Profile cover photo
Profile photo
Diabetica sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne funduskamery Smartscope PRO, które wykorzystywane są do wykorzystania profesjonalnych zdjęć dna oka bez rozszerzania źrenicy. Urządzenie to jest stosowane podczas badań przesiewowych jaskry, ROP u niemowląt i badań retinopatii cukrzycowej. Zapraszamy na http://www.funduskamera.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie: http://www.funduskamera.pl/referencje/ znajdą Państwo opinie wybitnych ekspertów z dziedziny okulistyki, którzy na co dzień korzystają z naszej innowacyjnej Funduskamery Smartscope PRO. Wszyscy oni zgodnie zauważają jej niepodważalne zalety i łatwość użytkowania. Zachęcamy do lektury!

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Funduskamera Smartscope PRO to wyjątkowe i innowacyjne urządzenie przenośne, które sprawdzi się w każdej placówce medycznej,, Pozwala na szybkie i bezbolesne wykonywanie badania dna oka. Posiada funkcję przenoszenia i zapisywania zdjęć do komputera przez Wi-Fi. www.funduskamera.pl/kontakt/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy nowoczesny sprzęt medyczny Optomed, oprogramowanie do gabinetów okulistycznych Optomed Workstation i funduskamery Smartscope PRO. Umożliwiają one wykonanie zdjęć dna oka bez rozszerzania źrenicy przy badaniu przesiewowym jaskry i ROP u niemowląt. http://www.funduskamera.pl/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne rozwiązania zastosowane w Kamerze Smartscope PRO firmy Optomed umożliwiają wykonanie badania dna oka metodą non – mydratic, jak i przedniego odcinka oka. Dzięki urządzeniom Optomed mogą Państwo przeprowadzić również badania przesiewowe retinopatii cukrzycowej i jaskry: http://www.funduskamera.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Diabetica Sp. z o. o. oferująca nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiające profesjonalne i dokładnie badania dna oka – zlokalizowana jest w Nysie, przy ulicy Bohaterów Warszawy 27. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania z zakresu naszej oferty: http://www.funduskamera.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest i jak objawia się choroba tętnic obwodowych (PAD)? To zaburzenie krążenia w kończynach dolnych, czyli ograniczenie przepływu w nich krwi bogatej w tlen. Chociaż z reguły schorzenie dotyczy nóg, może także wiązać się z tętnicami w innych częściach ciała. Warto regularnie badać się w tym zakresie przy pomocy urządzenia http://www.mesi-abpi.pl/fakty.
Add a comment...

Post has attachment
Wskaźnik kostka-ramię pozwala nam określić stan tętnic. Wynik wyświetla się tak szybko, że w razie gdyby u pacjenta był on poniżej normy, możliwa jest szybka reakcja i zaplanowanie działań, które pomogą uniknąć lub zminimalizować objawy choroby PAD. Zachęcamy do odwiedzenia http://www.mesi-abpi.pl/blog/10-czym-charakteryzuje-sie-choroba-tetnic-obwodowych i dowiedzenia się więcej na temat oferowanego przez nas urządzenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MESI ABPI nie sprawi Ci żadnego problemu z użytkowaniem! Zasada jest prosta - 3 mankiety zakłada się na ramię oraz kostki pacjenta znajdującego się w pozycji leżącej. Żółty mankiet na lewą kostkę, zielony na prawą, a czerwony na ramię. Co później? Wystarczy nacisnąć przycisk i odczytać wynik! Masz więcej pytań technicznych? Skontaktuj się z nami http://www.mesi-abpi.pl/abpi.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza profesjonalna aparatura pomoże Ci precyzyjnie mierzyć wskaźnik kostka-ramię. Zaoferuj swoim pacjentom najwyższy poziom diagnostyki dzięki http://www.mesi-abpi.pl/. Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded