Profile cover photo
Profile photo
Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
WORLD ORCHESTRA OLSZTYN
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 17-18 listopada firma Inteligentny Budynek Polska – oficjalny dystrybutor rolet BUBENDORFF w Polsce wraz z partnerami: firmą Grako Design z Warszawy oraz MARIOT z Rzeszowa odwiedziła targi Equipbaie w Paryżu.

Te największe dla tej branży targi we Francji organizowane są co 2 lata,w tym roku wzięło w nich udział ponad 340 wystawców z sektora producentów okien, drzwi, rolet i ochrony słonecznej.

21000 odwiedzających mogło zobaczyć najnowsze technologiczne innowacje, uczestniczyć w rozmowach z ekspertami, znaleźć ciekawe rozwiązania i nawiązać nowe kontakty z liderami biznesu.

Firma BUBENDORFF zaprezentowała innowacyjne produkty, które będą dostępne w sprzedaży w przyszłym roku. Na stoisku pokazano bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest hybrydowy silnik do rolet, który w chwili otwierania lub zamykania rolety pobiera z sieci moc tylko 3 W, dodatkowo działa także w przypadku zaniku prądu (aż do 10 cykli). Roleta ID3 Hybrid będzie więc optymalnym rozwiązaniem m. in dla dużych obiektów, w którym wiele jednocześnie pracujących rolet mogłoby zbytnio obciążyć sieć.

W linii rolet solarnych także pokazano nowe rozwiązania: w rolecie ID3 Solar nowy panel solarny jest zintegrowany ze skrzynką rolety, która w standardzie wyposażona będzie w czujniki termiczne i słoneczne.

Bubendorfff zadbał także nowoczesny wygląd pilotów do rolet. W nowej linii pilotów dołożono funkcję dzięki której rolety będą działały samodzielnie, zgodnie z wcześniej zaprogramowanym schematem na podstawie danych z czujników temperatury i poziomu nasłonecznienia znajdujących się w skrzynce rolety.

A na koniec chyba najważniejsza informacja, jaką przywieźliśmy z targów: od przyszłego roku wszystkie rodzaje silników Bubendorff będą sprzedawane jako niezależne produkty. Możliwe będzie więc wymienienie starego silnika w używanej rolecie na nowy właśnie marki Bubendorff, na który będzie obowiązywała aż 7-o letnia gwarancja.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
20 października 2016 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego - Institute of Industrial Design otwarta została wystawa najlepiej zaprojektowanych produktów dostępnych na polskim rynku biorących udział w Konkurs Dobry Wzór 2016. W otwarciu wystawy wziął udział wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński.
Konkurs Dobry Wzór jest organizowany prze Instytut od 1993 roku, konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.
Wystawa Dobry Wzór to największa wystawa designu w Polsce.
Na wystawie zobaczymy 136 produktów - finalistów i laureatów konkursu, w tym rolety z funkcją żaluzji - ACTIV’HOME Bubendorff.
Wystawa będzie prezentowana do 1 grudnia 2016r,
od wtorku do niedzieli
w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego
ul. Świętojerska 5/7 w Warszawie.
wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!
Konkurs Dobry Wzór 2016
Konkurs Dobry Wzór 2016
photos.google.com
Add a comment...

Post has attachment
Łódź Design Festival to prawdziwy festiwal designu i sztuki, podczas którego prezentujemy Inteligentne Rolety Bubendorff, systemy Inteligentnego Domu, Niewidzialne Głośniki Amina, ekskluzywne meble Denon z firmy Aksonometria i wiele inspirujących ciekawostek w otoczeniu niezwykłej przestrzeni Inkubatora Sztuki.
Naszym gościem był Ambasador firmy Inteligentny Budynek Polska, wybitny siatkarz Paweł Zagumny, szef firmy Bubendorff p. Hans Jorg Hummel, dyrektor techniczny Michael Heinrich a także utalentowane siostry, które umilały nam czas piękną muzyką na żywo.
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i zapraszamy za rok, bo z całą pewnością pojawimy się w następnej edycji.
Add a comment...

Post has attachment
Wysokiej klasy, inteligentne rolety zewnętrzne Active'Home, to doskonała alternatywa dla żaluzji fasadowych, łamaczy światła, shutters i tym podobnych rozwiązań.
W odróżnieniu od nich doskonale izolują budynek zarówno zimą jak i latem, dzięki piórom wypełnionym pianką.
Są bardzo trwałe, ciche, odporne na wiatr, posiadają blokadę antywłamaniową i...nie zasłaniają widoku na świat!
7 LAT GWARANCJI BUBENDORFF.

JESIENNA PROMOCJA - RABAT 10%
https://inteligentne-rolety.pl/…/rolety-z-ruchomymi-lamela…/
Add a comment...

Post has attachment
BUBENDORFF prezentuje: jedyne na rynku, ALUMINIOWE ROLETY DO OGRODÓW ZIMOWYCH, ORANŻERII i dużych przeszkleń dachowych.
Zamontowanie tych niezwykłych rolet ROLAX może obniżyć latem temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 20°C , a zimą utrzyma izolację termiczną, zmniejszając koszty ogrzewania.
https://inteligentne-rolety.pl/…/rolety-do-ogrodow-zimowych/
Add a comment...

Post has attachment
Inteligentny Budynek Polska Sp z o.o. - CEDIA Member- Life Lived Best at Home
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded