Profile cover photo
Profile photo
ANS Instalacje
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Film przedstawia zaawansowaną instalację zestawu wideokonferencyjnego firmy SMART, składającego się z trzech monitorów dotykowych i kamery. Zestaw uzupełniono o ekran firmy ADEO do zabudowy sufitowej i projektor EPSON EB-2250U.
Zapraszamy na www.ans-instalacje.pl
Add a comment...

Post has attachment
Ekran zabudowany w suficie. 
Nawet w niewielkim pomieszczeniu można wygospodarować miejsce na instalację kina domowego z prawdziwego zdarzenia. Ekran do zabudowy w suficie oraz sprawdzony projektor Optomy i efekt gwarantowany. Zobaczcie zdjęcia z tej realizacji: http://www.ans-instalacje.pl/index.php?a=gal&gId=21
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli dawno nie zaglądaliście do kategorii Projektory Kino Domowe w naszym sklepie:
http://ans.sklep.pl/projektory-kino-domowe-c-73_64.html
to czeka tam na Was miła niespodzianka. Otóż została obniżona cena najlepszego w swojej klasie projektora kina domowego 3D Panasonic PT-AT6000. 
http://ans.sklep.pl/panasonic-ptat6000-projektor-kina-domowego-fullhd-3d-p-9387.html
Niezaprzeczalnie jest on najlepszym wśród wszystkich projektorów do kina domowego w klasie do 10.000 zł. Nowa cena - 7999 zł brutto sprawia, że pod względem ceny znalazł się on wśród dużo słabszych jakościowo projektorów, zarówno jeśli chodzi o parametry wyświetlanego obrazu jak i żywotność urządzenia. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zeszłym miesiącu zakończyliśmy interesującą instalację w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Stylowe wnętrze miało łączyć w sobie wiele funkcji ( salon + kuchnia + jadalnia). Najtrudniejszym wyzwaniem dla projektanta było rozwiązanie problemu oświetlenia stołu, ale dał radę. Zobaczcie jak...
Add a comment...

Post has attachment
W czerwcu wykonaliśmy interesującą instalację projektorową dla Fundacji Solidarności. Wymiary pomieszczenia i jego zabytkowy charakter  wymusił zastosowanie projektora o ultrakrótkiej ogniskowej i bezprzewodowego przesyłu sygnału.
http://www.ans-instalacje.pl/index.php?a=gal&gId=19
Add a comment...

Post has attachment
Zajrzyjcie na naszą stronę o instalacjach, możecie dowiedzieć się trochę o nowym standardzie rozdzielczości czyli 4K - ultraHD.
http://www.ans-instalacje.pl/index.php?a=news&nId=34
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znalazły się profesjonalne telewizory ultra HD (4K), oczywiście 3D, firmy Sony. Japoński producent wyznacza nowe standardy dla innych producentów telewizorów.
Add a comment...

Post has attachment
W lutym wykonaliśmy m.in. instalację projektora w salonie Italbike w Warszawie. Firma specjalizuje się w sprzedaży markowych motocykli i skuterów. Więcej naszych realizacji na 
http://www.ans-instalacje.pl/?a=gal
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ostatnich dniach grudnia, wykonaliśmy interesującą instalację projektorową dla Biura Nasiennictwa Leśnego w Warszawie. Wymagania inwestora zakładały, przy określonym budżecie, minimalną ingerencję w wystrój pomieszczenia. Pomimo, że mieliśmy do dyspozycji jedynie 17 cm. przestrzeni pomiędzy sufitem podwieszanym, a stropem, instalacja w stanie spoczynkowym w zasadzie jest niezauważalna. Zastosowaliśmy nowości z oferty firmy AVERS: nowoczesny elektryczny ekran Stratus 2 z zestawem do montażu w suficie oraz windę do projektora SIMLIFT. Jako źródło obrazu posłużył niewielki, ale jasny i bogato wyposażony projektor Sony VPL-DX146. Do nagłośnienia użyliśmy zestawu aktywnych głośników Apart OVO5P. Niebawem przedstawimy filmową relację z prac instalacyjnych.
Add a comment...

Post has attachment
Zobaczcie jak można sterować funkcjami pomieszczenia za pomocą systemów sterowania firmy Neets i dowolnego urządzenia dotykowego.
http://www.neets.dk/NeetsAVRoomControl-GUI/Neets%20AV-Control%20Room.html
A jak się pobawicie, to możecie zamówić:
http://www.ans-instalacje.pl/oferta/systemy_sterowania.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded