Profile cover photo
Profile photo
benevolent sobhan
2,237 followers
2,237 followers
About
benevolent's posts

Post has attachment
_____________________________
Photo

Post has attachment
Photo

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
کریم اکبری #مبارکه #بازیگر   سینما و تلویزیون که در سریال های #امام_علی   (ع) و #مختارنامه   به ایفای نقش پرداخته از نمایش #شبی_در_کهکشان_ها   دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی نمایش شبی در کهکشان ها، اکبری مبارکه در آخرین کار خود نقش پدر خانواده را در سریال خروس که در سال 92 پخش شد، ایفا کرده است.
Photo

Post has shared content
#بهروز_افخمی   #کارگردان    #سینما   و تلوزیون در حاشیه اکران  نمایش #شبی_در_کهکشان_ها    به خبرنگار روابط عمومی شبی در کهکشان ها  گفت: اگر چه بار اول بود همچین نمایشی را می دیدم ولی با این حال کار بسیار قابل تحسین و جذابی است.
وی با مقایسه این نمایش با کار در سینما خاطرنشان کرد: این نمایش و کار در سینما از تفاوت بسیاری برخوردار است چرا که زنده است و محدودیت های سینما را ندارد.
این کارگردان سینما با اشاره به عظمت نمایش شبی در کهکشان ها و اینکه، امسال برای اولین بار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اکران بزرگترین نمایش ترکیبی کشور را برعهده گرفته است، اظهار داشت: حضور این سازمان در حمایت از برگزاری چنین نمایشی بسیار کار در خور توجهی است زیرا بخشی از کار شهرداری پر کردن اوقات فراغت مردم است.
افخمی بر همین اساس افزود: اگر بدانیم که کارهای فرهنگی یکی از وظایف سازمان فرهنگی هنری شهرداری است، می توان مدعی شد که این سازمان با اکران این نمایش به خوبی به ایفای نقش خود پرداخته است.
افخمی در پایان با ارائه یک پیشنهاد تصریح کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری با نگاه داشتن دکورهای نمایش، می تواند محل خوبی را برای بازدید علاقمندان به هنرهای نمایشی فراهم کند.
Photo

Post has shared content
#رئیس   شورای عالی استان ها پس از تماشای نمایش #شبی_در_کهکشان_ها    از تلاش ها و زحمات سازمان فرهنگی هنری #شهرداری   تهران برای برگزاری این نمایش بزرگ ترکیبی تقدیر کرد.
Photo

Post has shared content
به گزارش روابط عمومی #شبی_در_کهکشان_ها    حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا #زائری کارشناس مسائل فرهنگی و استاد #دانشگاه   با حضور در محل اجرای نمایش شبی در کهکشان ها نظاره گر بزرگترین نمایش ترکیبی کشور بود.
زائری پس از پایان این نمایش بزرگ بر لزوم تداوم این چنین برنامه ها برای انتقال مفاهیم دینی و تاریخ اسلام و دفاع مقدس به نسل جوان و نیز نسل آینده تاکید کرد.
Photo

Post has shared content
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی #آقاتهرانی   #نماینده   مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پس از تماشای نمایش بزرگ  #شبی_در_کهکشان_ها   در گفتگو با خبرنگار  روابط عمومی شبی در کهکشانها گفت: زحمات عوامل این برنامه را کاملا درک می کنم و از زحمات آنها برای احیای فرهنگ اسلامی آگاه هستم. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه به صحنه های تاثیرگذار این نمایش بزرگ اشاره کرد و گفت: صحنه های بسیار خوبی در این نمایش وجود دارد مخصوصا صحنه های تاریخی آن که مجموع همه آن صحنه ها تداعی کننده یک اصل است که همیشه جنگ بین حق و باطل وجود داشته و دارد. هرکجای این عالم فریاد حقی بلند می شد فریاد شیطان هم به دنبال آن بلند می شد و این مطلب در "شبی در کهکشان ها" به خوبی تداعی می شود. وی افزود: صحنه امیدآفرین تشریف فرمایی #حضرت   ولی عصر(عج) نیز از نقاط قوت این نمایش برای مخاطبان است که نوید بخش جهانی مملو از آرامش و صلح و برابری است و آمدن منجی را به خوبی در ذهن مخاطب عینیت می بخشد. نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: بخش های حماسی این نمایش از سطح اثرگذاری بالایی برخوردار بود و صحنه های مربوط به انقلاب و تداعی کردن نقش #امام_خمینی  (ره) در جریان انقلاب نیز به خوبی مخاطبان را همراه ساخته بود.
 حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی اظهار کرد: این نمایش ویژگی های دیگری هم داشت که از آن جمله می توان به وجود نور، صدا و تصویر زنده و قرارگرفتن در میانه میدان نمایش اشاره کرد و با وجود اینکه این نمایش دو ساعت و نیم زمان می برد اما مخاطب احساس خستگی نمی کند. در این نمایش همچنین خرافاتی که در برخی از برهه های تاریخی آورده شده وجود نداشت و کاملا بر حقایق تکیه شده بود. وی همچنین از برگزاری جلسه مشترک با حضور حجت الاسلام شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و اعضای کمیسیون فرهنگی #مجلس   استقبال کرد و افزود: کمیسیون فرهنگی نیز با توجه به ماموریت های خود از این گونه کارهای اثرگذار استقبال می کند و همه تلاش خود را برای کمک به برگزاری اینگونه برنامه ها به کار می گیرد و البته تداوم این برنامه های میدانی و اثرگذار نیز کمک بسیار بزرگی به امر ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی محسوب می شود.

نماینده مردم #تهران   در مجلس شورای اسلامی در پایان بر لزوم تشویق سازمان فرهنگی هنری شهرداری به دلیل قبول مسئولیت برگزاری "شبی در کهکشان ها" تاکید کرد و خاطر نشان کرد: کار فرهنگی همین برنامه شبی در کهکشان هاست و تاثیرگذاری این برنامه ها گاه از بسیاری از کارهای دیگر فرهنگی بیشتر است و امید است تا در صورت امکان و در صورت ادامه دار شدن این برنامه فضای بزرگتری برای مخاطبان در نظر گرفته شود تا مخاطبان بیشتری بتوانند از این برنامه استفاده کنند. گفتنی برنامه "شبی در کهکشان ها" به کارگردانی بهزاد بهزادپور این شبها در بوستان ولایت میزبان مخاطبان است.
Photo
Wait while more posts are being loaded