Profile cover photo
Profile photo
Janina Daily
50 followers -
Janiny słuszne opinie na temat wszystkiego. I obrazki.
Janiny słuszne opinie na temat wszystkiego. I obrazki.

50 followers
About
Posts

Post has attachment
Pierwszy dzień w pracy po powrocie z Islandii, więc siedzę w biurze i płaczę. Niemniej gdzieś pomiędzy jedną fontanną łez, a drugą, udało mi się udzielić Wam porady jak rozpoznać wieloryba, opowiedzieć przezabawny żart o średniej i pokazać trochę mniej zabawny wodospad. Wreszcie dowiecie się również, co na Islandii ma kształt rozkładu normalnego.

To wszystko poczytacie i pooglądacie tu: http://janinadaily.com/islandia-jest-zabawna-a-wodospady-n…/
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj na stronie możecie sprawdzić, co osiągnęliście w życiu i ile grosików udało mi się odzyskać od pań z okolicznych spożywczaków.

To wszystko tu: http://janinadaily.com/a-ty-co-osiagnales-w-zyciu
Add a comment...

Post has attachment
Przychodzę dziś do Was jeden dzień spóźniona, albowiem postanowiłam rozwinąć kolejny ze swoich licznych talentów, tj. zostać grafikiem komputerowym. Efekty możecie podziwiać już na stronie, a przy okazji poczytać o dramatycznych skutkach życiowych końca roku akademickiego.

To wszystko tu: http://janinadaily.com/w-poszukiwaniu-straconego-tematu/
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętacie moich bohaterskich studentów, którzy w ramach wolontariatu w krajach trzeciego świata, wybierali się do Polski poganiać lamy i ujeżdżać niedźwiedzie polarne? Tak, tak, to już niedługo, już są praktycznie spakowani i gotowi do drogi, jak tylko znajdą odpowiedź na kluczowe pytanie o polską kulturę, to jest: dlaczego właściwie w Polsce jemy surowe, martwe zwierzęta, co nas nikt nigdy nie nauczył gotować?!

O tym wszystkim tu: http://janinadaily.com/jak-zwierzeta-rzecz-o-egzaminach-i-…/
Add a comment...

Post has attachment
Słyszycie, że coś tyka? To zegar biologiczny!!! Dziś na stronie o tym, dlaczego jestem świetnym materiałem na pracownika i jeszcze lepszym na matkę. No i jeszcze o tym, dlaczego nie warto mieć w domu stojaka na serwetki.

O tym wszystkim tu: http://janinadaily.com/zemsta-zegara-rowniez-biologicznego
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkie wybory w Polsce to zawsze radość, bo każdorazowo wyglądają tak samo - 50% ludzi uprawnionych do głosowania nie głosuje, pozostali głosują, a na końcu wszyscy są niezadowoleni. Zupełnie inaczej niż Irlandczycy.

O polskich i irlandzkich wyborach tu: http://janinadaily.com/czlowiek-irlandczyk-popiera-czlowie…/
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj na stronie o świecącym panu Jezusie, irlandzkim Lechu Wałęsie i mojej pierwszej propozycji łapówki. Nic tylko czytać!

Czytać tu: http://janinadaily.com/moja-pierwsza-lapowka-moj-nigdy-nie…/
Add a comment...

Post has attachment
Dziś zapraszam na Wielkanoc do siebie - mam zdjęcia mopsów przebranych za zające i odpowiedź na jedno z pytań kluczowych dla wielu Polaków na emigracji, tj. ile to jest 10 piw po 1.5euro każde? Ponadto rysuję też pisankę, która rozmawia z pisklakiem, no bo dlaczego nie.

O tym wszystkim tu: http://janinadaily.com/mopsy-zajace-i-tanie-piwo-wielkanoc…/
Add a comment...

Post has attachment
Lubię pracę nauczyciela z dwóch powodów: po pierwsze dlatego, że polega na mówieniu wszystkim, że wszystko robią źle. Po drugie dlatego, że daje jedyną w swoim rodzaju możliwość bycia dla swoich studentów życiowym drogowskazem i encyklopedią codzienności. Niezastąpionym źródłem wiedzy o świecie, jak również - w moim przypadku - o martwych owcach.
Add a comment...

Post has attachment
Dziś wstęp krótki, bo jestem zajęta zalewaniem się łzami i nienawidzeniem swojego życia. Tak jest, byłam w polskim urzędzie. A w tym urzędzie była taka pani, która postanowiła za jednym zamachem obalić i Hemingwaya, i Pana Prezydenta.

O czym przeczytacie tu: http://janinadaily.com/porzuccie-wszelka-nadzieje-czlowiek…/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded