Profile cover photo
Profile photo
BEPIS
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Kolejny zbiornik wędruje do nowego właściciela, tym razem do bliskich sąsiadów – Słowaków. Pionowy zbiornik pary Ruths’a o pojemności 4,0 m3 , wysoki na 2,7m, temp. obliczeniowa 200 st
C i ciśnieniu 13 bar od dawna znajduje się w naszym katalogu produktów.
Tego typu zbiorniki to zasobniki ciepła służące do wyrównywania ciepła przy zmiennym obciążeniu.
Poniżej wizualizacja. Nasi Klienci mogą zawsze zobaczyć jak zbiornik będzie wyglądał.
Zapraszamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
W BEPIS S.A. produkujemy zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe do składowania różnych substancji i cieczy. Tym razem z linii produkcyjnej zszedł zbiornik kondensatu D=900 z konstrukcją wsporczą ocynkowaną.
Zbiornik ten służy do zebrania kondensatu z sieci i instalacji parowej przed jego przetłoczeniem do kotłów. Są to zbiorniki bezciśnieniowe pracujące w temperaturze do 100°C. Zbiorniki kondensatu nie podlegają odbiorowi UDT.
Ponadto realizujemy również indywidualne, nietypowe zlecenia proponując wyroby o określonych przez Państwa parametrach. Mogą one zostać wyposażone w dowolnie rozmieszczone króćce, włazy, przyłącza gwintowe i inne elementy, tak, aby optymalnie spełniać oczekiwania Klienta. Jesteśmy w stanie wykonać elementy o różnych, także niestandardowych kształtach i nietypowych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem konstrukcyjnym.
Photo

Post has attachment
Dla jednego z naszych klientów, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kolejny już zbiornik służący do magazynowania i przechowywania czynnika chłodniczego NH3
Zbiornik posiada pojemność 2,3 m3. Zbiornik posiada pełną dokumentację techniczno-projektową stworzoną całkowicie od podstaw, zgodną z wymaganiami sztuki inżynierskiej oraz warunkami technicznymi obwiązujących w Polsce i UE wg Dyrektywy 97/23/WE (PED).
Zapewniamy wysoką jakość wykonania każdego urządzenia, potwierdzoną odbiorem Urzędu Dozoru Technicznego.
Posiadanie fachowej kadry technicznej oraz załogi o wieloletnim doświadczeniu powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć każde zlecenie w szerokim zakresie obejmującym nasz profil produkcji. W szczególności dotyczy to realizacji jednostkowych wyrobów wykonywanych pod konkretne zlecenie klienta.
Photo

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zbiornik na czynnik chłodniczy wraz z konstrukcją wsporczą.
Zbiornik ten jest przeznaczony do gromadzenia zapasu czynnika chłodniczego. Umożliwia on wyrównywanie stale zmieniającego się zapotrzebowania elementu dławiącego na czynnik, które jest spowodowane zróżnicowanymi warunkami pracy urządzenia (np. rozruch czy fazy schładzania i tworzenia się oblodzenia po operacji oszraniania).
Zlecenie obejmowało wykonanie obliczeń, rysunku technicznego i kompletnej dokumentacji, zatwierdzonej w jednostce notyfikowanej UDT. Obliczenia wytrzymałościowe zostały przeprowadzone za pomocą oprogramowania Visual Vessel Design, a rysunek techniczny wykonano z wykorzystaniem programu IronCad. Zbiornik na czynnik chłodniczy został zaprojektowany i przebadany zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 13445 oraz PED 97/23/WE.
BEPIS S.A. zajmuje się również produkcją zbiorników przeznaczonych do instalacji przemysłowych, wodnych, solarnych, parowych, chłodniczych, ciepłowniczych oraz centralnego ogrzewania. W zakres produkcji wchodzą także grzejniki Faviera, kanały wentylacyjne oraz konstrukcje spawane. Każdy wyrób z oferty może być dostosowany do wymagań projektowych klienta. BEPIS S.A. realizuje także skomplikowane konstrukcje.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Kadź do transportu ciekłego aluminium

Kadzie służą do transportu ciekłego metalu wewnątrz zakładu lub na zewnątrz. Kadzie mogą być transportowane poprzez zawiesie suwnicą, wózkiem widłowym lub na platformie samochodowej po drogach publicznych.
Budowa kadzi dostosowywana jest do potrzeb Klienta.
Opróżnianie kadzi następuje przez jej wychył.
Photo

Post has attachment
Photo

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją "Zbiorniki ciśnieniowe BEPIS S.A. Idealnie skrojone do potrzeb Klientów" w wydaniu 5/2016 magazynu branżowego DOZÓR TECHNICZNY .

Artykuł porusza kwestię odpowiedniego dopasowania urządzenia ciśnieniowego do konkretnego projektu instalacji, które jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Wykonujemy od podstaw projekty stalowych zbiorników stalowych, grzejników Faviera oraz innych konstrukcji spawanych, dostosowanych do wymagań klienta.
W ramach współpracy gwarantujemy pełne wsparcie naszego działu konstrukcyjnego, który może wykonać niezbędne obliczenia wytrzymałościowe i przygotować dokładny projekt urządzenia. W fazie projektowania i wytwarzania dokładamy wszelkich starań, aby konstrukcja w pełni spełniała wymagania przepisów polskich oraz norm europejskich m.in. PN-EN 13445.

Post has attachment
Zbiornik ZO+W
Na zlecenie naszego klienta wykonaliśmy kolejny już zbiornik z wężownicą, stosowany w amoniakalnych urządzeniach chłodniczych, służący do gromadzenia oleju.
Zlecenie obejmowało wykonanie obliczeń, rysunku technicznego i kompletnej dokumentacji, zatwierdzonej w jednostce notyfikowanej UDT. Zbiornik amoniaku został zaprojektowany i przebadany zgodnie z wymaganiami dyrektywy 2014/68/UE oraz obowiązujących norm.
BEPIS S.A. zajmuje się również produkcją zbiorników przeznaczonych do instalacji przemysłowych, wodnych, solarnych, parowych, chłodniczych, ciepłowniczych oraz centralnego ogrzewania. W zakres produkcji wchodzą także grzejniki Faviera, kanały wentylacyjne oraz konstrukcje spawane. Każdy wyrób z oferty może być dostosowany do wymagań projektowych klienta. BEPIS S.A. realizuje także skomplikowane konstrukcje
Photo

Zajmujemy się produkcją grzejników typu FAVIER. Wybierając nas, stawiają Państwo na sprawdzonego producenta.
Grzejniki połączone w zestawy, stanowią doskonałe elementy grzejne znajdujące zastosowanie w centralnym ogrzewaniu wodnym o temperaturze wody do 150 C i ciśnieniu roboczym do 1,6M Pa, w szczególności hal fabrycznych, magazynów, garaży, ale również domów jednorodzinnych.
Doskonała trwałość, estetyczny wygląd, wysoka sprawność oraz odpowiednia cena przemawiają za ich stosowaniem.
Wydajności cieplne 1mb poszczególnych rodzajów grzejników ujęte są w normach BN-80/8864-54, PN-67/B-40020, PN-67/B-40019 zgodnie z którymi produkujemy nasze grzejniki.
Grzejniki wykonujemy w dowolnych długościach zgodnie z zamówieniem klienta - łączone w zestawy 1,2,3,4, i więcej elementowe.
Na życzenie klienta możemy wykonać grzejniki malowane farbą podkładową tlenkową lub malowane na żądany kolor farbą proszkową.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Post has attachment
Zbiornik magazynowy do materiałów sypkich
Zaprojektowaliśmy i wytworzyliśmy zbiornik ciśnieniowy do przesyłu materiałów sypkich o pojemności 1,6m3, z dnem stożkowym wykonany z blachy czarnej, malowany zewnętrznie.
Materiały sypkie takie jak popioły energetyczne, cement, pyły powstające w procesach przetwórczych w przemyśle hutniczym i chemicznym przesyłane są najczęściej metodą transportu pneumatycznego nadciśnieniowego lub podciśnieniowego. W obu przypadkach w takiego rodzaju instalacjach wykorzystywane są zbiorniki ciśnieniowe o analogicznej budowie do zbiornika przez nas wytworzonego.
Produkujemy również zbiorniki przeznaczone do instalacji przemysłowych, wodnych, solarnych, parowych, chłodniczych, ciepłowniczych oraz centralnego ogrzewania, których konstrukcję możemy dostosować do wymagań projektowych klienta. Współpracujemy z UDT i TUV.
W czasie współpracy gwarantujemy pełne wsparcie działu konstrukcyjnego, który na potrzeby naszego klienta jest w stanie wykonać niezbędne obliczenia wytrzymałościowe i przygotować dokładny projekt urządzenia.
Photo
Wait while more posts are being loaded