Profile cover photo
Profile photo
Mindaugas Jackūnas
573 followers
573 followers
About
Mindaugas's interests
View all
Mindaugas's posts

Post has attachment
Samsung LCD telikas, ~4 metų senumo, nei iš tio nei iš to (jokio sutrenkimo nebuvo) atsirado šone plėmukas, nuo kurio per vidurį eina visokios mirgančios juostos. Kartais daugiau, kartais mažiau. Kartais viršutinė ekrano pusė rodo daug artifaktų.

Gal kas susidurę? Leisti jį per balkoną jau ar dar verta ieškot "meistro"?
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Delfis niekada nenuvilia (-;
Photo

Post has attachment

Putinas irgi žmogus...

Kodėl niekas nerašo, kad Vokietija paliks eurozoną?

Post has attachment
Mano draugo istorija. Mirė darbinės stažuotės metu JAV būdamas karinėje bazėje. Jo šeimai Lietuvoje atsisako išmokėti draudimo išmoką.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/nelaimes/lietuvio-mirti-jav-kariuomenes-bazeje-gaubia-keistos-misles.htm

Post has attachment
Klausimas protingiem kurmiam (-; Planuoju pirkti sulankstomą dviratį, pvz.: http://www.bikko.lt/sulankstomi-dviraciai/ (4 brangiausi). Ir mane domina, kaip išsiaiškinti galimybes prie kiekvieno iš jų primontuoti vaikišką kėdutę? Bandžiau klausti emailu, tai kol kas ką gavau nelabai užtikrintai man atsakinėjo.

Taip pat ar kas esat matę/girdėję apie vokias vaikiškas kėdutes, kurias būtų galima greitai uždėti/numti kas kartą nežaidžiant su įrankiais?

Žodžiu visos idėjos šia tema laukiamos, domina sulankstomas viratis vežamas universalo bagažinėje ir gana operatyviai uždedama/nuimama kėdutė. Ir ką galėčiau pirkti internetu (-;

Esu nusipirkęs kelis domenus, kurie prieš tai priklausė kitiems žmonėms/įmonėms. Pasikūriau catch-all el. pašto dėžutes ir pradėjau gauti visokių emailų: kažkokios vidinės finansinės ataskaitos, skolų suderinimo aktai, pirkimų informacija, visokie įmonių susijungimo teisiniai ir užkulisiniai susirašinėjimai, kasmėnesinės bankų ir telekomunikacinių bendrovių išklotinės....

Klausimas: ar aš esu atsakingas kažką informuoti jeigu nenorėdamas gaunu tokius emailus juos gaunu ir jie kartais gli man priklausančiose el. pašto dėžutėse?

Gal kas turit kokios patirties šiuo klausimu?

Aš neturiu visiškai jokio noro siuntėjams rašyti ir aiškinti, kad nebenoriu iš jų gauti jokių laišku.

Post has attachment
Ar yra čia protingų kurmių, kurie turi know-how su kokia TIKSLIAI java versiją reikia bandyti atlikti siūlymo teikimą (pasirašant su el. parašu)?

Tarkim yra: Windows 8.1 / 64 bit platforma /Firefox
Arba: Windows 7 / 32bit / Firefox

Mano žinios kol kas tik iš čia http://www.vpt.lt/rtmp8/dtd/index.php?pid=1089635293&srid=12&vid=26&lan=&print=1
Ir rezultatas toks, kad "neveikiot". Išbandyti dar keli variantai norimo rezultato neduoda.
Wait while more posts are being loaded