Profile

Cover photo
benevolent sobhan
Works at تهران
Lives in تهران
2,263 followers|113,012 views
AboutPostsPhotos+1's

Stream

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
_____________________________
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: حرف ما با هنرمندان و جامعه هنری این است که به این دریای عظیم مردم بپیوندند و این روح عظیم را درک کنند. ملت این است، انقلاب و صفای مردم این است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه اجرای نمایش ...
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
کریم اکبری #مبارکه #بازیگر   سینما و تلویزیون که در سریال های #امام_علی   (ع) و #مختارنامه   به ایفای نقش پرداخته از نمایش #شبی_در_کهکشان_ها   دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی نمایش شبی در کهکشان ها، اکبری مبارکه در آخرین کار خود نقش پدر خانواده را در سریال خروس که در سال 92 پخش شد، ایفا کرده است.
 ·  Translate
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
#رئیس   شورای عالی استان ها پس از تماشای نمایش #شبی_در_کهکشان_ها    از تلاش ها و زحمات سازمان فرهنگی هنری #شهرداری   تهران برای برگزاری این نمایش بزرگ ترکیبی تقدیر کرد.
 ·  Translate
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی #آقاتهرانی   #نماینده   مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پس از تماشای نمایش بزرگ  #شبی_در_کهکشان_ها   در گفتگو با خبرنگار  روابط عمومی شبی در کهکشانها گفت: زحمات عوامل این برنامه را کاملا درک می کنم و از زحمات آنها برای احیای فرهنگ اسلامی آگاه هستم. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه به صحنه های تاثیرگذار این نمایش بزرگ اشاره کرد و گفت: صحنه های بسیار خوبی در این نمایش وجود دارد مخصوصا صحنه های تاریخی آن که مجموع همه آن صحنه ها تداعی کننده یک اصل است که همیشه جنگ بین حق و باطل وجود داشته و دارد. هرکجای این عالم فریاد حقی بلند می شد فریاد شیطان هم به دنبال آن بلند می شد و این مطلب در "شبی در کهکشان ها" به خوبی تداعی می شود. وی افزود: صحنه امیدآفرین تشریف فرمایی #حضرت   ولی عصر(عج) نیز از نقاط قوت این نمایش برای مخاطبان است که نوید بخش جهانی مملو از آرامش و صلح و برابری است و آمدن منجی را به خوبی در ذهن مخاطب عینیت می بخشد. نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: بخش های حماسی این نمایش از سطح اثرگذاری بالایی برخوردار بود و صحنه های مربوط به انقلاب و تداعی کردن نقش #امام_خمینی  (ره) در جریان انقلاب نیز به خوبی مخاطبان را همراه ساخته بود.
 حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی اظهار کرد: این نمایش ویژگی های دیگری هم داشت که از آن جمله می توان به وجود نور، صدا و تصویر زنده و قرارگرفتن در میانه میدان نمایش اشاره کرد و با وجود اینکه این نمایش دو ساعت و نیم زمان می برد اما مخاطب احساس خستگی نمی کند. در این نمایش همچنین خرافاتی که در برخی از برهه های تاریخی آورده شده وجود نداشت و کاملا بر حقایق تکیه شده بود. وی همچنین از برگزاری جلسه مشترک با حضور حجت الاسلام شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و اعضای کمیسیون فرهنگی #مجلس   استقبال کرد و افزود: کمیسیون فرهنگی نیز با توجه به ماموریت های خود از این گونه کارهای اثرگذار استقبال می کند و همه تلاش خود را برای کمک به برگزاری اینگونه برنامه ها به کار می گیرد و البته تداوم این برنامه های میدانی و اثرگذار نیز کمک بسیار بزرگی به امر ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی محسوب می شود.

نماینده مردم #تهران   در مجلس شورای اسلامی در پایان بر لزوم تشویق سازمان فرهنگی هنری شهرداری به دلیل قبول مسئولیت برگزاری "شبی در کهکشان ها" تاکید کرد و خاطر نشان کرد: کار فرهنگی همین برنامه شبی در کهکشان هاست و تاثیرگذاری این برنامه ها گاه از بسیاری از کارهای دیگر فرهنگی بیشتر است و امید است تا در صورت امکان و در صورت ادامه دار شدن این برنامه فضای بزرگتری برای مخاطبان در نظر گرفته شود تا مخاطبان بیشتری بتوانند از این برنامه استفاده کنند. گفتنی برنامه "شبی در کهکشان ها" به کارگردانی بهزاد بهزادپور این شبها در بوستان ولایت میزبان مخاطبان است.
 ·  Translate
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
4
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه اکران نمایش عظیم «شبی در کهکشان ها» و پس از تماشای بزرگترین نمایش ترکیبی کشور گفت: برنامه بسیار خوبی بود. البته من چند سال قبل «شب آفتابی» را دیده و همان موقع هم تحسین کرده بودم اما آنچه که در «شبی در کهکشان ها» اجرا شد، پیشرفته تر، کامل تر و صیقل خورده تر از برنامه شب آفتابی بود و به نظر من یک صورت کاملتری پیدا کرده بود.
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
خبرگزاری تسنیم: نمایش «شبی در کهکشان‌ها» شب گذشته نه به خاطر مسائل مالی بلکه به دلیل نبود نیروی انسانی در حالی که 130 هزار نفر را در لیست انتظار داشت به پایان رسید. نمایشی که ...
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
#بهروز_افخمی   #کارگردان    #سینما   و تلوزیون در حاشیه اکران  نمایش #شبی_در_کهکشان_ها    به خبرنگار روابط عمومی شبی در کهکشان ها  گفت: اگر چه بار اول بود همچین نمایشی را می دیدم ولی با این حال کار بسیار قابل تحسین و جذابی است.
وی با مقایسه این نمایش با کار در سینما خاطرنشان کرد: این نمایش و کار در سینما از تفاوت بسیاری برخوردار است چرا که زنده است و محدودیت های سینما را ندارد.
این کارگردان سینما با اشاره به عظمت نمایش شبی در کهکشان ها و اینکه، امسال برای اولین بار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اکران بزرگترین نمایش ترکیبی کشور را برعهده گرفته است، اظهار داشت: حضور این سازمان در حمایت از برگزاری چنین نمایشی بسیار کار در خور توجهی است زیرا بخشی از کار شهرداری پر کردن اوقات فراغت مردم است.
افخمی بر همین اساس افزود: اگر بدانیم که کارهای فرهنگی یکی از وظایف سازمان فرهنگی هنری شهرداری است، می توان مدعی شد که این سازمان با اکران این نمایش به خوبی به ایفای نقش خود پرداخته است.
افخمی در پایان با ارائه یک پیشنهاد تصریح کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری با نگاه داشتن دکورهای نمایش، می تواند محل خوبی را برای بازدید علاقمندان به هنرهای نمایشی فراهم کند.
 ·  Translate
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
به گزارش روابط عمومی #شبی_در_کهکشان_ها    حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا #زائری کارشناس مسائل فرهنگی و استاد #دانشگاه   با حضور در محل اجرای نمایش شبی در کهکشان ها نظاره گر بزرگترین نمایش ترکیبی کشور بود.
زائری پس از پایان این نمایش بزرگ بر لزوم تداوم این چنین برنامه ها برای انتقال مفاهیم دینی و تاریخ اسلام و دفاع مقدس به نسل جوان و نیز نسل آینده تاکید کرد.
 ·  Translate
1
Add a comment...

benevolent sobhan

Shared publicly  - 
 
 
امیر سرتیپ ولی وند آجودان رئیس جمهور در حاشیه اجرا نمایش ترکیبی  #شبی_در_کهکشان_ها    با اشاره به نظم فوق العاده در مراحل اجرای آن، گفت: ما که در دوران دفاع مقدس حضور داشتیم شاید اداره جنگ نسبت به اداره این قبیل برنامه ها راحت تر بود ولی می بینیم با همه سختی ها، چنین برنامه هایی باز هم بدون حرکات اضافی اجرا می شوند.
وی اوج کار را انتهای برنامه و مربوط به سرآمدن انتظار ظهور است، دانست و افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری در مدیریت جدید خود سعی کرده از شعارهای غیر ایده آلیستی فاصله بگیرد که برگزاری چنین نمایشی را می توان حاصل تلاش مدیریت جدید سازمان در اجرای برنامه های فرهنگی هنری دانست.
امیر ولی وند درباره مدت زمان برگزاری نمایش نیز عنوان کرد: معتقدم مدت زمان فعلی برای اجرای چنین نمایشی کافی نیست لذا این موضوع را به امیر گلفام مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش ها دفاع مقدس ارتش نیز منتقل کردم تا در صورت امکان با سازمان فرهنگی هنری شهرداری، تمهیدات لازم جهت تمدید اجرای شبی در کهشکشان ها را اتخاذ کنند.
 آجودان رئیس جمهور با اظهار اینکه باید فضای مناسب تری برای تماشاچیان در نظر گرفت، ادامه داد: شما باید روی 10 میلیون مخاطب برنامه ریزی کنید به همین خاطر پیشنهاد می کنم با ادامه دادن نمایش، آن را به محرم وصل کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Work
Employment
  • تهران
    present
Basic Information
Gender
Male
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
تهران
Links
benevolent sobhan's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
بیشترین
plus.google.com

رسانه حزب الله گوگل پلاس جهت جمع آوری و بازنشر پست های محبوب پلاس‎

هیأت رایةالعباس علیه السلام - رزمندگان شمیرانات
plus.google.com

صفحه رسمی هیات رايةالعباس علیه السلام - رزمندگان شمیرانات

استفتائات جدید
plus.google.com

هر روز یک استفتاء جدید

BarackObama.ir Fan Page
plus.google.com

This page is a fan page of BarackObama.ir website

زرین کارتون
plus.google.com

زرین کارتون‎ hasn't shared anything on this page with you.

Watch Sami Yusuf's It's a Game
www.samiyusufofficial.com

Sami Yusuf Announces New Album Salaam. Sami Yusuf is exclusively managed and represented by ETM International. All Rights Reserved.

دهه بزرگداشت امام علي النقي ع در فضاي مجازي
plus.google.com

دهه بزرگداشت امام علي النقي عليه‌السلام در دو بخش توليد محتوا و بازنشر محتواي توليد شده با مشارکت کاربران شبکه‌هاي اجتماعي، بلاگرها، صاحبان وبسايت، خبرگزاري‌ها، نهادهاي توليد محتوا و ... از 22 تا 31 فروردين برگزار مي‌شود.

ما رای میدهیم
plus.google.com

امام خمینی: سرنوشت خودتان را به اشخاص امین بدهید، سرنوشت خود را به افرادی كه محتمل است خیانت بكنند، ندهید

Hot IR
plus.google.com

What's Hot Of Iran