Profile cover photo
Profile photo
Opti-Net System
About
Opti-Net System's posts

Post has attachment

Tworzenie stron www opieramy na bazie doświadczeń płynących z lat pracy nad wieloma projektami internetowymi, ale także dzięki poświęconemu czasu na ciągłe udoskonalanie swoich umiejętności i poznawanie najnowszych rozwiązań i trendów.
Nasze strony charakteryzują się nie szablonowym projektem graficznym stworzonym tak, by można było połączyć użyteczność, funkcjonalność i ciekawą oprawę graficzną w jednym miejscu. Dodając do tego standardy sieciowe i solidne wykonanie technologiczne powstaje strona spełniająca wszystkie wymagania jakie stawiane są obecnie przed nowoczesnymi stronami internetowymi.
W naszej codziennej pracy korzystamy z rozwiązań Open Source np.: cms Joomla, cms Wordpress, cms Drupal i technologi takich jak: HTML, PHP, CSS, Jquery, które połączone z sobą dają znakomite efekty. Dzięki zastosowaniu techniki modułowej nasze projekty mogą być ciągle rozwijane,a dzięki użyciu mechanizmów wspomagających pozycjonowanie nasze strony są jeszcze bardziej zoptymalizowane pod przeglądarki internetowe, a co za tym idzie liczba odwiedzin tworzonych przez nas stron www jest większa.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
proste strony wizytówki,
strony z katalogami produktowymi,
serwisy internetowe.
sklepy internetowe
newslettery
blogi firmowe
Do każdego projektu staramy się podchodzić w sposób indywidualny bez znaczenia czy jest to mała strona czy duży serwis, gdyż każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, dzięki któremu możemy rozwijać swoje pasje.
Zajmujemy się ponadto tematami związanymi z migracją stron, rejestracją domen, aktualizacją stron i wykonywaniem zdjęć produktów.

Post has attachment
Photo

Uważaj na nowe wirusy komputerowe
Firma Opti-Net System dbając o bezpieczeństwo naszych klientów w sieci, informuje o zagrożeniu wynikającym ze wzmożonych ataków hakerskich, które mogą powodować utratę danych.
Do tej pory zetknięto się z trzeba rodzajami wirtualnych ataków na osoby prywatne, a wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest zarażenie komputera wirusem poprzez otworzenie wiadomości e-mail pochodzącej z nieznanego źródła.
Wait while more posts are being loaded