Profile cover photo
Profile photo
Adminion. Zarządzanie i administracja nieruchomości.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Naszą specjalnością jest fachowe doradztwo rynku nieruchomości. Doradzamy w bardzo różnych kwestiach. Oferujemy pomoc w zakresie m.in. sporządzania budżetów nieruchomości, optymalizacji przychodów z nieruchomości, czy analizy zgodności użytkowania nieruchomości z zawartymi umowami najmu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług - https://adminion.pl/doradztwo-w-nieruchomosciach-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nieruchomość ma przynosić dochody, warto pomyśleć nad profesjonalną komercjalizacją budynku. Do tego celu należy opracować odpowiednią koncepcję wynajmu, która okaże się efektywna. Należy podjąć niezbędne działania marketingowe, które przyciągną potencjalnych najemców. Nasza firma oferuje usługi komercjalizacji nieruchomości - https://adminion.pl/komercjalizacja-nieruchomosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieruchomość, która jest współwłasnością wielu osób, może być źródłem wielu problemów. Z powodu rozbieżnych celów i ciągłych konfliktów trudno o odpowiednie i skuteczne zarządzanie budynkiem. Wyjściem z tej sytuacji jest zniesienie współwłasności. Oferujemy usługi znoszenia współwłasności na drodze sądowej i umownej. Zapraszamy - https://adminion.pl/znoszenie-wspolwlasnosci-nieruchomosci/.
Add a comment...

Post has attachment
Bieżące monitorowanie zużycia ciepła i wody w budynku pozwala na wykrycie anomalii będących skutkiem awarii lub niewłaściwej eksploatacji. Oferujemy Państwu drobiazgowy i kompleksowy monitoring zużycia mediów. Poprzez nasze działania na pewno uda się Państwu uzyskać najlepsze efekty i obniżyć koszty. Zachęcamy do współpracy - https://adminion.pl/monitorowanie-zuzycia-mediow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli masz wątpliwości, czy zarządca nieruchomości rzetelnie wypełnia swoje obowiązki, warto wykonać audyt nieruchomości. W jego skład może wchodzić: audyt techniczny nieruchomości, audyt formalno-prawny, audyt finansowo-księgowy. Audyt przeprowadza zespół profesjonalistów złożony z zarządcy nieruchomości, księgowej oraz osób posiadających uprawnienia budowlane i instalacyjne odpowiednich specjalności. Zachęcamy do współpracy - https://adminion.pl/audyt-nieruchomosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zgodnie z prawem właściciel nieruchomości ma obowiązek przeprowadzania okresowych kontroli stanu technicznego. Powinien pamiętać o przeglądach instalacji gazowej i przewodów kominowych. Nasza firma oferuje usługi obsługi technicznej budynków. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem Książki Obiektu Budowlanego, wykonywaniem okresowych przeglądów technicznych oraz nadzorowaniem prac remontowo-modernizacyjnych - https://adminion.pl/obsluga-techniczna-nieruchomosci-3/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Optymalizacja stanu technicznego nieruchomości i bezpieczeństwo funkcjonowania nieruchomości są niezwykle istotne. Jednakże kosztowny remont czy modernizacja nie w każdym przypadku są ekonomicznie uzasadnione. Bierzemy pod uwagę uwarunkowania prawno-ekonomiczne i pomagamy przy pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - https://adminion.pl/optymalizacja-funkcjonowania-nieruchomosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekologia jest dla na bardzo ważna. Zarządzając nieruchomościami, również możemy przyczynić się do dbania o środowisko. Przykładowo w czasie remontów instalacji elektrycznych na terenie zarządzanych przez nas nieruchomości sugerujemy zastosowanie rozwiązań, dzięki którym można ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem - https://adminion.pl/ekologiczny-zarzadca-nieruchomosci/.
Add a comment...

Post has attachment
Nieruchomość mieszkaniowa czasem wymaga dokonania generalnego remontu. W tym celu konieczne jest całkowite opróżnienie budynku z mieszkańców. Polskie prawo nakłada na właścicieli nieruchomości mieszkaniowych wiele ograniczeń w zakresie wypowiadania umów najmu. Pomagamy właścicielom nieruchomości, oferując usługę relokacji najemców. Relokację przeprowadzamy z poszanowaniem prawa, ludzkiej godności oraz wizerunku właściciela nieruchomości. Polecamy nasze usługi - https://adminion.pl/relokacja-najemcow/.
Add a comment...

Post has attachment
Uiszczanie opłat w terminie jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Dlatego obowiązkiem zarządcy nieruchomości jest dbanie o finansowe bezpieczeństwo budynku i wystosowanie wezwania do zapłaty. Jeśli zaległość powstała przypadkiem, należy ją jak najszybciej uregulować. Jeśli mamy większe trudności finansowe, warto poinformować o tym zarządcę i wyjaśnić przyczyny zaległości. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w naszym poradniku, zapraszamy do lektury - https://adminion.pl/otrzymalem-wezwanie-zaplaty/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded