Profile cover photo
Profile photo
Ваше Здоров'я
12 followers -
www.urosvit.com
www.urosvit.com

12 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
www.urosvit.com

Киста нирки-це доброякісне округле новоутворення, обмежене сполучнотканинною капсулою, наповненою прозорим "лимонним"вмістом.Вона є однією з найпоширеніших ниркових пухлин, яка виявляється у 70% пацієнтів. Найчастіше в клінічній практиці зустрічається проста одиночна киста нирки розміри якої коливаються в діапазоні 1 - 10 см (і більше).
Як правило,кисти формуються на верхніх і нижніх ниркових полюсах.
ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ.
У тому випадку, коли у пацієнта виявляється проста киста нирок, причини цієї патології найчастіше залишаються невідомі.
На думку фахівців, цей процес має набутий характер.Як правило, кисти виявляються після травм, інфекційних захворювань нирок і сечовивідних шляхів.
Разом з тим,в 5% випадків киста нирки є вродженою аномалією, а також вона може виникати у пацієнтів з обтяженою генетичною спадковістю. КЛАСИФІКАЦІЯ.
За походженням кістозні новоутворення нирок поділяються на вроджені та набуті.
До природжених кист відносяться наступні формування:
-солітарна киста нирки.
Це доброякісна пухлина овальної або круглої форми,наповнена серозною рідиною, яка не має перетяжок і не з'єднується з протоками. Як правило, при цьому найчастіше страждає тільки одна нирка. Іноді в серозному вмісті присутній гній або кров (після травм). У 50% випадків на нирці виявляється відразу кілька кист.Це захворювання характерно для чоловіків, причому найчастіше діагностується солітарна кіста лівої нирки. Мультикистоз - це ураження однієї нирки.
Така патологія зустрічається досить рідко (1%). У важкій формі нирка виглядає, як одна суцільна киста.
Зрозуміло, в цих випадках вона повністю недієздатна. Разом з тим іноді в нирці зберігається невелика здорова ділянка,яка продукує незначну кількість сечі, яка накопичується в кистозних порожнинах.
Полікістоз - це стан,при якому уражаються обидві нирки (вони стають схожі на виноградні грона). Найчастіше таке захворювання виникає у пацієнтів з обтяженою генетичною спадковістю. Губчаста нирка, або мультикистоз мозкової речовини - це вроджена патологія, при якій відбувається стійке розширення збірних канальців нирки з утворенням безлічі дрібних кист. Дермоїд (дермоїдна кіста нирки) є вродженим захворюванням, при якому формуються кисти, наповнені елементами ектодерми. Це можуть бути кісткові включення, жир, волосся, зуби, епідерміс і ін. Ниркові кистозні новоутворення, що виникають при спадкових синдромах (синдром Меккеля, синдром Цельвегера, синдром Гиппель-Ліндау, туберкульозний склероз).

ЛІКУВАННЯ КИСТ НИРКИ В КЛІНІЦІ "UROSVIT "
Точні діагностичні дані дозволяють лікарям призначити оптимальне лікування для кожного пацієнта.

В клініці "UROSVIT "широко застосовують такі сучасні методи лікування кист нирок:
-черезшкірна пункція кисти нирки-найпоширеніший метод, який передбачає дренування порожнини новоутворення за допомогою спеціальної голки, яку вводять в кисту для видалення з неї рідини. Операція проходить під контролем УЗД під місцевою анестезією.
Лапароскопія кисти нирки – щадне хірургічне втручання, яке виконується при кистах невеликих розмірів через невеликі розрізи в черевній стінці.
Операція проходить під загальною анестезією.
Відкрите хірургічне втручання проводиться в разі, якщо киста нирки розташована недалеко від великих ниркових судин. При видаленні кисти такої локалізації слід дотримуватися особливої ​​обережності і контролювати судинні структури, для чого і застосовують відкриті операції.
Медикаментозна терапія використовується при інфекційних ураженнях. У таких випадках призначаються антибактеріальні і протизапальні препарати.

#консультаціяУрологаЛьвів
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.urosvit.com
Методика яка ще рік тому,пребуваючи в європейських клініках,здавалась для мене чимось недосяжним і запровадження її у нас,було щось на грані фантастки,успішно запроваджена в нас!
На сьогодні разом в команді Юрій Грицина
та Андрій Подебрий маємо дев'ятнадцять успішних випадків видалення твердих каменів за декілька місяців.
Досвід невеликий але початок вже твердий!

В.Матвіїв,уролог клініки Urosvit
Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.urosvit.com
Бережіть себе і дітей!
P.S.Всередині нирки людини яка регулярно вживала кока-колу на протязі близько 40 років.

#дробленняКаменівНирок,
#УЗДЛьвівНедорого,#УрологЛьвівКонсультація
Адреса:м.Львів,вул.Огієнка,3(на території"Залізничної лікарні").
Тел.для запису:
+38(032)226 30 80;
+38 067 1 625 845;
+38 096 700 30 80.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
www.urosvit.com

Дієта при сечокам'яній хворобі.

Дієта при сечокам'яній хворобі у жінок і чоловіків заснована на посиленому режимі питного,обмеження солі і білка. Раціон повинен складатися зі страв, багатих на клітковину і вітаміни. Сечокам'яна хвороба характеризується утворенням сечових каменів в нирках через порушення обміну речовин або вналідок запальних процесів.
Відповідне харчування при сечокам'яній хворобі допомагає зменшити прояви запалення і попередити утворення нових сольових відкладень.
Раціон підбирає лікар після повного обстеження, враховуючи результати аналізів,вік і стать пацієнта.

Загальні правила дієти.

Дієтотерапія покликана поліпшити стан пацієнта,нормалізувати обмінні процеси і знизити ризик виникнення каменів.Харчування при сечокам'яній хворобі є доповненням до лікування,однак дотримуватися його слід неухильно.
Особливо важливо виконувати рекомендації лікаря по харчуванню в післяопераційний період і під час загострення хвороби.
Основні принципи дієти:
-добовий обсяг споживаної рідини повинен бути не менше 2-2,5 літрів;
-обмежити вживання солі,білкової їжі і продуктів, що містять у складі пуринові основи;
-алкоголь знаходиться під повною забороною;
-слід включати в раціон їжу, багату рослинною клітковиною;
-потрібно харчуватись невеликими порціями,прибравши з меню жирні, гострі і солоні страви;
-необхідно обмежити вживання продуктів з високим вмістом кальцію;
-додатково слід приймати вітаміни А і В6.
Дієта при сечокам'яній хворобі передбачає дотримання посиленого питного режиму протягом усього періоду лікування.Рясне пиття сприяє зниженню концентрації сечі. Це призводить до зменшення її застою.Пити лікарі рекомендують не тільки просту і мінеральну воду без газу, але і морси, журавлинні або брусничні відвари.
8-10 склянок необхідно рівномірно розподілити протягом дня, випиваючи одну з них на ніч перед сном. Дотримуватися призначену лікарем дієту доведеться тривалий час.Самостійно складати меню не рекомендується через можливість ускладнень надалі. Список дозволених і заборонених продуктів може бути доповнений або урізаний в залежності від стану організму і тяжкості захворювання.
Будьте здорові!

#сечокам'янаХвороба,#консультаціяУрологаЛьвів
Add a comment...

Post has attachment
www.urosvit.com

Профілактика - запорука здоров'я !

Випадок з практики в клініці Urosvit.

У жінки 60р.,при узд обстеженні випадково діагностовано великі кораловидні камені обох нирок,7-8см кожен!!!
На комп'ютерній томографії верифіковано,що ліва нирка вже не працює...
Стояло питання про порятунок єдиної функціонуючої правої нирки,порожнина якої як зліпок виповнена каменем.

Урологи клініки Urosvit,Грицина Ю.Р, Матвіїв В.В. та Подебрий А.О. успішно виконали складну операцію по видаленню каменя.
Рекомендуємо проходити хоча б раз на рік профілактичне УЗД,це допоможе попередити розвиок серйозних захвоювань!

#дробленняКаменівНирок,
#УЗДЛьвівНедорого,#УрологЛьвів

Адреса:м.Львів,вул.Огієнка,3(на території"Залізничної лікарні").
Тел.для запису:
+38(032)226 30 80;
+38 067 1 625 845;
+38 096 700 30 80.
PhotoPhotoPhoto
23.04.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
www.urosvit.com
За версією всеукраїнського медичного онлайн-сервісу DOC.UA,лікар-уролог клініки Urosvit Матвіїв Василь Володимирович,нагороджений званням
"Кращий уролог",за березень 2018року.
Вітаємо!!!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Щиро вітаємо вас з Величним святом Хрестового Воскресіння!
Нехай в ваших домівках завжди панують добробут, мир,злагода,благополуччя!
З повагою,www.urosvit.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
www.urosvit.com

Користь горіхів для чоловіків.

Прийом в їжу горіхів зменшує ризик смерті від раку передміхурової залози (РПЖ) майже на третину: так, п'ять порцій горіхів по 30 г в тиждень збільшують шанси чоловіків, які страждають цим захворюванням, на виживання на 34%. До такого висновку прийшли вчені з Гарвардської школи медицини (США). Результати досліджень були опубліковані в журналеBritish Journal of Cancer. На сьогоднішній день немає жодних наукових доказів того, що за допомогою вживання горіхів в їжу можна знизити ризик розвитку РПЗ. Ранні дослідження інших вчених показували, що здорове харчування і спосіб життя, в тому числі і регулярне вживання горіхів, мають захисний ефект. У 2014 році вчені встановили, що перш за все волоські горіхи скорочують ризик розвитку пухлин. У дослідженні американських вчених брали участь 47 тис. Чоловіків у віці старше 26 років, серед яких 6,8 тис.осіб зіткнулися з даним захворюванням. При цьому регулярне вживання горіхів ніяк не впливало на ризик розвитку РПЗ. Проте при аналізі рівня смертності при РПЖ з'ясувалося, що чоловіки, які вживали в їжу не менше п'яти порцій горіхів в тиждень на 34% рідше вмирали від захворювання, в порівнянні з тими, хто вживав горіхи не частіше ніж один раз на місяць. При цьому американські вчені підкреслюють, що різновид горіхів в даному випадку не має значення. Найбільш популярним горіхом в світі є арахіс, який багатий токоферолами - різновидом вітаміну Е, який, на думку окремих дослідників, сприяє знищенню ракових клітин.
#аденомаПростати
Add a comment...

Post has attachment
Клініка урології та сучасної діагностики"Urosvit "-це унікальна за оснащенням клініка,аналогів якій немає на тільки в західній Україні,а й далеко за її межами!
Для лікування широкого спектру урологічної патології використовується рентгенопераційна,ендоскопічна асистенція,проводяться різноманітні методи дроблення каменів сечовидільної системи,як наприклад ударна дистанційно-хвильова,лазарна,контактна черезшкірна літотрипсія.
Сучасна апаратура дає змогу практично безболісно,з мінімумом побічної дії боротись з патологією!
Крім цього,велика увага приділяється питанням урологічної реабілітації.
За допомогою методів #УдарноХвильової та #МагнітноЛазарної терапії проводиться лікування ряду хронічних урологічних захворювань,як наприклад,хронічний абактеріальний простатит,хвороба Пейроні,а також захворювань опорно-рухового апарату(артрити,артрози,наслідки перенесених травм),процедури проводяться з антицелюлітною метою,з метою зменшення проявів рубцевої тканини,і ін.
Звертайтесь-ми допоможемо подолати захворювання!
З повагою,
www.urosvit.com

Тел.для запису:(032) 226-30-80,
(098) 058-74-40,
(067) 1 625 845-(за цим номером можна телефонувати в неробочий час,та на вихідних).
#консультаціяУрологаЛьвів,
#УЗДЛьвівНедорого,
#дробленняКаменівНирокЛьвівНедорого,
#дробленняКаменівСечоводуЛьвів,
#дробленняКаменівСечовогоМіхураЛьвів,
#ЛітотрипсіяЛьвівНедорого,
#ЕКГ,#ЕХОКгЛьвів
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded