد و می‌توان در آن زندگی متفاوتی را تجربه کرد.
مرحله نهایی پیمانکاری ویلا
صحبت پایانی
پیمانکاری ویلا همچون دیگر ساختمان‌ها با شرایط ویژه و منحصر به فردی همراه است، دقت به مراحلی که در بالا ذکر گردید سبب می‌شود ویلایی نهایی مطابق با خواست و نیاز شما باشد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
فروش ویلای 3 خواب دوبلکس - کد: 2469
https://www.banianmaskan.net/Villa.aspx?ID=%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7%DB%8C_3_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8_%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%DA%A9%D8%B3
فروش ویلای 3خواب دوبلکس را به عنوان محبوب‌ترین نوع ویلا در شمال می‌توان به شمار آورد، و این ادعا را با دیدن اکثر ویلاهای ساخته شده و در حال ساخت ساحلی و جنگلی در مازندران و نوار ساحلی این استان به عینه خواهید دید.
چرا ویلای 3 خواب دوبلکس محبوب‌ترین سازه به شمار می‌رود؟
در جواب این سوال باید گفت که ویلای دوبلکس که به ویلاهای دو طبقه نیز شناخته می‌شوند کامل‌ترین نمونه ویلا با سازه‌ای ویلایی عام‌پسند می‌باشد که حس ویلا را به طرف منتقل می‌نماید، علاوه بر این وجود 3 خواب در ویلا و آن‌هم خواب مستر می‌تواند برای ویلای شمال کامل و کافی باشد، در ضمن در این سبک ویلای شمال، بهترین حالت را یک خواب در پایین یا طبقه فلت و 2 خواب دیگر با نشیمن مناسب در طبقه اول خواهد بود که این ویلای دوبلکس 3 خواب چنین است.
به دنبال خرید ویلای 3 خواب دوبلکس هستید؟
ما در این قسمت یکی از بهترین ویلاهای دوبلکس 3 خواب نزدیک نوشهر را که به صورت مبله شده و فرنیش درون مجموعه‌ای تهرانی‌نشین می‌باشد را معرفی می‌کنیم.
بله دوستان ویلا با سبک رومی و دوبلکس 3 خوابه در زمین 222 و ساختمانی 190 متری دو طبقه مندرج در پایان‌کار و محوطه‌ای با بیس و گل‌های زینتی در حاشیه دیوار محوطه ویلا و انباری و سرویس بهداشتی در بیرون و پشت ویلا از ظواهر بیرونی این ویلا نشأت می‌گیرد.
مشخصات ظاهری ویلا:
داخل ویلا در قسمت فلت که با سالن بزرگ مبله شده و آشپزخانه در سمت راست سالن و به صورت مخفی به همراه گاز، هود، سینگ، یخچال، و....، اتاق‌خواب با تخت و کمد، سرویس بهداشتی و حمام گوشه پله، سرامیک کف به رنگ روشن، سقف گچ‌بری شده، نصبیجات اعم از چراغ و لوستر متصل، پنجره‌ها قدی به همراه پرده، سیستم گرمایشی شوفاژ با نصب رادیاتور، را خواهید دید.
طبقه بالایی که یک سالن نشیمن با طراحی ویلا به صورت void و 2 خواب که یکی مستر با کمد و دیگری معمولی به همراه تخت و کمد دیواری است و سرویس بهداشتی کابینتی به همراه وان جکوزی و تراسی ۱۵ متری که از سالن ووید گونه بالا به بیرون و مناظر اطراف مشرف است را مشاهده می‌کنیم.
فروش ویلای 3 خواب دوبلکس را در کلیپی برایتان به نمایش می‌گذاریم.
فروش ویلای 3 خواب دوبلکس یا ویلای دوبلکس 3 خواب زمانی بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند که درون مجموعه یا شهرکی واقع شده باشد و دارای مدارک لازم و مورد تایید نظیر مجوز ساخت، پایان‌کار و همچنین دارای سند مالکیت و یا سند در دست اقدام و در شرف گرفتن باشد که این ویلا موارد فوق را داشته و دارای کنتور گاز، برق، و پمپ آب جداگانه برای مکش بهتر به طبقات و همچنین مجهز به پکیج و رادیاتور و علاوه بر این در نزدیکی شهر نوشهر نیز واقع شده است که از خصوصیات بارز و شاخص برای یک ویلای 3 خواب دوبلکس فروشی در شمال خواهد بود.
قیمت فروش:
قیمت فروش ویلای 3 خواب دوبلکس در بیشتر موارد متفاوت است اما باید خدمت شما اعلام کنم که در بهترین حالت شما می‌توانند مالک یک ویلای 3 خواب با سازه‌ای دوبلکس در زمینی به مساحت حدود 250 متر و سازه‌ای تقریبا 200 متری نوساز و به صورت مبله کامل و در مجموعه‌ای تهرانی‌نشین، آن‌هم نزدیک شهر در محیطی دنج با قیمت 720 میلیون تومان شوید که این ویلای 3 خواب دوبلکس فروشی در شمال بسیار با قیمتی منطقی و مناسب ارایه گردیده است. و به طور حتم از آن دسته ویلاهایی خواهد بود که زود فروش خواهد رفت.
نکته؛ فروش ویلا یه خواب پایین را در این مدل از ویلاهای دوبلکس خواهید دید البته دو خواب در قسمت بالایی و به عنوان فروش ویلا خواب بالا نیز مطرح است و شما می‌توانید فروش ویلا با خواب در پایین را در این دست از ویلاهای 3 خوابه بیابید
سند ویلا در دست اقدام می‌باشد و شما می‌توانند طی مراحلی اقدام به درخواست و دریافت سند نمایید.
نظر مشاور؛
بهترین ویلای 3 خواب دوبلکس در نزدیکی شهر نوشهر را به صورت مبله ‌شده با قیمت در حدود 720 میلیون تومان که البته کمی جای تخفیف نیز دارد را به شما معرفی نموده‌ایم، حال تصمیم با شماست. چرا که فروش ویلای 3 خواب دوبلکس شهرکی کم و بیش اطراف و دور از شهر یافت می‌شود اما با چنین کیفیت ساخت و مکان و قیمت هرگز نخواهید یافت.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
هوشمند‌سازی ویلا چیست و چه کاربردی در ویلاهای شمال دارد؟
https://www.banianmaskan.net/Post.aspx?ID=6148
نگاهی به سیستم‌های هوشمند ویلا
هوشمندسازی ویلا چه مزایایی دارد؟
ظهور تکنولوژی‌های جدید اتفاقی است ملموس و مشهود که روزانه شاهدش هستیم. امنیت ویلا همان چیزی است که نیاز به سیستم هوشمند را پررنگ‌تر می‌سازد و اهمیت بکارگیری چنین سیستم‌هایی را برجسته می‌کند.
ویلای شمال مکانی است برای تفریح، ساختمانی که گران می‌خرید و احتمالا بیشتر روزهای سال از آن دورید، از این رو امنیت چنین مکانی بی‌تردید مهم است و توجه‌ای ویژه می‌طلبد.
با وجود سیستم‌های هوشمند، کنترل ویلا آسان می‌گردد، شما ویلای خود را مدیریت می‌کنید در حالی که کیلومترها با ویلایتان فاصله دارید و در شهری دیگر هستید. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با ما همراه باشید.
سیستم هوشمند ویلا
سیستم هوشمند ویلا چیست و چه کاربردی دارد؟
موضوع امروزمان هوشمندسازی ویلاست، این سیستم‌های هوشمند که با هدف مدیریت ویلا و دیگر ساختمان‌ها روی کار آمده‌اند به اختصار BMS نوشته می‌شوند، سیستم‌هایی که به شما کمک می‌کنند ویلا را از راه دور کنترل کنید و امنیتش را رصد نمایید. کارکرد چنین دستگاه‌هایی وابسته به یک کنترلر است، کنترلی که فعالیتش را مدیون اینترنت است. این کنترلر از تلفیق چند سخت افزار حاصل شده و از طریق نرم افزاری قدرتمند ایفای نقش می‌کند. اگر بخواهیم مسئله را شفاف‌تر تشریح کنیم باید بگوییم تمام هماهنگی‌ها از طریق یک واحد کنترل مرکزی صورت می‌گیرد که چنین واحدی عموما یک رایانه است، شما به عنوان صاحب ویلا امور را از قاب تلفن هوشمندتان مدیریت خواهید کرد. تلفن شما فرامین را به واحد مرکزی می‌فرستد و این واحد کنترلی کاملا دقیق فرامین را اجرایی می‌کند.
سیستم BMS برای انجام فعالیت‌هایش نیازمند ارتباط با دوربین‌ها و سنسورهای متعددی است که در جای جای ویلا به کار گرفته می‌شوند.
کاربرد سیستم هوشمند ویلا
مروری بر مزایای هوشمندسازی ویلا
سیستم هوشمند تنها ابزاری جهت کنترل امنیت ویلا نیست، قسمت‌های متفاوتی از ویلا را می‌توان از طریق چنین سیستم‌هایی مدیریت کرد که سیستم سرمایشی و گرمایشی یکی از موارد فوق است. خوب می‌دانیم رطوبت شمال زیاد است و همین امر سبب می‌شود گرم کردن ویلا در زمستان و یا خنک کردنش در زمستان طالب وقت زیادی باشد.
فرض کنید در هوایی گرم راهی شمال شده‌اید چنان‌چه ویلایتان هوشمند باشد قبل از رسیدن به ویلا می‌توانید سیستم کولر را روشن کنید و در زمستان پیش از رسیدن به ویلا، بخاری‌ها را در حالت ON بگذارید، موتورخانه مرکزی را تنظیم کنید، چیلرها را کنترل نمایید و پمپ‌ها، هواسازها و موارد این چنینی را بارها و بارها تغییر وضعیت دهید. چنین قابلیت‌هایی ضمن این زندگی راحت‌تری را سبب می‌شوند و به آسایش شما ختم می‌گردند بر کاهش مصرف انرژی نیز اثر شایانی می‌گذارند.
مزایای هوشمندسازی ویلا به همین جا ختم نمی‌شود، با کمک گرفتن از این فناوری جدید، می‌توانید چراغ‌های ویلا را در ساعات خاصی خاموش کنید یا در تایم مشخصی روشن نمایید، می‌توانید ساعاتی را مقرر کنید تا چراغ‌ها بدون کنترل و به صورت خودکار خاموش و روشن گردند. به عبارت بهتر تمام این سیستم‌ها قابلیت انجام امور به صورت خودکار را دارند ضن این که می‌توانید از راه دور تنظیمات را تغییر دهید. این سیستم‌ها قسمت‌های ورودی و خروجی ویلا را کنترل می‌کنند، در صورت نشتی گاز اعلام خطر می‌نمایند و مشکلات موجود در زمینه برق و آب را یادآور می‌شوند.
ترکیدن لوله از دیگر موارد دردسر آفرینی است که در نبود شما می‌تواند خسارت‌بار باشد، برخی صاحبان ویلا چنین مصیبت‌هایی را پیش‌بینی می‌کنند و قبل از آن که ویلا را ترک کنند آب موجود در لوله را به خوبی تخلیه می‌نمایند با این هدف که اتفاقی مشابه رخ ندهد و مشکلی گریبان‌گیرشان نشود. برخی نیز در فصول سرما به ناچار سیستم‌های گرمایشی را روشن می‌گذارند تا ترکیدن لوله آب را غیرممکن سازند، با این حال این روش با هزینه‌هایی همراه خواهد بود. بنابراین دروغ نیست که می‌گویند هوشمندسازی ویلا مساوی با کاهش انرژی و حتی سوخت است.
مزایای هوشمند سازی ویلا
چنان‌چه در راستای هوشمندسازی ویلا اقدام کنید آن‌گاه قادر خواهید بود از دورترین فاصله و تنها با لمس نمایشگر تلفن همراهتان، هوای داخلی ویلا را تغییر دهید و یا دمای آب را کم و زیاد کنید، خواهید توانست روشنایی را تنظیم کنید و وسایل الکتریکی از جمله یخچال، خوراک پزی‌ها، حتی سیستم‌های صوتی تصویر و تجهیزاتی همچون سایبان و یا پرده‌ها را تغییر وضعیت دهید.
هوشمندسازی ویلا مزایای دیگری هم دارد، ممکن است مدتی طولانی به ویلا سر نزنید، قطعا دوست ندارید ویلایتان سرسبزی‌اش را از دست دهد و یا طراوتش را ببازد. برخی‌ها متوسل به روش‌های پرهزینه می‌شوند، افرادی را استخدام می‌کنند و با پرداخت هزینه از آن‌ها می‌خواهند مراقبت ویلا و طبیعتش را به عهده گیرد، چرا که خوب می‌دانند ویلای شمالی که سرسبزی‌اش را از دست دهد فاقد ارزش خواهد بود.
در چنین مواقعی است که اهمیت هوشمندسازی ویلا بیشتر نمود پیدا می‌کند. خوشبختانه با روی کار آمدن سیستم‌های BMS آب‌یاری پیوسته فضای سبز ویلا که از الزامات است و امری ضروری خطاب می‌گردد به سادگی محقق می‌شود. با کمک گرفتن از چنین سیستم‌هایی، آبیاری درختان و گیاهان به صورت پیش‌فرض در بازه‌های مشخصی صورت می‌گیرد و فضای سبز شما همیشه باطراوت و شاداب می‌ماند.
صحبت پایانی
تهیه سیستم هوشمند ویلا بی‌تردید با هزینه‌هایی همراه است اما اگر مزایای استفاده از این نوع سیستم و میزان هزینه پرداختی را در دو کفه ترازو بگذاریم بی‌تردید امنیت سنگین‌تر خواهد بود. به رغم این که برخی افراد هوشمندسازی ویلا را نوعی تجمل گرایی قلمداد می‌کنند و آن را غیرضروری می‌خوانند باید بگوییم استفاده از تکنولوژی جز منفعت چیزی نیست. سیستم هوشمند ویلا امنیت ویلا را تضمین می‌کند، آرامش را به شما هدیه می‌دهد و صرفه جویی در انرژی و سوخت را به همراه می‌آورد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
خرید زمین زیرقیمت در شمال
https://www.banianmaskan.net/Villa.aspx?ID=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF_%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86_%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA_%D8%AF%D8%B1_%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84
خرید زمین زیرقیمت در شمال همان‌گونه که می‌دانید شاید خیلی از املاک‌های منطقه ادعای آن را برای معرفی داشته باشند، اما خرید زمین زیرقیمت در مناطق برند و شناخته شده شمال کمتر از متری 600 هزارتومان در مناطق معمولی و متوسط نخواهد بود.
چرا که برای خرید زمین در شمال با 3 گزینه زمین‌های قیمت بالا، زمین‌های متوسط از نظر قیمتی و زمین‌های زیرقیمت مواجه خواهید شد.
زمین‌های قیمت بالا
این دست از زمین‌ها را در شهرک‌های برند و لوکس ساحلی و جنگلی شمال نظیر شهرک دریابیشه، شهرک فردوس، شهرک امیردشت، شهرک دریاکنار، شهرک خزرشهر، شهرک پارادایز، شهرک گل‌شهر و دیگر شهرک‌های لوکس که با قیمتی بالای متری 2 میلیون تومان خواهید یافت و بیشتر به زمین شهرکی در شمال شناخته می‌شود.
زمین‌های قیمت معمولی و متوسط
این دسته از زمین‌ها را در شهرک‌های متوسط با خیابان‌بندی کم عرض و معمولی و یا بیرون از شهرک و به صورت مستقل که در بیشتر موارد با متراژ بالای 1000 متر که از متری 700 تا متری 2 میلیون تومان خواهید یافت.
زمین‌های زیرقیمت و قیمت پایین
این دسته از زمین‌ها را در بیشتر موارد بیرون از شهرک و به عنوان زمین فروشی مستقل در جای جای شمال با معایبی خواهید یافت که این معایب شامل لچکی یا قناصی زمین، بحر کم، موقعیت نامناسب، فاقد سند، خارج از بافت محل، جنگلی جلگه‌ای بودن زمین، دسترسی دشوار و دور از برق و گاز، که هزینه مازادی جهت آوردن برق و گاز تا زمین به عهده شما خواهد افتاد که به عنوان زمین هکتاری شناخته می‌شود... و در بیشتر موارد با قیمتی از متری 300 تا 700 هزار تومان است.
مسیر و لوکیشن زمین:
خرید زمین زیرقیمت در شمال که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم در بهترین منطقه نوشهر نزدیک چلک و روستای مزگاه در ارتفاع جنگل با چشم‌انداز کامل جنگل در مسیری آسفالت و عریض تا ابتدای مسیر ورودی زمین واقع شده است.
برای خرید این زمین زیرقیمت شما از سمت جاده‌کندوان به چالوس و از سمت کمربندی چالوس-نوشهر مسیر را طی و به نوشهر خواهید رسید بعد آن 6 کیلومتر به سمت رویان حرکت می‌کنید و وارد روستای بندپی مزگاه می‌شوید بعد از آن حدود 1500 متر مسیر آسفالت را به سمت کوه در پیش گرفته و به این زمین مورد نظر زیرقیمت خواهید رسید.
بررسی قیمت فروش زمین:
خرید زمین زیرقیمت در شمال با قیمتی در حدود متری 370 هزار تومان در مساحت 2100 متر با بحر 60 در 35 متر، و در مجموع با قیمت 777 میلیون است که در ارتفاع جنگل و فاصله 1500 متری با دریا و 300 متری تا جنگل جا خوش کرده، آیا به نظر شما مورد مناسبی برای خرید زمین در چنین متراژی که قابلیت تفکیک به 6 قطعه 350 متری یا ساخت یک ویلای لوکس در زمینی به مساحت 2100 متری به عنوان ویلا باغ یا ویلای حیاط‌دار نمی‌باشد؟
نکته:
ناگفته نماند زمین در بافت محل بوده و سیم برق سراسری از گوشه زمین عبور کرده و با حفظ حریم امکان تفکیک 3 قطعه 700 متری مناسب وجود دارد، علت قیمت ارزان و مناسب زمین وجود همین سیم برق سراسری عبوری از قسمتی از زمین می‌باشد که تاثیر چندانی نداشته، در غیر این‌صورت ارزش زمین حداقل متری یک میلیون تومان می‌شده است.
پیشنهاد مشاور:
به هر حال از دید ما بهترین گزینه خرید زمین زیرقیمت در بهترین منطقه نوشهر به شرطی که زمین دارای کاربری مسکونی بوده و شرایط ساخت ویلایی لوکس و شخصی به صورت باغ ویلا را داشته باشد که از قرار با قیمت متری 370 هزار تومان و چنین قیمت مناسبی برای زمینی که هم داخل بافت، گاز، برق داشته باشد قیمت بسیار مناسب و اکازیونی است که ما برای خرید زمین در شمال به شما پیشنهاد می‌دهیم.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
تغییر کاربری زمین در شمال به چه معناست؟
https://www.banianmaskan.net/Post.aspx?ID=6147
تغییر نوع کاربری زمین شمال به چه معناست؟
آشنایی با مفهوم تغییر نوع کاربری و مزایا و معایب آن
شاید سال‌ها پیش تنها بازیگران و خواننده‌های معروف بودند که می‌توانستند ویلایی در شمال بخرند و سالی یک‌بار خود را مهمان شمال کنند. سال‌ها پیش، زمانی که از خرید ویلای شمال صحبت می‌شد با خود می‌گفتیم آن که توانسته ویلایی در شمال بخرد بی‌شک یک کارخانه‌دار پول‌دار است یا صاحب کسب و کاری بزرگ، و با خود می‌اندیشیدیم چقدر خوش به حال چنین فردی است.
این روزها اما گویی ورق برگشته، کم آبی و خشک‌سالی‌های اخیر پای همه را به شمال باز کرده و تمام اقشار جامعه خرید ویلای شمال را در پیش گرفته‌اند که البته هرگز هم بد نیست. اما آن چه در این میان ناراحت کننده و گاهی نگران کننده به نظر می‌رسد تغییر ناعادلانه نوع کاربری اراضی شمال است.
این که تغییر نوع کاربری چیست و خالق چه اثراتی خواهد بود را در ادامه تشریح خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
تغییر نوع کاربری چیست؟
احتمالا شمال برای شما هم یادآور زمین‌های چای و شالیزارهای وسیع است. قطعا شما نیز با شنیدن نام شمال زمین‌های پهناور را به خاطر می‌آورید و عطر محصولات کشت شده را احساس می‌کنید. شمال فارغ از آن که جنگل دارد و ساحل، مملو از اراضی گسترده‌ای است که به همت کشاورزان همه ساله بخشی از چرخ تولید کشور را می‌چرخانند و محصولات متنوع را به دست مصرف کنندگان می‌رسانند.
تغییر کاربری زمین
همه چیز از تغییر نوع کاربری اراضی شمال شروع می‌شود. تغییر نوع کاربری به عبارت ساده راهی برای تغییر دادن کاربرد زمین است، یعنی زمینی که به عنوان یک زمین کشاورزی شناخته می‌شود و برای کشت محصول ایده‌آل قلمداد می‌گردد را تغییر کاربری می‌دهند و به نوع مسکونی تبدیل می‌کنند، در آن آپارتمان‌های سر به فلک کشیده می‌سازند و ویلاهای آن‌چنانی بالا می‌برند. به رغم مزایای خوبی که تغییر نوع کاربری زمین شمال دارد باید پذیرفت معایبی همچون نابودی اکوسیستم بخش جدایی ناپذیر از آن است.
احتمالا برایتان جای سؤال باشد که آیا تغییر نوع کاربری هر زمینی امکان‌پذیر است؟
پاسخ منفی است. زمین‌هایی که تحت نام اراضی کشاورزی شناخته می‌شوند قابلیت تغییر نوع کاربری ندارند یا با اما و اگرهای زیادی دست به گریبانند، با این حال خوب می‌دانیم دور زدن قانون همیشه کار سخت و طاقت فرسایی نیست. به عبارتی گاه آن‌چنان پای منافع در میان است که هر کسی به سادگی چشمش را بر همه چیز می‌بندد و حاضر می‌شود باغ گلابی را با خاک یکسان کند و آن را به ویلایی باشکوه بدل سازد.
برخی اراضی همچون شالیزارهای بزرگ، زمین‌های کشت چای، باغ‌های میوه و اراضی جنگلی به عنوان بخشی از چرخه تولید کشور شناخته می‌شوند بنابراین نابود کردن آن‌ها مساوی با ضرر رساندن به تمام منافع کشور خواهد بود که متأسفانه روندی رو به رشد در پیش گرفته و دائما در حال افزایش است. در ادامه انواع کاربری زمین را به بحث خواهیم گذاشت.
انواع کاربری زمین
پیش از آن که از زمین خریداری شده استفاده کنید می‌بایست به نوع کاربری آن توجه نمایید. این که زمین مذکور چه کاربردی دارد و در راستای چه امری قابل استفاده است بسیار مهم می‌باشد. انواع کاربری زمین را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.
انواع کاربری زمین
کاربری مسکونی
این زمین را می‌توان به ساختمان، ویلا و موارد مشابه تبدیل کرد، در واقع زمین قابل استفاده برای ساخت یک محل مسکونی است جایی که مناسب برای زندگی باشد.
کاربری کشاورزی
برخی از زمین‌ها دارای کاربری کشاورزی هستند. این نوع زمین‌ها یا باغ‌های وسیع هستند و یا اراضی زراعی. تفاوتی که میان این دو وجود دارد به شرح زیر می‌باشد:
باغ بر زمینی دلالت دارد که آن چه در آن کشت می‌شود درخت است، این نوع زمین‌ها را با نام مشجر یعنی مکانی که قابلیت کشت درخت دارد هم می‌شناسند.
اراضی زراعی اما بر محصولات زودبازده دلالت دارند و مقصود از آن‌ها زمین‌هایی است که در راستای کشت محصولاتی از قبیل ذرت و صیفی‌جات مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کاربری کشاورزی زمین
کاربری تجاری
هدف از این نوع زمین‌ها راه‌اندازی تجارت و کسب و کار است. چنین زمینی را می‌توان به رستوران تبدیل کرد، به مغازه‌ای تجاری بدل ساخت یا در آن به امور خدماتی پرداخت. هر چند برای این که بتوان در ملکی کار تجاری راه‌اندازی کرد علاوه بر این که کاربری زمین باید از نوع تجاری باشد نیاز است مجوز تجاری نیز برای ملک مذکور صادر شده باشد.
کاربری صنعتی
اگر هدفتان از خرید زمین راه‌اندازی یک کارخانه، صنعت و محلی جهت تولید است می‌بایست کاربری زمین از نوع صنعتی تعریف شده باشد.
کاربری اداری-دولتی
این نوع زمین‌ها مناسب برای ساخت نهادهای دولتی همچون شهرداری‌ها، وزارتخانه‌ها و مواردی از این دست هستند.
کاربری معدن
چنین زمینی پتانسیل استخراج مواد ارزشمند دارد. چنان‌چه اطمینان حاصل شود درون زمین سنگ و یا مصالح باارزشی وجود دارد که می‌توان آن‌را استخراج نمود، کاربری معدن برای زمین مذکور تعریف می‌شود. حتی اگر خاک این زمین قابل استفاده برای کارهای مهم باشد باز هم نوع کاربری زمین را تحت عنوان کاربری معدن ثبت می‌کنند.
کاربری خدماتی
این نوع زمین نیز با هدف ارائه خدمات و کسب درآمد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. آن‌چه این نوع کاربری را با کاربری تجاری متفاوت می‌سازد این است که در این نوع کاربری هدف خدمت رسانی به عموم مردم است از این رو شامل هزینه‌های شهرداری نمی‌شود. از جمله آن‌ها می‌توان گرمابه‌های عمومی را نام برد.
کاربری پارکینگ
همان‌طور که از نامش بر می‌آید قابل استفاده برای احداث پارکینگ است.
کاربری فضای سبز
زمین‌هایی که بهترین گزینه برای احداث پارک‌ها و فضاهای سبز هستند.
کاربری ورزشی
باشگاه‌های ورزشی را شامل می‌شود و برای ساخت استادیوم‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کاربری حمل و نقل
ایستگاه مترو، پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن‌ها حتی فرودگاه‌ها. خلاصه هر زمینی که محلی برای حمل و نقل و مراجعه مسافرین باشد.
کاربری آموزشی
از مهدکودک تا دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها را در بر می‌گیرد.
کاربری تجهیزات شهری
تأسیسات زیربنایی چون آب و برق و گاز و مواردی هم‌چون فاضلاب‌های شهری را شامل می‌شود.
کاربری فرهنگی-مذهبی
مسجد را می‌توان دارای این نوع کاربری دانست، گورستان‌ها نیز این نوع کاربری را دارا هستند، کتابخانه‌ها و سینما‌ها نیز از دیگر موارد موجود به حساب می‌آیند.
کاربری خدمات شهری
خدماتی هم‌چون آتش‌نشانی، شهرداری، کلانتری و جمع‌آوری زباله‌ها می‌بایست در زمین‌هایی با نوع کاربری خدمات شهری صورت بگیرند.
کاربری بهداشتی-درمانی
بیمارستان‌ها و مطب‌ها را در گروه کاربری بهداشتی-درمانی قرار می‌دهند.
فاقد کاربری
پس از انواع کاربری‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم برخی از زمین‌ها فاقد کاربری هستند، این نوع زمین‌ها یا به عنوان ذخایر شهرداری شناخته می‌شوند و یا کماکان برای آن‌ها نوع کاربری تعریف نشده است.
و اما شرایط تغییر کاربری
لفظ تغییر کاربری همیشه بر اراضی و زمین دلالت ندارد و می‌تواند ساختمان‌ها را نیز شامل شود. فرض کنید ساختمانی می‌سازید و در طرح و پروانه ساختش کاملا شفاف قید می‌نمایید که کاربری ساختمان، مسکونی است، چنان‌چه این ساختمان را بدون طی کردن مراحل قانونی به ساختمانی تجاری تبدیل کنید و برای تحقق اهداف تجاری از آن استفاده نمایید بی‌تردید کاری غیرقانونی انجام داده‌اید. از این رو زمانی که نام تغییر کاربری به میان می‌آید مقصود می‌تواند زمین و یا ساختمان احداث شده باشد.
عموما در طرح‌هایی که مصوب شده شهری هستند نوع کاربری زمین و یا املاک صراحتا قید شده است، چنان‌چه مایل باشید آن‌چه در این مصوبه آمده را تغییر دهید و به عبارتی نوع کاربری ساختمان و یا زمینتان را عوض کنید نیاز است مراحلی را پشت سر بگذارید.
نخست این که شما به عنوان مالک درخواست خود را ثبت می‌نمایید آن‌گاه پس از آن که شهرداری درخواست شما را مشاهده و بررسی کرد با ماده 5 کمیسیون قانون شورای شهرسازی و معماری مطابقت می‌دهد. بر اساس آن‌چه در سومین بند از ماده 2 این قانون آمده همه چیز می‌بایست به دقت بررسی شود و نتیجه نهایی اعلام گردد. نیاز است کمیسیونی متشکل از معاونین برخی وزارت‌های مهم برگزار شود که از جمله وزارت‌های حاضر در این کمیسیون را می‌توان راه و شهرسازی، نیرو، گردشگری و شهرداری، جهاد کشاورزی و حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی نام برد. چنان‌چه اعضای این کمیسیون با درخواست مالک موافقت کنند، تغییر کاربری به نتیجه خواهد رسید.
صحبت پایانی
تغییر کاربری گاهی بهترین راه پیش رو است و به شما کمک می‌کند کسب و کار خود را رونق ببخشید و به هدفتان برسید. گاه این تغییر کاربری توسط دلالان و افرادی سودجو صورت می‌گیرد که همه جوره در پی منافع خویش و دور زدن قانون هستند، همان‌ها که زمین‌های زراعی شمال را بی‌رحمانه به مسکن و ویلا تبدیل می‌کنند. با این حال تلاش کردیم در حد توان تغییر کاربری را برای شما تشریح نماییم بلکه در این راه ولو اندک یاری‌تان کند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
خرید آپارتمان ساحلی
https://www.banianmaskan.net/Villa.aspx?ID=%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF_%D8%A2%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84%DB%8C
در این قسمت می‌خواهیم شما را با برج ساحلی واقع در کناره شهرستان نوشهر که از لحاظ موقعیت و سازه، جزو برترین واحد مسکونی آپارتمانی در شمال شناخته می‌شود آشنا کنیم.
برای خرید آپارتمان ساحلی اگر نوشهر را انتخاب کرده‌اید، باید بگویم این مجموعه آپارتمان مسکونی ساحلی که در مسیر نوشهر به رویان واقع شده یکی از گزینه‌های فروش آپارتمان ساحلی است که به شما توسط مدیریت فروش این پروژه با مشاوره گروه املاک بانیان مسکن ارایه می‌شود.
حال بیایید این آپارتمان ساحلی را بیشتر بشناسیم.
خرید آپارتمان ساحلی در این مجموعه به گونه‌ای است که، کل مساحت زمین حدود 13000 متر می‌باشد که از یک سمت یعنی شمال به ساحل شنی و دریا و از سمت دیگر یعنی جنوب به جاده نور-نوشهر ارتباط داشته و از شرق و غرب به شهرک‌های ویلایی ساحلی متصل بوده است، و شما در این مساحت زمین 6 آپارتمان 6 طبقه‌ای در 3 تیپ a,b,c با مجموع 108 واحد مسکونی در متراژهای 80 تا 150 متری که از 3 خواب دوبلکس در طبقات بالایی تا تک خواب در طبقات پایینی اعمار شده که دید دریا و جنگل را در هر طبقه و واحد خواهد داشت مشاهده می‌کنید.
از مشاعات خرید آپارتمان ساحلی معرفی شده می‌توان به مسیر مخصوص دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، رستوران ویژه ساکنین، استخر و سونا جکوزی، فروشگاه‌های مختلف جهت تامین مایحتاج روزانه ساکنین، چشم‌انداز و دید بی‌نظیر، دسترسی آسان به دریا و جنگل، امکان بخشش تسهیلات و اعتبار مالی جهت سهولت در خرید آپارتمان ساحلی در این پروژه زیبا در نوشهر اشاره داشت.
از مشخصات ظاهری و فنی این پروژه تکمیل شده به عنوان آپارتمان ساحلی می‌شود به اسکلت‌فلزی، نمای کنیتکس، پوشش دیوارهای داخلی از رنگ مولتی‌کالر، کاغذدیواری خارجی، جنس کف سالن و اتاق‌ها و آشپزخانه از پارکت و سرامیک، کابینت از جنس چوب ام دی اف، پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی یا آلمنیوم رنگی با شیشه دو‌جداره، اسپیلت سومین به عنوان سیستم برودتی و حرارتی، سیستم امنیتی با دوربین‌های مدار‌بسته، اینترنت، سیستم آب‌رسانی شهری، برق مستقل، گاز شهری برای واحدها، آنتن مرکزی اشاره نمود.
قیمت خرید آپارتمان در این مجموعه ساحلی
قیمت خرید واحد آپارتمان ساحلی در این مجموعه 114 واحدی به صورت تفکیک شده و مشخص می‌باشد به نحوی که شامل 3 بلوک که 2 بلوک شمالی متصل به دریا با ویو ساحل و دریا، 2 بلوک جنوبی متصل به جاده با چشم‌انداز دریا، 2 بلوک وسطی با چشم‌انداز محدود جنگل و دریا و از طبقه اول تا طبقه ششم قیمت با افزایش همراه خواهد بود که به شرح زیر اعلام می‌گردد.
خرید آپارتمان ساحلی با قیمت زیر
خرید آپارتمان ساحلی در این مجموعه از متری 3 میلیون و 800 هزار تومان تا متری 9 میلیون و 600 هزار تومان توسط مالک اعلام شده و شما با قیمت‌های مختلف در متراژ واحدها و طبقات و موقعیت متفاوت می‌توانند پیشنهادی از خرید آپارتمان در این مجموعه ساخلی برایتان باشد.
صحبت پایانی
خرید آپارتمان ساحلی در شمال را به صورت پراکنده در حاشیه شهر و داخل شهر که رو به دریاست و در موقعیت ساحلی و ضلع شمالی جاده است را می‌توانند انجام دهید، البته به این نکته هم توجه کنید که در شهرهای برند ساحلی شمال قیمت خرید آپارتمان ساحلی با توجه به نوع سازه و چشم‌انداز متفاوت گران‌تر و از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
آشنایی با انواع کف‌پوش قابل استفاده در ویلا
https://www.banianmaskan.net/Post.aspx?ID=6146
کدام کف‌پوش برای استفاده در ویلا مناسب‌تر است؟
کاملا مشهود است که ساختمان‌سازی در حال تبدل است و تحول. مصالح ساختمانی مدام در حال تغییرند و آن‌چه امروز به کار گرفته می‌شود مدتی بعد جایش را به نمونه‌ای جدیدتر و بدیع‌تر تقدیم می‌کند. این اما تمام ماجرا نیست، زیباسازی فضای داخلی و البته خارجی ویلا پای موارد جدیدی را به صنعت ساختمان باز کرده است. آن زمان که تصمیم می‌گیریم ویلایی را احداث کنیم و زندگی را در چنین محیطی آغاز نماییم بی‌تردید مایلیم زیباترین و لوکس‌ترین عناصر را در ساختش به کار بگیریم، در چنین شرایطی حتی انتخاب یک کف‌پوش هم نقش تعیین کننده‌ای بر زیبایی نهایی خواهد گذاشت و جلوه پایانی را دستخوش تغییر خواهد کرد.
امروز قرار است پیرامون کفپوش ویلا صحبت کنیم، انواعش را نام ببریم و جزئیاتش را تشریح نماییم. با بانیان مسکن همراه باشید.
مروری بر انواع کف‌پوش ویلا
کف‌پوش‌ها انواع متفاوتی را شامل می‌شوند، هم به حیث جنس متفاوتند و هم از نظر طرح. از آن جا که طرح کف‌پوش‌هایی که انتخاب می‌کنید کاملا وابسته به سلیقه شماست آن را بر عهده خودتان می‌گذاریم و به سراغ جنس کف‌پوش می‌رویم.
برخی از کف‌پوش‌ها از جنس چوب هستند و درون این کف‌پوش‌ها گره‌هایی از نوع بافت‌دار و یا موازی به چشم می‌خورد. نوع چوب استفاده شده در ساخت چنین کف‌پوش‌هایی متفاوت است. برای ساخت کف‌پوش‌های ساده از چوب درختانی چون کاج یا صنوبر استفاده می‌کنند که به حیث قیمتی ارزانند و مناسب برای خرید قلمداد می‌گردند، به چنین نمونه‌هایی کف‌پوش‌های نرم گفته می‌شود. عموما آن جا که لفظ ارزان به میان می‌آید انتظار کیفیت بالا چندان منطقی نیست، این اصل در بحث کف‌پوش‌ها نیز وجود دارد، به عنوان نمونه کف‌پوش‌های تولید شده از چوب صنوبر و کاج به رغم این که مقرون به صرفه هستند اما به حیث کیفیتی حرفی برای گفتن ندارند از این رو چنان‌چه کف‌پوش را قرار است در قسمت‌های پر رفت و آمد ویلا به کار بگیرید این نوع کفپوش کاملا منتفی است.
انواع کف‌پوش ویلا
برای چنین محیط‌های پرترددی چون آشپزخانه، استفاده از کف‌پوشی از جنس چوب بلوط یا درخت افرا کاملا مناسب و شایسته است این نوع کف‌پوش‌ها به کف‌پوش‌های سخت معروفند. هر نوع کف‌پوش فارغ از این که نرم است یا سخت، دارای درجه کیفیت متفاوتی می‌باشد. آن نمونه که درجه یک خطاب می‌گردد گره‌های بیشتری دارد و براق‌تر است از این رو اغلب در قسمت‌های مهم‌تر ویلا همچون نشیمن به کار گرفته می‌شود حال آن که در اتاق ویلا از نمونه درجه دو هم می‌توان استفاده کرد. پیش از آن که بحث کف‌پوش‌های چوبی را به پایان ببریم این را اضافه کنیم که نوع چوب‌های استفاده شده در ساخت کف‌پوش تنها به همین چند مورد محدود نمی‌شود، به عنوان نمونه چوب بازیافته و چوب بامبو از دیگر نمونه‌های مطرح هستند که با کاربردهای وسیعی در ساخت کف‌پوش ویلا همراهند.
کاشی‌های بزرگ، نمونه‌ای دیگر از انواع کف‌پوش
اگر قصدتان استفاده از کاشی بزرگ به عنوان کف‌پوش است خیال‌تان راحت باشد، تنوع زیادی در انتظارتان است، دستتان برای خرید کاملا باز است و هر آن چه طلب کنید در بازار مشاهده خواهید کرد. با توجه به سایز بزرگ چنین کاشی‌هایی، پاک کردنشان کار سختی نیست هر چند پیاده‌سازی و اجرای این نوع کف‌پوش، تبحر و تخصص بیشتری نیاز دارد.
کف‌پوش سرامیکی ویلا
چوب‌پنبه، یک عایق صوتی
با انتخاب این نوع کف‌پوش با یک تیر دو نشان خواهید زد، هم ویلای‌تان را ظاهری متفاوت می‌بخشید و هم از یک عایق صوتی بهره می‌برید. این نوع کف‌پوش در مقایسه با سرامیک و یا حتی پارکت القاکننده حس بهتری هنگام راه رفتن است.
پارکت و سرامیک، دو نمونه محبوب
کف‌پوش پارکت ویلا
به یکی از محبوب‌ترین انواع کف‌پوش رسیدیم. بهتر است همین‌جا بحث کف‌پوش سرامیکی را هم به میان بکشیم. سرامیک و پارکت از مطرح‌ترین‌های حال حاضرند، هر دو تنوع بالایی دارند، به راحتی تمیز می‌شوند و هیچ کدام حساسیتی به هنگام راه رفتن ایجاد نمی‌کنند.
با این حال سرامیک براق‌تر است، هر چند امکان لیز خوردن بر چنین کف‌پوش‌هایی وجود دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که کف‌پوش سرامیک عموما در فصل تابستان بسیار سرد می‌شود و در زمستان خیلی گرم، همین عدم تعادل دمایی سبب شده به گفته متخصصان راه رفتن بر کف‌پوش سرامیک با کمردرد و بیماری‌های این چنینی همراه گردد حال آن که پارکت این طور نیست و دمای کاملا متعادلی دارد، همچون سرامیک عوارض ندارد و به نسبت دیگر کف‌پوش‌ها نرم‌تر است. این طور بگوییم به رغم این که پارکت‌ها نرم و گرمند، سرامیک‌ها سرمای زیادی دارند، از طرفی پارکت‌ها عموما از جنس چوبند این در حالی است که سرامیک سنگ است و همین امر سبب شده در مقایسه با پارکت شکننده‌تر قلمداد گردند و نیازمند مراقبت بیشتری باشند.
پارکت‌ها به عنوان کف‌پوش چوبی ماندگاری بالایی دارند، چنان‌چه دوست دارید تا سال‌ها از خرید مجدد کف‌پوش بی‌نیاز باشید پارکت گزینه خوبی برای انتخاب است. لازم به توضیح است که سرامیک طرح چوب نیز در بازار وجود دارد عموما این نوع سرامیک برای استفاده در آشپزخانه و محیط‌های مرطوب (مکانی که امکان استفاده از کف‌پوش چوبی در آن وجود ندارد) توصیه می‌گردد.
آن‌جا که قیمت کف‌پوش مهم می‌شود
قیمت همیشه چالش برانگیز و جدال آفرین بوده است. چنانچه به عنوان خریدار کف‌پوش ویلا، قیمت برایتان فاکتور مهمی است بی‌تردید بهترین انتخاب لمینیت خواهد بود. به رغم این که لمینیت به حیث ظاهر تفاوت چندانی با کف‌پوش چوبی ندارد اما ارزان‌تر به فروش می‌رسد و کاملا بادوام و قابل اطمینان است. لمینیت نیز بر چند نوع است و می‌توان آن را در طرح‌های مختلف خریداری کرد. لمینیت‌هایی که در دو طرح سنگ و چوب طراحی شده‌اند مقاوم‌ترند از این رو پیشنهاد می‌کنیم در مکان‌های پر رفت و آمد از این نوع لمینیت‌ها استفاده کنید.
کف‌پوش ویلا
اما کف‌پوش‌های مناسب برای فضای باز
استفاده از کف‌پوش تنها در بخش داخلی ویلا متداول نیست و در فضای بیرونی ویلا نیز انواع کف‌پوش به کار گرفته می‌شود. از آن‌جا که فضای بیرون ویلا در برابر تابش شدید خورشید و البته باران‌های عدید قرار دارد نوع کف‌پوش انتخابی باید درجه یک و مرغوب باشد.
فضای بیرون ویلا بخش‌های متفاوتی را شامل می‌شود، چنان‌چه قرار است از کف‌پوش برای قسمت‌های پرتردد همچون ورودی استفاده شود، بهتر است از کف‌پوش بتن، کاشی‌های محکم و یا سنگ فرش استفاده شود. سنگ فرش‌ها تنوع زیادی دارند و از موارد محبوبند. آجر کفپوش نمونه دیگری برای استفاده در فضای بیرون ویلاست، عموما آجر فرش‌ها با رنگ قرمز، خاکستری تیره، زرد و قهوه‌ای مشاهده می‌شوند.
کاشی‌ها از دیگر موارد موجودند، بهتر است کاشی‌هایی که به عنوان کف‌پوش در حیاط ویلا استفاده می‌کنید صاف نباشند. با توجه به رطوبت و پربارانی شمال، با هر باران چنین کف‌پوش‌هایی خیس و لیز خواهند شد.
سنگ فرش بتنی از محکم‌ترین نمونه‌های موجود است، با توجه به برجستگی‌هایی که دارد برای استفاده در حیاط ویلا بی‌مثل است ضمن این‌که نفوذناپذیر تلقی می‌شود و آب و موارد این چنینی را پس می‌زند.
کف‌پوش مناسب فضای باز
صحبت پایانی
کف‌پوش بخشی از زیبایی ویلاست، فارغ از این که قرار است کف‌پوش را برای داخل ویلا و یا محیط بیرونی آن خریداری کنید سعی نمایید حتی‌الامکان بهترین کیفیت را انتخاب کنید و جنسی مرغوب تهیه نمایید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
نوشهر خرید ویلا
https://www.banianmaskan.net/Villa.aspx?ID=%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1_%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF_%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7
نوشهر خرید ویلا در این قسمت که با کد 2466 خدمت شما اعلام شده جزو ویلای شهرکی دوبلکس 2 خواب است که در مسیر نوشهر به سمت رویان در منطقه ونوش از روستاهای ساحلی جنگلی این شهرستان درون شهرک ویلایی با فاصله 600 متری تا دریا در خیابانی آسفالت شده با ویلاها و شهرک‌های بزرگ و لوکس واقع شده است.
نوشهر خرید ویلا در زمین متری و بنای 2 خواب دوبلکس در متراژ متر درون شهرک شناخته شده و برند ونوش اعمار شده که در این مجموعه تقریبا 4 هکتاری حدود 40 دستگاه ویلا ساخته شده و در حال ساخت وجود دارد و تعدادی قطعات زمین خالی نیز به صورت شمال جنوبی وجود دارد.
امکانات شهرک شامل سوییت نگهبانی، درب کنترل ریموت، خیابان عریض آسفالت شده، دسترسی آسان به دریا و مراکز خرید و شهر، وجود امتیازات و انشعابات برق، گاز و آب برای تک تک ویلاها و زمین‌های موجود در این مجموعه جنگلی را می‌شود نام برد.
مشخصات ظاهری و داخلی ویلا
سالن پذیرایی تمام مبله، آشپزخانه کامل، سرویس بهداشتی، در طبقه فلت و 2 خواب مستر و مبله با تخت و اسپیلت و تراس رو به جنگل، مبله کامل، حیاط‌سازی زیبا، نمای شمال جنوبی با سیمان و آجر، از ظواهر این ویلای فروشی مبله شده درون شهرک در نوشهر می‌باشد.
قیمت خرید برای این ویلا در حدود 545 میلیون از سوی مالک اعلام شده و با توجه به خرید نقدی و شرایط کوتاه مدت، می‌توان این ویلا را با قیمت 430 میلیون تومان به صورت مبله کامل خرید.
نکته؛ همان‌طور که می‌دانید با افزایش روز افزون قیمت‌های مصالح و افزایش دلار کسی حاظر به فروش مدت‌دار و چکی ویلا نیست و بیشتر فروشندگان ترجیح به فروش ویلا به صورت نقد دارند.
چرا نوشهر خرید ویلا را برمی‌گزینیم؛
نوشهر خرید ویلا همیشه از رونق و بازاری داغ بهره‌مند بوده، چرا که در تمامی پستی و بلندی‌های بازار مسکن، ما شاهد خرید و فروش ویلا در نوشهر و شهرهای مجاور نظیر، رویان، نمک‌آبرود، متل‌قو بوده و هستیم و علت اصلی را می‌توان در طبیعت بکر این مناطق، فاصله نزدیک دریا و جنگل، ساحل زیبا، مناطق برند، استراحت‌گاه‌ها و اقامت‌گاه‌های مختلف، فروش‌گاه‌ها و فست‌فودهای شناخته شده و برند دانست.
علاوه بر این‌ها خرید ویلا در مناطق برند و درجه یک شمال را به نام‌های نوشهر، متل‌قو، نمک‌آبرود، رامسر می‌توان شناخت. یکی دیگر از مسایلی که باعث می‌شود نوشهر خرید ویلا با نوسانات قیمت دلار و افزایش هزینه ساخت ویلا و در نهایت فروش ویلا همیشه در بورس باشد، نزدیکی و دسترسی آسان این شهرستان به جاده‌های متصل به پایتخت (تهران) می‌باشد و شما با هر سلیقه و توان خرید می‌توانید در نوشهر ویلا برای سرمایه‌گذاری و خرید داشته باشید.
البته خرید ویلا در نوشهر یا شهرهای دیگر مازندران به قول معروف پول دل است و خریداران و اکثر هموطنان دوست دارند ویلایی هر چند کوچک و نقلی در شمال داشته باشند، حتی اگر دلار و دیگر موارد باعث افزایش قیمت ویلا در شمال گردد.
صحبت پایانی مشاور؛
نوشهر خرید ویلا با شرایط فوق به عنوان ویلای فروشی جنگلی درون شهرک و دوبلکس، مناسب افرادی است که در جستجوی چنین ویلایی هستند و چنان‌چه توان خرید ویلا بین 500 تا 550 میلیون را دارند این گزینه هم ارزش بازدید و خرید را دارد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
ثبت ملک در سایت بانیان مسکن
https://www.banianmaskan.net/Post.aspx?ID=19
ثبت ملک به این معنی است که کاربران و عزیزانی که قصد فروش ملک خود را دارند از طریق سایت‌های فعال و در دسترس که اجازه ثبت ملک را به ایشان می‌دهند، اقدام کرده و مشخصات ملک را به همراه تصاویر جهت دیده شدن ثبت خواهند کرد که این روش یکی از موثرترین روش‌های سریع فروش ویلا در شمال خواهد بود.
البته این امر در خصوص خرید ویلا نیز برای کاربران قابل اجراست، به گونه‌ای که با درخواست ملک یا ویلا با قیمت و آیتم‌های مدنظر به سایت مربوطه مانند سایت بانیان مسکن تقاضای خود را ثبت و در خصوص آن مواردی از سوی مدیر یا مشاور مربوطه برای معرفی به ایشان ارسال خواهد شد.
چنان‌چه تمایل به ثبت ملک در فعال‌ترین سایت خرید و فروش ویلا، آپارتمان، زمین، املاک تجاری مسکونی، ساحلی و جنگلی در کشور و به‌خصوص شمال ایران دارید، می‌توانید با هماهنگی در قسمت ثبت ملک سایت مشاور املاک بانیان مسکن ملک‌های خود را با بهترین تبلیغات در سایت ثبت و به یاری حق هرچه زودتر برای فروش یا خرید ویلا و ملک مورد نظر خود اقدام نمائید.
برای ثبت ملک، زمین، ویلا، آپارتمان در بهترین و کارآمدترین و پربازدیدترین سایت املاک و مسکن با مجوز رسمی و شماره ثبت بانیان مسکن 0411473539 و کد رهگیری در شمال کشور با هماهنگی و تماس با قسمت ثبت ملک وارد سایت بانیان مسکن دات نت شوید.
سایت شرکت بانیان مسکن دارای مجوز رسمی و کدرهگیری در امور معاملاتی و خرید و فروش ویلا، زمین، معاوضه آپارتمان در شمال، تهران و کل کشور می‌تواند باشد، به فروشندگان و خریداران ملک و آپارتمان، ویلا پیشنهاد می‌شود ملک خود را در پربیننده‌ترین و به روزترین سایت مشاور املاک ایران با هزینه و مبلغ توافقی بین ثبت کنندگان املاک و مدیریت سایت بسته به محتوا و ویژه بودن آگهی و موارد دیگر ثبت تا فروشی رضایت‌بخش و در اسرع وقت و کمترین زمان داشته باشند.
بسیاری از املاک‌های خارج از کشور مانند سامرهوم نیز پیشنهاد ثبت ملک خود را در سایت قدر و پربازدید بانیان مسکن داشتند که متاسفانه به دلیل خصوصی بودن سایت شرکت بانیان مسکن در خدمات رسانی مختص ویلا و زمین و آپارتمان و ملک تجاری و املاک صنعتی و سوله و اجاره ویلا فقط و فقط در ایران و شهرهای شمالی ایران اعم از ویلا در نمک‌آبرود، متل‌قو، عباس‌آباد، ویلا در رامسر نوشهر چالوس و رویان تا بابلسر فعالیت می‌نماید.
شرکت بانیان مسکن با 30 سال تجربه به همراه شرکت عمران گستر شمال در امر خرید و فروش ویلا و ساخت و ساز ویلا و آپارتمان و محوطه‌سازی زیبا و بی‌همتا برای شهرک و ساخت شهرک‌های کوچک و بزرگ در شمال و همکاری و هماهنگی با تعاونی مسکن و فرهنگیان تهران، بانیان مسکن را جزو مشاور املاک‌های معتبر و سرشناس ایران و منطقه شمال گردانیده است.
شرکت بانیان مسکن با ثبت لوگو خاص خود و برند بانیان مسکن توانسته طبق نظر مشتریان و خریداران و فروشندگان و اعضائ سایت بانیان مسکن یکی از زیباترین و ویژه‌ترین لوگوهای مشاور املاک و مسکن را به خود اختصاص دهد.
بهترین و مطمئن‌ترین مشاور املاک در ایران در جهت خرید و فروش ویلا و آپارتمان و رهن و اجاره شبانه‌روزی و سالانه و معاوضه ملک و آپارتمان در تهران و کرج با ویلاهای لوکس و مدرن در شمال را می‌توانید با مشاورین املاک بانیان مسکن امن شمال در میان بگذارید تا در جهت خریدی با امنیت و رضایت‌مند مایه شادی و رفاه شما را فراهم کرده باشند.
هر آنچه از باغ ویلا و زمین و ملک و مسکن در داخل کشور و خارج از کشور برای ایرانیان مقیم خارج را می‌توان جستجو کنید و از گوگل بخواهید تا شما را به سایت جامع و فعال، بانیان مسکن هدایت کند.
آدرس سایت بانیان مسکن در گوگل و کروم و دیگر سایت‌های فعال و قدر جهانی در صفحه اول گوگل سایت بانیان مسکن دات نت با آدرس www.banianmaskan.net می‌باشد. برای جستجو در گوگل با هر کلمه کلیدی و خاص که مربوط به ویلا و مسکن و آپارتمان باشد سایت بانیان مسکن در صدر جدول و در صفحه اول گوگل جای دارد.
خریداران محترم برای املاک خارج از کشور و ملک‌های خارجی نیز می‌توانند در این سایت معروف و پربیننده ثبت ملک نمایند و سازه‌ها و ویلاهای خارج از کشور را برای نمایش و بازاریابی و تبلیغات و فروش سریع و آسان ملک خود را به معرض نمایش قرار دهند.
ایرانیان خارج از کشور بیشتر از کشورهایی چون ایالات متحده، انگلستان، آلمان، هلند، سوئد، امارات متحده عربی، روسیه، برای جستجو ویلا و املاک و آپارتمان و مشاوره با سایت بانیان مسکن که از دید آنها سایت قدرتمند و فعال املاک و مشاور املاک در ایران است، بازدید کننده فراوان دارد.
پیشنهاد ما به عزیزانی که در خارج از کشور و در کشورهای مذکور در جستجوی ملک و آپارتمان، ویلا (ساحلی، جنگلی) و مشاوره رایگان در این خصوص هستند، ثبت ملک در این سایت برتر جهانی املاک، بانیان مسکن و مشاهده تصاویر ملک و مشخصات و جزیئات کامل و دقیق است.
ارتباط مستقیم مالک و خریدار ، انتخاب درست و دقیق ، مشاوره رایگان و هدف‌مند، خریدی آسان و دقیق با امنیت بالا را در سایت معروف و برند جهانی بانیان مسکن جستجو و امتحان نمائید.
با تشکر از حامیان این سایت برتر ملک و املاک در داخل کشور و عزیزان خارج از کشور -- مدیریت سایت جامع مسکن و مشاور املاک “سید محمدعلی حسینی”
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.banianmaskan.net
فروش ویلا در رویان
https://www.banianmaskan.net/Villa.aspx?ID=%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D9%88%DB%8C%D9%84%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86
از این‌که می‌گوییم فروش ویلا در رویان، نه این‌که منظورمان فروش ویلا داخل شهر رویان است! نه، بلکه معرفی ویلای فروشی در اطراف شهر رویان که شامل روستاهای جذاب و توریستی نظیر، حسن‌آباد، هندومرز، سیاه‌رود، عزت، یکتاسرا، و ... خواهد بود و این مورد از ویلای فروشی رویان نیز در یکی از روستاهای نمونه این شهرستان می‌باشد.
بله دوستان همان‌طور که گفتیم فروش ویلا در رویان نامی است که برای این گزینه انتخاب کردیم و با فاصله 3 کیلومتری در غرب رویان و در محدوده این شهر با مسافتی در حدود 300 متر با دریا و چیزی در حدود 1 کیلومتر با جنگل فاصله دارد که در خیابانی آسفالت شده پهن، منشعب از جاده اصلی به سمت جنوب درون شهرکی نام آشنا در جوار ویلاهای لوکس و چند صدمیلیونی جا خوش کرده و برای فروش به صورت مبله کامل به شما معرفی می‌گردد.
مشخصات و نوع سبک و دیزاین ویلا
از مشخصات ویلا همین بس که ساختمانی دوبلکس که از اقسام سازه ویلا در شمال و دو طبقه با نمای آجری و سقفی شیب‌دار با شکستگی متعدد که زیبایی چهره ویلا را از تیپ‌های دیگر آن در شهرک متمایز کرده و با دو خواب و مبله کامل با جانمایی شمال جنوبی که از لحاظ نورگیری ویلا بسیار حایز اهمیت است، اعمار گردیده.
می‌توانید به صورت مجازی از طریق ویدیو زیر فایل فروش ویلا رویان را کاملا مورد بررسی قرار دهید.
متراژ زمین و بنای گزینه فروش ویلا رویان به شرح زیر می‌باشد.
همان‌طور که اشاره شد ویلا با سازه‌ای دوبلکس 2 خواب مستر که از نمونه‌های مشابه سرتر و در موقعیت بهتری قرار دارد با متراژ تقریبی 170 m² اجرا شده و در مورد مساحت زمین باید خاطر نشان شد که این مجموعه کوچک ویلایی در حومه رویان دارای زمین کلی به مساحت 1000 m² است که از این متراژ زمین به طور مساوی بین 3 ویلا در این مجموعه تقسیم شده و با احتساب مشاعات به هر ویلا چیزی حدود 333 m² زمین را مشاهده خواهیم کرد.
توجه:
وقتی وارد ویلا می‌شوید با سالن در روبه‌روی خود و آشپزخانه و یک سرویس بهداشتی در سمت راست خود را خواهید دید، البته سالن کاملا مبله شده با مبل، فرش، اسپیلت، شوفاژ و آشپزخانه نیز مجهز و نیاز به لوازمی ندارد، سپس با گذر از پله به طبقه اول این ویلای فروشی در رویان که با دو خواب مستر مجهز و مبله شده که به تراس بزرگ مرتبط هستند مواجه می‌شویم.
امکانات و امتیازات ویلا
مبله کامل بودن ویلا بدون نیاز به کوچک‌ترین لوازم ضروری زندگی، وجود کولر اسپیلت‌های نصب شده داخل ویلا به تعداد 3 عدد، وجود و نصب رادیاتور شوفاژ جهت سیستم گرمایشی ویلا، وجود و نصب کنتورهای ضروری برق و گاز و همچنین سند در دست اقدام، درب ریموت کنترلی، نزدیکی به دریا و شهر از مزایا و امکانات قابل توصیف فروش ویلا رویان می‌باشد.
عمر بنا؛
عمر این بنای ویلایی در حدود 5 سال ساخت است و از نقشه‌ای زیبا و کامل حکایت دارد که حس ویلا و آرامش در محیطی گرم را به شما منتقل خواهد کرد.
نوع سازه؛
نوع سازه ویلا که به صورت شمال جنوبی اعمار گردیده را می‌توان به ویلا دوبلکس جنگلی و در دو طبقه دانست که سالن‌ پذیرایی و آشپزخانه و سرویس در طبقه همکف و دو خواب مستر با تراس رو به کوه در طبقه بالایی یا اول ویلا قرار گرفته است.
قیمت فروش ویلا رویان
برای فروش این ویلا که قیمتی در حدود 520 میلیون تومان است و شامل ویلای جنگلی دوبلکس درون مجموعه‌ای خصوصی و سازه‌ای کامل و مبله شده در زمینی به متراژ که قیمت حداقل زمین متری 1 میلیون تومان می‌باشد و با احتساب متراژ بنا که در حدود متر است و در حال حاظر ساخت چنین ویلایی متری 2 میلیون تومان تمام خواهد شد و هم‌چنین ارزش مبله کامل ویلا با اسپیلت‌های نصب شده در حدود حداقل 50 میلیون تومان خواهد بود، قیمت اعلامی فروش برای این ویلا یک قیمت مناسب و زیر قیمت تلقی می‌شود.
آدرس ملک؛
برای مشاهده و بازدید ویلا اگر از سمت جاده هراز و مسیر آمل هستید کافی است به شهر رویان و 3 کیلومتر از رویان به سمت نوشهر حرکت کرده و با تغییر مسیر از اولین دوربرگردان به سمت راست و جنوب جاده در فرعی یکتاسرا وارد شوید، همین‌طور اگر از مسیر جاده چالوس به سمت رویان در حرکتید باید گفت که در کیلومتر 39 نوشهر به سمت رویان به این منطقه مورد نظر خواهید رسید.
پیشنهاد مشاور؛
در جستجوی خرید ویلایی به قیمت یا زیر قیمت هستید؟ و توان خرید ویلا تا 500 میلیون را دارید؟ خوب آیا به نظر شما این ویلا فروشی در رویان گزینه مناسبی نیست؟ پیشنهاد می‌کنم حتما جهت بازدید از این ویلا با ما هماهنگ کنید و از موقعیت و مشخصات و امکانات آن از نزدیک آشنا و برآورد داشته باشید، به طور حتم خواهید گفت قیمت 520 تومان برای خرید چنین ویلایی به صورت مبله کامل در رویان مناسب خواهد بود.
باز هم می‌گویم اگر قصد خرید ویلا 500 تا 550 میلیون تومان را در رویان دارید یکی از بهترین گزینه‌های موجود می‌تواند این مورد فروش ویلا در رویان باشد که توضیحات کامل آن را در بالا اشاره داشته‌ایم.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded