Profile cover photo
Profile photo
audrius nznm
210 followers
210 followers
About
Posts

Post has shared content
Kvailas daiktas g+ neleidžia pakeisti posto privacy nustatymų, tai tenka kaip nežinau kas šarinti savo paties postą.
Atrodo, kad ką tik važiavau Mongolijos stepėmis, bet nuo tos kelionės prabėgo beveik metai, ir štai, ryt, prasidės dar vienas žygis, Vienas iš Tų - su daug smėlio, karščio, Atlanto vandenyno pakrante, arba kitaip sakant dviračiais per Namibiją. Ryt anksti ryte su dar penkiais, šiek tiek išprotėjusiais, keliautojais paliekam Vilnių ir skrendam į Afriką. Baisiai smalsu, kad mūsų ten laukia ir kartu baisiai baisu, nes ten gyvena liūtai, tigrai ir kiti smarkūs žvėrys. Bet pagyvensim pamatysim arba anot patarlės bijai vilko, neik į mišką ;)

Kaip kiekvienais metais mūsų kelionės tiesioginė transliacija puslapyje http://keliones.spikis.lt/Kelione/Namibija_2017 - skaitykit, komentuokit - mes tikrai skaitome ką jūs rašote (kai tik galime prisijungti prie internetų) - kartais tie komentarai padeda nenukabinti nosies, kai esi pavargęs ir nieko nebenori matyti akyse.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://unknownbug.net/nezinomas/mongolija-nuorodos/

Manasis Mongolijos dienoraštis. Visas vienu ypu, su keliomis nuotraukos. Teksto nemažai, man pačiam jis patinka, tikiuosi patiks ir tiems kas jį visą perskaitys.

Labai ačiū +Sigita McSimkute  už teksto taisymus ir redagavimus.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Ryt, su dar penkiais kolegomis keliautojais, išvažiuoju į šiokį tokį nuotykį - kelionę po Mongoliją dviračiais. Daiktai supakuoti jau vakar, dviratis dėžėje jau nuo pirmadienio, liko darbe praleisti šią dieną ir jau ryt pajudėsim kalnų link. Tačiau, pradžioje, kaip ir kiekvienais metais, reikia susidoroti su prieškelioniniais demonais.

Tiems kam įdomu, mūsų nuotykis bus dokumentuojamas šiame puslapyje - http://keliones.spikis.lt/Kelione/Mongolija_2016. Skaitykite, o svarbiausia - komentuokite. Atrodo, kas tas komentaras, keli žodžiai ir tiek. Tačiau, atėjus vakarui, kai esi nusikalęs nuo dviračio stūmimo į nežmoniško statumo kalną ar praleidęs visą dieną lietuje, tie keli žodžiai labai daug reiškia.

Update: ryt, šeštadienį, rugpjūčio 13d, 12:30 per TV6 rodys praėjusių metų mūsų kelionės dokumentinį filmą "Dviračiais per Kirgiziją". Tame filme galima pamatyti ir mane :)
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded