Profile cover photo
Profile photo
OFFICE mebel - Meble biurowe Kraków
6 followers -
OFFICE mebel zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur oraz obiektów użyteczności publicznej w meble biurowe najwyższej jakości.
OFFICE mebel zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur oraz obiektów użyteczności publicznej w meble biurowe najwyższej jakości.

6 followers
About
OFFICE mebel - Meble biurowe Kraków's posts

Post has attachment
Szukasz eleganckiej, efektownej lady recepcyjnej do swojej firmy? Linia lad recepcyjnych LINEA będzie doskonałym wyborem, zarówno do mniejszych, jak również większych recepcji.

>> http://www.officemebel.com.pl/meble-recepcyjne/recepcja-linea/

#recepcja #ladarecepcyjna #meblerecepcyjne #Linea #biuro
Photo

Post has attachment
NOWOŚĆ! Do naszej oferty paneli akustycznych dołączyły ścianki mobilne MOA. Te przenośne i trwałe ekrany akustyczne, pozwalają w łatwy sposób oddzielić źródło dźwięku bądź hałasu od otoczenia.

Sprawdź na naszej stronie:
http://www.officemebel.com.pl/panele-akustyczne/scianki-mobilne-moa-2/

#akustyka #ściankidziałowe #ekranyakustyczne #biuro #cisza

Photo

Post has attachment
Chcesz wysłać do nas zapytanie dotyczące wybranych mebli? Nic prostszego! Skorzystaj z funkcji “SCHOWKA” na naszej stronie internetowej.

1. Wybierz produkt z naszej oferty.
2. Kliknij w ikonkę “Dodaj do schowka” na zdjęciu wybranego produktu.
3. Przejdź do “Schowka”, wypełnij formularz i kliknij >>wyślij<<

>> http://www.officemebel.com.pl/koszyk-zapytania/
Photo

Post has attachment
Miło nam poinformować, że kolejna realizacja dołączyła do naszego portfolio :) W projekcie wykorzystaliśmy nowoczesny i niezwykle funkcjonalny system mebli biurowych #Pluris. Przestrzeń #openspace wyposażona została w stanowiska pracy typu “bench”, z podwójnymi blatami z oddzielającą ścianką działową oraz podbiurkowe mobilne kontenery z szufladami. Całość #biura dopełniają szafy wizerunkowe w kolorze zielonej limonki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej realizacji ➡➡
http://www.officemebel.com.pl/realizacje/biuro/system-pluris/

#OFFICEmebel #meblebiurowe #biurowce #biuro #Furniko #biurka #mebledobiura
PhotoPhotoPhotoPhoto
08.05.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Odmień wnętrze swojego biura z leasingiem na meble biurowe w OFFICE mebel. Zadzwoń do nas pod nr tel.: +48 12 426 14 60 ; kom. +48 501 463 794 lub napisz pod adres: biuro@officemebel.com.pl – odpowiemy na na wszystkie Twoje pytania i dobierzemy najlepsze rozwiązania aranżacyjne do powierzchni Twojego biura. >>> http://www.officemebel.com.pl/leasing-mebli/

#biuro #meblebiurowe #biurowce #leasing #leasingnameble #firma #office #officemebel #pracabiurowa

Photo

Post has attachment
#Fotele Fan to unikalny kształt kubełka, którego linie podkreślono wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami. Idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, sali konferencyjnej, poczekalni i recepcji.

Zobacz więcej zdjęć na naszej stronie >>http://www.officemebel.com.pl/sofy-kanapy-poczekalnia/fotel-i-sofa-fan/ <<

#biuro #fotel #krzesło #salakonferencyjna 
Photo

Post has attachment
#Wiosna to najlepszy czas na zmiany, również w biurze 🍀👍👔 . Nowe #kolory, #meble, #materiały wprowadzą powiew świeżości, a wraz z nią idealną przestrzeń do powstawania nowych, kreatywnych idei. Sprawdź naszą ofertę lub zadzwoń ☎ +48 12 426 14 60. Odmienimy na wiosnę również Twoje #biuro :)

Photo

Post has attachment
Miły akcent na spotkaniu Karoliny Korwin Piotrowskiej z Gają Grzegorzewską w Empiku na Nowym Świecie w Warszawie :) Na zdjęciach możecie rozpoznać sofy DRONN z naszej oferty >> http://www.officemebel.com.pl/sofy-kanapy-poczekalnia/sofy-biurowe-dronn/ Prawda, że super się prezentują :)

#Empik #DRONN #sofy #sofa #Warszawa 
Photo

Post has attachment
WOODI, fotel o wyjątkowym designie i szlachetnych materiałach. Doskonale sprawdzi się w gabinetach prezesów, wysokiej jakości salach konferencyjnych oraz salach spotkań. Zapraszamy Was do poznania historii pewnej nagrody 🎬 ...
-------
Więcej o fotelach #WOODI 👉👉 http://www.officemebel.com.pl/krzesla-i-fotele/krzesla-konferencyjne/krzeslo-konferencyjne-woodi/ #fotele #prezes #Sitag #krzesła #fotel #gabinet #design 

Post has attachment
Wiemy jak ważne jest dobre pierwsze wrażenie w kontaktach z klientami. Dlatego też, dzisiaj podzielimy się z Wami kilkoma propozycjami aranżacji recepcji, które już cieszą naszych klientów i godnie reprezentują ich firmy w oczach gości i partnerów. Więcej naszych realizacji recepcji znajdziecie na stronie 👉👉 http://www.officemebel.com.pl/realizacje/. Zapraszamy!!!

#recepcja #meblerecepcyjne #realizacje #meble #OFFICEmebel #recepcje #meblebiurowe #biuro 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.02.2017
8 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded