Profile cover photo
Profile photo
تجهیزات آزمایشگاهی بایرمن
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
#نگهداری_از_تجهیزات_آزمایشگاهی یکی از مهمترین مواردی است که در آزمایشگاه های مختلف باید به آن توجه شود زیرا اصولا برای #خرید_تجهیزات_آزمایشگاهی مختلف هزینه های زیادی پرداخت می شود و اگر به درستی از این تجهیزات استفاده و نگهداری نشود می تواند کارفرما را با هزینه های زیاد تعمیرات و سرویس دهی مجدد مواجه نماید. از این جهت روشهای درست استفاده از این گونه تجهیزات , روش های نگهداری و مواردی که می تواند به این تجهیزات آسیب برساند باید به پرسنل و کارکنان آزمایشگاه آموزش داده شود. بدین ترتیب می توان شرایط را به گونه ای تغییر داد که تجهیزات آزمایشگاهی در بهترین شرایط نگهداری و استفاده شود به این ترتیب کارایی و مدت زمان استفاده از این وسایل و تجهیزات افزایش پیدا می کند.
#سکوبندی_آزمایشگاه
#میزبندی_آزمایشگاه
#کابینت_بندی_آزمایشگاه
#شرکت_بایرمن
#رستا_فرایند_سپنتا
#هود_آزمایشگاهی
#هود_شیمیایی
Add a comment...

Post has attachment
در طراحی مراکز آزمایشگاهی و درمانی باید به تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی آزمایشگاه دقت بسیار زیادی داشته باشیم.
رنگ ها همیشه از مهمترین عناصر و المان هایی هستند که در طراحی فضای داخلی و خارجی استفاده می شوند.
رنگ بازتاب نور است و می تواند به اشکال مختلفی دیده شود رنگ از گذشته از مهمترین عناصر مورد علاقه انسان ها بوده است و افراد گرایش های مختلف و متفاوتی نسبت به رنگ ها دارند.
#شرکت_بایرمن #سکوبندی_آزمایشگاه #میزبندی_آزمایشگاه #کابینت_بندی_آزمایشگاه #شیرآلات_آزمایشگاه #شرکت_بایرمن
Add a comment...

Post has attachment
بررسی #ویژگی_های_آزمایشگاه ایمن و استاندارد و رعایت کلیه نکات ایمنی در یک آزمایشگاه در جهت حفاظت سلامت و ایمنی پرسنل و کاربرانی که از آزمایشگاه استفاده می کنند به ویژه در آزمایشگاه هایی که در مدارس راه اندازی می شود اهمیت ویژه ای دارد. یکی از مکان های مهم در هر مدرسه و دانشگاه , آزمایشگاه ها می باشند. آزمایشگاه محلی برای انجام آزمایش های مختلف است و بسته به نوع آزمایشگاه فعالیت های متفاوتی در آن می توان انجام داد برای مثال فعالیت های مرتبط با آزمایشگاه شیمی با فعالیت های انجام شده در آزمایشگاه فیزیک متفاوت است و از این رو به تجهیزات و وسایل و روش های ایمنی متفاوتی نیاز دارد. اما تعدادی از مسائل وجود دارد که در هر #آزمایشگاه صرف نظر از نوع آن برای رعایت نکات ایمنی باید انجام شود.
#سکوبندی_آزمایشگاه
#میزبندی_آزمایشگاه
#شرکت_بایرمن
Add a comment...

Post has attachment
توجه به شیوه های طراحی معماری آزمایشگاه می تواند از بروز مشکلات بالقوه بعدی در حوزه فضا و تاسیسات آزمایشگاه پیشگیری نماید. طراحی آزمایشگاه باید به صورت استاندارد و اپتیمال انجام شده و نیاز به ترکیب دقیق عناصر فراوان و متنوعی دارد. مهمترین رکن در آغاز فرایند راه اندازی آزمایشگاه , سیستم مدیریت کیفیت است. راه اندازی یک آزمایشگاه یعنی به وجود آوردن فضای مناسبی برای انجام پژوهش ها و فعالیت های علمی , تحقیقاتی و عملی که می تواند کلیه نیازهای پژوهشگران را تامین نموده و محل مناسبی برای کار آنها فراهم نماید. کلیه دانشمندان , کارکنان , دانشجویان , دانش آموزان و فارغ التحصیلان علاقه مند به زمینه های مختلف علوم و تحقیقات اعم از علوم زیستی , پزشکی و دارویی, فیزیک , شیمی و … می توانند از چنین فضاهایی برای پیشبرد اهداف علمی خود استفاده نمایند و تجهیزات آزمایشگاهی را در این راه مورد استفاده قرار دهند.
#معماری_آزمایشگاه
#تجهیزات_آزمایشگاه
#سکوبندی_آزمایشگاه
#هود_آزمایشگاهی
Add a comment...

Post has attachment
بررسی ویژگی های آزمایشگاه ایمن و استاندارد و رعایت کلیه نکات ایمنی در یک آزمایشگاه در جهت حفاظت سلامت و ایمنی پرسنل و کاربرانی که از آزمایشگاه استفاده می کنند به ویژه در آزمایشگاه هایی که در مدارس راه اندازی می شود اهمیت ویژه ای دارد. یکی از مکان های مهم در هر مدرسه و دانشگاه , آزمایشگاه ها می باشند.
#آزمایشگاه
#تجهیزات_آزمایشگاهی
#سکوبندی_آزمایشگاه
#میزبندی_آزمایشگاه
Add a comment...

Post has attachment
#دوش_و_چشم_شوی_اضطراری شامل دوش ها و چشم شوی های ایمنی می باشد. زمانی که مواد شیمیایی به داخل چشم فرد پاشیده می شود و یا مستقیما با اعضای بدن فرد تماس پیدا نماید اولین اقدامی که باید انجام شود این است که با استفاده از آب فراوان و #دوش_و_چشم_شوی_اضطراری به رقیق سازی و شستشوی مواد شیمیایی از روی بدن بپردازیم.
#دوش_و_چشم_شوی_اضطراری #شیر_آلات_آزمایشگاهی #تجهیزات_آزمایشگاهی #سینک_آزمایشگاهی #هود_آزمایشگاهی
Add a comment...

Post has attachment
بدنه #کمد_نگهداری_مواد_شیمیایی سیستم آزمایشگاهی بایرمن از دو جنس ساخته می شود:

#کمد_نگهداری مواد شیمیایی با بدنه MDF
کمد نگهداری مواد شیمیایی با بدنه فولادی

از این کمدها برای نگهداری مواد شیمیایی مختلف اعم از اسیدها , بازها, مواد فرّار و سایر مواد استفاده می شود زیرا قرار گرفتن این مواد در محیط و فضای آزمایشگاه ممکن است باعث بروز واکنش های مختلف و ایجاد خسارت گردد.
Add a comment...

Post has attachment
#کمد_ضد_اشتعال مناسب برای نگهداری مواد اشتعال زا در شرکت Düperthal آلمان با مقاومت 30 و 90 دقیقه در ابعاد 60، 90 و 120 سانتیمتری ارائه می شود. ابعاد متفاوت کمدهای نگهدارنده قادر به نگهداری از میزان مشخصی از مواد می باشند. برای مثال کمد نگهداری در ابعاد 60 می تواند 60 لیتر مواد شیمیایی مختلف را در خود نگهداری نماید.
#تجهیزات_آزمایشگاهی
#بایرمن
#رستافرایندسپنتا
Add a comment...

Post has attachment
#راه_اندازی_آزمایشگاه نیاز به تخصص, صرف هزینه و داشتن شرایط لازم برای اخذ مجوزهای لازم می باشد. همچنین #آزمایشگاه های مختلف کاربری های متفاوتی دارند و نیازها و #تجهیزات_آزمایشگاهی مورد نیاز در هر کدام با دیگری متفاوت است.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded