Profile cover photo
Profile photo
Diabetica sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Aktywne uczestnictwo w wielu konferencjach, szkoleniach i targach branży produkcji sprzętu medycznego, pozwala nam być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i najnowocześniejszymi technikami badania dna oka. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować optymalne rozwiązania w tym zakresie: http://www.funduskamera.pl/konferencje/.
Photo

Post has attachment
Tylko 3 minuty trwa pomiar wskaźnika kostka-ramię. W tym krótkim czasie lekarz lub pielęgniarka mogą pomóc pacjentowi w diagnozowaniu choroby tętnic obwodowych. Wszystko to dzięki przenośnemu i kompaktowemu sprzętowi, jakim jest MESI ABPI. Chcecie dowiedzieć się więcej? http://www.mesi-abpi.pl/.
Photo

Post has attachment
Dlaczego warto zdecydować się na pomiar ABI, nawet jeśli czujemy się zdrowi? Może się zdarzyć, że chory nie czuje objawów, a mimo to cierpi na PAD. Objawy pojawiają się dopiero, gdy zwężenie tętnicy przekracza 70% światła naczynia krwionośnego. Skalę wskaźnika kostka-ramię znajdziecie na http://www.mesi-abpi.pl/pad.

Post has attachment
Zmagasz się z bolesnym uciskiem w łydkach lub udach? To znak, że trzeba sprawdzić wskaźnik kostka-ramię. Może bowiem zajść ryzyko, że rozwinie się u Ciebie choroba tętnic obwodowych. Jej diagnostyka prowadzona jest w gabinetach lekarskich za pomocą urządzenia MESI APBI, dzięki czemu badanie, mimo że wykonywane szybko, jest bardzo precyzyjne. Poznaj MESI ABPI na http://www.mesi-abpi.pl/fakty .

Post has attachment
Prawidłowa wartość wskaźnika kostka-ramię (ABI) to 0,9-1,15. Wszystkie wartości znajdujące się poniżej dolnej granicy, świadczą o obecności zwężeń w tętnicach. Z kolei wyniki powyżej granicy górnej przemawiają za nieprawidłową sztywnością naczyń – ta dolegliwość występuje na przykład u osób chorych na cukrzycę. Lekarze, wskaźnik ABI mogą w szybki sposób mierzyć za pomocą urządzenia MESI ABPI: http://www.mesi-abpi.pl/.
Photo

Post has attachment
Jedną z niekwestionowanych zalet urządzenia ABPI jest jego niezwykle wygodny kształt, a także bardzo wytrzymały akumulator. Dzięki temu sprzęt można łatwo przenosić i wykonywać pomiary w różnych gabinetach. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia do pomiaru wskaźnika kostka-ramię? Zapraszamy na http://www.mesi-abpi.pl/ .

Post has attachment
Szanowni Państwo! Przypominamy, iż siedziba naszej firmy mieści się w Nysie, przy ulicy Bohaterów Warszawy 27. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy wszelkie niezbędne do kontaktu dane teleadresowe. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego: http://www.funduskamera.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Diagnostyka choroby tętnic obwodowych polega na stwierdzeniu zaburzeń krążenia tętniczego w obrębie kończyny. Można to sprawdzić dzięki urządzeniu MESI ABPI, które zmierzy wskaźnik kostka-ramię. Tego typu profesjonalną aparaturę znajdziecie na http://www.mesi-abpi.pl/fakty. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.
Photo

Post has attachment
Zastanawiacie się gdzie najlepiej kupić urządzenie ABPI? Wypełnijcie formularz dostępny na http://www.mesi-abpi.pl/gdzie-kupic, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Udzielimy Wam niezbędnych informacji na temat naszej aparatury, a także dołożymy wszelkich starań, aby proces zakupowy przebiegł jak najwygodniej dla Was.
Photo

Post has attachment
ABPI – aparatura do pomiaru wskaźnika kostka-ramię jest niezwykle łatwa w użytkowaniu. Wystarczy założyć mankiety na górne i dolne kończyny, nacisnąć przycisk startu i odczytać wynik. Lekarzy zainteresowanych zakupem do swojego gabinetu tego niezwykle funkcjonalnego urządzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.mesi-abpi.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded