Profile cover photo
Profile photo
Kamaz Polska
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy pamiętają Państwo samochody marki GAZ? Teraz słynne Gazele wracają po latach na rynek! Połączenie jakości Kamaza i szybkości Gazeli, dają w efekcie funkcjonalne, uniwersalne i wygodne samochody. Oferujemy Państwu model NEXT z napędem 4 x 2, Gazelę Biznes 4 x 4 oraz Gazelę NEXT w wersji furgon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą: http://kamazpolska.pl/gazela/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marka Kamaz – to nie tylko niezawodne i specjalistyczne samochody, jakość i gwarancja bezpieczeństwa. To również profesjonalne usługi serwisowe, bezpłatne holowanie do najbliższego punktu naprawczego oraz serwis lotny, czyli punkty, gdzie dokonają Państwo przeglądu bez konieczności odwiedzania serwisu ogólnego. Naszym Klientom zapewniamy usługi najwyższej jakości! Mapa serwisów marki Kamaz znajduje się na stronie: http://kamazpolska.pl/serwis/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli interesują Państwa najnowsze wydarzenia związane z rynkiem motoryzacyjnym, zapraszamy do śledzenia naszej strony. W zakładce „aktualności” przedstawiamy Państwu na bieżąco informacje na temat naszych najnowszych propozycji, wydarzeń związanym z marką Kamaz oraz inne ciekawe artykuły. Zapraszamy do lektury: http://kamazpolska.pl/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie udostępniliśmy Państwu katalog w formacie PDF. Zapraszamy do pobrania pliku i zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą tam Państwo szeroki wybór oferowanych przez nas samochodów różnego typu, wraz z parametrami technicznymi. Samochody specjalne, pługopiaskarki czy samochody ciężarowe najwyższej klasy – te i inne modele samochodów marki Kamaz znajdą Państwo w naszym katalogu: http://kamazpolska.pl/katalog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne technologie zastosowane w naszych samochodach spełniają najsurowsze europejskie standardy. Części pochodzą od znanych europejskich producentów, dzięki czemu nasze samochody są tak wytrzymałe i mogą być użytkowane przez wiele lat. Samochody marki Kamaz, to gwarancja bezpieczeństwa! Zapraszamy do zapoznania się ze standardami naszej firmy: http://kamazpolska.pl/efektywnosc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze samochody specjalne zostały zaprojektowane z myślą o firmach budowlanych, transportowych oraz o wojsku. Przetestowane w ekstremalnych warunkach i przeznaczone do poruszania się w najtrudniejszym terenie, idealnie odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegóły dotyczące oferowanych przez nas samochodów specjalnych: http://kamazpolska.pl/modele/specjalne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Samochód wywrotka przydaje się nie tylko właścicielom firm budowlanych, ale również osobom prywatnym. Z naszej oferty korzystają Klienci z różnych branż i zawodów. Wywrotki Kamaz, to połączenie funkcjonalności i solidności. Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie dwa typy wywrotek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi samochodami na stronie: http://kamazpolska.pl/modele/wywrotki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Samochody do zadań specjalnych muszą spełniać wysokie wymagania. Niezawodność i wytrzymałość, to tylko niektóre z nich. Nasze samochody bez problemu poruszają się po trudnych terenie i są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, między innymi pompy, autopompy, działka i linie natarcia. Właśnie dlatego naszych samochodów od lat używa Straż Pożarna w Polsce. Oferta samochodów do zadań specjalnych marki Kamaz znajduje się na stronie: http://kamazpolska.pl/modele/strazackie/.
Photo
Add a comment...

KAMAZ to również doskonale rozwinięta sieć serwisów samochodowych. Gwarantujemy, że do najbliższego punktu nigdy nie będą mieli Państwo więcej, niż 100 km. Dodatkowo klienci naszej firmy mogą liczyć na bezpłatne holowanie pojazdu. Zapraszamy: http://kamazpolska.pl/serwis/.
Add a comment...

Post has attachment
Czy zapoznali się już Państwo z samochodami KAMAZ w wariancie Gazela? Jeżeli nie, to zachęcamy do nadrobienia zaległości: http://kamazpolska.pl/gazela/. Jesteśmy znanym i cenionym w branży dostawcą samochodów dostawczych. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded