Profile cover photo
Profile photo
Alpha. Systemy elektroniki i automatyki
About
Posts

Post has attachment
Dużym atutem firmy jest doświadczenie jej pracowników - działamy na rynku już blisko 15 lat. Przez ten czas stale się rozwijamy, a wszystko po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Rozszerzyliśmy zakres naszej działalności, jak i ich zasięg na teren całego kraju. Nasze doświadczenie to gwarancja rzetelnych usług - a co za tym idzie - Państwa bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy: http://alpha-systemy.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Administracja budynków mieszkalnych to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i właścicieli firm na terenie Dolnego Śląska, jak i z pozostałych części kraju. Zasięg naszych usług obejmuje całą Polskę http://alpha-systemy.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacje elektryczne nie mają przed nami tajemnic! Oferujemy projektowanie oraz zakładanie instalacji elektrycznych. Nasza firma będzie także sprawowała nadzór nad instalacją. Szczegóły oferty http://alpha-systemy.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Izolacja budynku (zarówno dachu, jak i ścian) jest niezwykle ważna, aby móc zmniejszyć ilość energii potrzebnej do ogrzewania obiektu. Takie działania nie tylko przyniosą Państwu oszczędności w przyszłości, ale również stanowią niezwykle ważny krok w kierunku polepszenia środowiska! Więcej na temat naszej polityki firmy można przeczytać na http://alpha-systemy.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji. Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu m.in. zarządzania nieruchomościami. Sporządzamy certyfikaty energetyczne budynków, robimy niezbędne przeglądy instalacji, a także tworzymy plan działań, których efektem będzie oszczędzanie energii. Zapraszamy http://alpha-systemy.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo zmniejszyć ilość zużywanej w budynku energii i tym samym zaoszczędzić na kosztach związanych z jego utrzymaniem? Przyjmujemy zlecenia z zakresu wykonania audytu energetycznego budynków. Zapraszamy http://alpha-systemy.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego też wszelkie zlecenia realizujemy terminowo, zgodnie z przyjętym planem działania. Ceny usług naszej firmy są za każdym razem indywidualnie ustalane z Klientem. Szczegóły na temat polityki firmy można poznać na http://alpha-systemy.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie, które pozwala im na wykonywanie przeglądów instalacji gazowych oraz elektrycznych. Oferujemy Klientom rzetelny przegląd techniczny obiektów budowlanych. W celu ustalenia szczegółów zlecenia prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub za pośrednictwem formularza, który znajdą Państwo na stronie http://alpha-systemy.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, jednak rozszerzyliśmy swoją działalność na teren całej Polski. Dane kontaktowe oraz mapkę dojazdu do siedziby Alpha znajdą Państwo na stronie http://alpha-systemy.pl/kontakt/. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na profilu G+ firmy Alpha. Nasza marka działa na rynku już od 15 lat. Specjalizujemy się w pracach elektroenergetycznych, przeprowadzając cały proces inwestycji od początku do końca. Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz nadzorem zleceń. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się na http://alpha-systemy.pl/oferta/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded