Profile cover photo
Profile photo
Pluta.pl - PSB Leszek Pluta
Pluta.pl - Architektura w aluminium i szkle. Ogrody zimowe.
Pluta.pl - Architektura w aluminium i szkle. Ogrody zimowe.
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
SHORT INFO: Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie. Od 24 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane, wykonane z najwyższej jakości nowoczesnych architektonicznych systemów profili aluminiowych, znajdujące zastosowanie w budownictwie - sprawdzone systemy profili aluminiowych i wypracowane technologie pozwalają nam na swobodną realizację konstrukcji aluminiowo-szklanych znajdujących zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej, komercyjnych czy przemysłowych, jak i w modernizowanych obiektach zabytkowych, a także w osiedlach i domach prywatnych inwestorów. Tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, a nasze produkty to:
fasady i przeszklone elewacje budynków,
okna i drzwi,
świetliki dachowe oraz inne konstrukcje aluminiowo – szklane stosowane w budownictwie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji prac dla różnego typu obiektów, a efektem naszej dotychczasowej pracy jest wiele obiektów zrealizowanych głównie w całej Polsce, i w Europie, a obecnie z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność również w Afryce (Algieria).

Z zadowoleniem wykonujemy prace dla uznanych Generalnych Wykonawców obiektów (m.in. EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO, EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o., BREMER Sp. Z o.o., METROLOG Sp. z o.o., ZUBH NOWBUD Sp. Jawna) i Inwestorów (m.in. GOODMAN/AMAZON, PANATTONI EUROPE, AIG/LINCOLN POLSKA).

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma zrealizowała m.in. zakres stolarki aluminiowo-szklanej dla obiektu GOODMAN WROCLAW SOUTH LOGISTICS CENTRE dla AMAZON – obiekt ten został wyróżniony przez Forum Ekspertów na Liście TOP 5 w konkursie PRIME PROPERTY PRIZE 2015 w kategorii Inwestycja Roku - Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej w Polsce, a wcześniej obiekt ten zwyciężył również w konkursie EUROBUILD AWARDS 2014. http://pluta.pl/?ppg=w:show&j=257&utm=plus

W ostatnim czasie wykonaliśmy też m. in. zakres prac dla II etapu realizacji obiektu w kategorii BREEAM Very Good - DIAMOND BUSINESS PARK WARSZAWA URSUS – C,D,E - konstrukcje aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne. http://pluta.pl/?ppg=w:show&j=278&utm=plus

W naszym portfolio znajduje się wiele obiektów o charakterze biurowym, mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym. Trzeba zaznaczyć, że w naszych realizacjach z zasady nie konkurujemy najniższą ceną – stawiamy natomiast na balans najlepszej ceny do jakości i niezawodności wykonania, jakie z powodzeniem firmujemy naszym nazwiskiem od 24 lat.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy Państwa o kontakt z nami i o przesłanie materiałów do wyceny lub o przekazanie naszego kontaktu swoim Partnerom. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytanie, przygotujemy rzetelną ofertę cenową i posłużymy fachową poradą w sprawach dotyczących stolarki aluminiowej. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby omówić możliwości współpracy, wymienić spostrzeżenia w temacie aluminium, przedstawimy stosowne rekomendacje, etc.

Więcej informacji o naszej firmie, produktach i realizacjach znajdą Państwo w Aktualnościach na stronie głównej oraz w galerii Realizacji.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez e-mail: office@pluta.pl

Pluta.pl
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Złoty Żuraw 2013 dla BIZNES PARK HORYZONT | 2014-04-12
BIZNES PARK HORYZONT, obiekt zlokalizowany w Kielcach, obejmujący hale zrealizowane przez nas pod względem aluminiowo - szklanych fasad/okien/drzwi otrzymał podwójną nagrodę w konkursie Złoty Żuraw 2013 dla najlepszych inwestycji budowlanych w regionie świętokrzyskim w kategorii Obiekty Przemysłowe (Złoty Żuraw i Żuraw Specjalistów).
Add a comment...

Post has attachment
Wesołego Alleluja ... Easter Greetings!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
20lat Budujemy Razem!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded