Profile cover photo
Profile photo
Kento
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Kompleksowe doradztwo to nasza supermoc! Bohaterowie miasta Kento chętnie pomogą wybrać optymalne systemy reklamowe, a także udzielą informacji o ich parametrach technicznych. Zachęcamy do regularnych wizyt na  http://www.kento.pl – to także doskonały sposób na to, aby na bieżąco śledzić nasze wszystkie nowości!

Post has attachment
Outdoor wciąż na topie! Poznajcie nasze rozwiązania i atrakcyjne materiały reklamowe, które możemy przygotować dla klientów Twojej agencji! Doświadczony zespół z przyjemnością doradzi, jakie rozwiązania będą optymalne, a także pomoże dopilnować wszelkich terminów tak, aby całe zamówienie było gotowe na czas! Zapraszamy po dodatkowe informacje na http://www.kento.pl
Photo

Post has attachment
Daj się porwać wiośnie i zadbaj o sezonowe materiały reklamowe swoich Klientów! W naszej ofercie proponujemy szereg rozwiązań, dzięki którym Twoja agencja może o wiele sprawniej realizować zlecenia. Zobacz co przygotowaliśmy i wejdź na http://www.kento.pl/.
Photo

Post has attachment
Wiosenna lekkość bytu w mieście Kento! Wejdź na http://www.kento.pl/news/65 i skorzystaj z wyjątkowej promocji, którą przygotowaliśmy specjalnie, aby uczcić wiosnę. Tylko do 15.05 nasze ścianki wystawiennicze w atrakcyjnych cenach!
Photo

Post has attachment
Wraz z wiosną materiały reklamowe typu outdoor wracają do łask! Zapoznajcie się z szeroką gamą rozwiązań, które przygotowaliśmy w tym zakresie - http://www.kento.pl/groups/outdoor. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania!
Photo

Post has attachment
Profesjonalizm i szeroki wachlarz możliwości – te atuty idealnie określają współprace z naszym zespołem! Zachęcamy więc do zapoznania się z aktualną ofertą dla agencji reklamowych. Znajdziecie ją na naszej stronie internetowej - http://www.kento.pl/. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

Post has attachment
Sklep odzieżowy, restauracja lub wyjazdy eventowe – niezależnie od tego, w jakiej branży działa twój klient, warto zadbać o profesjonalną prezentację jego materiałów reklamowych! Zachęcamy do zapoznania się z uniwersalną ofertą, w której znajdziecie stojaki na ulotki - http://www.kento.pl/groups/stojaki_na_ulotki. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań w tym zakresie!

Post has attachment
Najpopularniejsze systemy wystawiennicze to rollupy! Znajdziecie je także w naszej ofercie. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań w tym zakresie, więc każda agencja chcąca złożyć u nas tego typu zamówienie znajdzie system odpowiadający jej oczekiwaniom! Zapraszamy po szczegóły na http://www.kento.pl/groups/systemy_rolowane
Photo

Post has attachment
Dbamy o komfort naszych Partnerów biznesowych! To sprawia, że dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca układała się jak najlepiej. Na naszej stronie możecie zapoznać się z warunkami programu partnerskiego - http://www.kento.pl/strony/program_partnerski. Dodatkowe rabaty i pomoc  przy realizacji projektów to tylko niektóre z jego zalet!

Post has attachment
Event, spotkanie promocyjne, targi? Wspólnie sprawimy, aby Klient Twojej agencji reklamowej prezentował się na nich wyjątkowo! Oferujemy wykonanie profesjonalnych materiałów wystawienniczych i pełne wsparcie w obrębie obsługi graficznej projektów. Na naszej stronie poznacie wszystkie zalety współpracy - http://www.kento.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded