Profile cover photo
Profile photo
Meblo-Komfort. Pracownia tapicerska. Renowacja i skup antyków
About
Posts

Post has attachment
Renowacja tapicerki to tylko jedna spośród licznych usług, które oferuje nasza firma klientom. Nasza firma podejmuje się także pełnej renowacji stolarskiej oraz obszywania kierownic tapicerką. Wyplatanie mebli ratanowych również nie jest dla nas problemem! Zapraszamy na: http://renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szeroki wachlarz usług – tym może pochwalić się Meblo-Komfort. Radzimy sobie z każdym wyzwaniem, dbając tak samo o meble nowoczesne, jak i zabytkowe. Znamy się na każdym materiale, co pozwala nam na podejmowanie się nawet najtrudniejszych zleceń: http://renowacjameblibytom.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zlecenia naszych klientów realizujemy nie tylko solidnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, ale również szybko – doskonale wiemy, że tapicerka to częstokroć element użytkowy mebli, których właściciele nie mogą się bez nich obejść! Dlatego działamy sprawnie i terminowo. Więcej na: http://renowacjameblibytom.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meblo-Komfort to pracownia tapicerska z dużym stażem. Właśnie dlatego możemy zapewnić naszych klientów, że poradzimy sobie z każdym zleceniem – nieważne czy chodzi o tapicerkę zabytkowej sofy, czy samochodowe skóry, wykonamy każdą pracę: http://renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skóra to materiał, o który należy dbać ze szczególną ostrożnością – bardzo łatwo zniszczyć ją przez nieuwagę, gdyż rysy mogą pozostawić na niej nawet metalowe części ubrań. Renowacja skóry należy do zadań naszej firmy – można wierzyć w nasze możliwości, gdyż posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie nadawania meblom drugiej młodości: http://www.renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obszyta kierownica to doskonały sposób na upiększenie auta, ale również zapewnienie dłoniom lepszej stabilności na „kółku”. Odpowiedni materiał zapewnia również to, że uszkodzone obicie kierownicy nie będzie widoczne, co posiada jednoznaczne plusy. Podobną usługę zrealizować można w naszej firmie: http://www.renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tapicerka – szczególnie na meblach zabytkowych – to problem dla wielu gospodarstw domowych. Jeśli jest uszkodzona (czy to mechanicznie, czy w skutek starości), ciężko jest odpowiednio zadbać o jej czystość czy wygląd. Na szczęście nasza firma podejmuje się usług renowacyjnych. Zajmiemy się każdym meblem, o czym przeczytać można pod adresem: http://www.renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Antyki to przedmioty o dużej wartości, z którymi nigdy nie chcemy się rozstać – nawet, jeśli nie wyglądają już tak pięknie, jak kiedyś. W takich przypadkach warto skorzystać z usług naszej firmy: zajmiemy się profesjonalną renowacją nawet najcenniejszego przedmiotu, dbając o to, by odnowić go i przywrócić mu dawny wygląd: http://www.renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świetnie radzimy sobie także ze wszystkimi usługami stolarskimi – woskowanie, lakierowanie, fornirowanie czy politurowanie nie mają dla nas tajemnic. Wiemy również w jaki sposób uzupełniać braki i ubytki w strukturze drewna, o czym piszemy na stronie: http://renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meble ratanowe to niezwykle popularny rodzaj mebli ogrodowych, które świetnie nadają się do stosowania także we wnętrzu mieszkania. Zajmujemy się ich wyplataniem, realizując projekty według oczekiwań naszych klientów! Po więcej szczegółów zapraszamy na: http://renowacjameblibytom.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded